Видна міленіалка• 06 января 2024

На скільки вам вистачає крему для обличчя і крему для рук?

Мені крему для обличчя 50 мл на три місяці ,крем для рук 100 мл на два місяці.Бальзаму для губ на місяць
Впораюсь зі всим• 06 января 2024
У мене надовго. Навіть термін може пройти. Але я і не щодня мажусь

кураГАЛЯ• 06 января 2024
Мені також крем для обличчя 50мл (та шампунь 200мл) на три місяці вистачає, а крем для рук не можу сказати, бо часто забуваю користуватися.
Помидорина• 06 января 2024
Важко сказати, бо в мене декілька лінійок одночасно в користуванні. Десь на півроку-рік. 3-4 різні види.
Кремів для рук також тюбіків 10 повсюди на рік напевне. Бальзам для губ десь 3 на рік, один в машині, один в коридорі, один в куртці.
автор Видна міленіалка • 06 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
В мене все швидко закінчується але користуюся кожного дня
Продаю витрішки• 06 января 2024
Не пользуюсь ничем из перечисленного.
Партизанка• 06 января 2024
Три месяца, это нормально. Если пользоваться не по спичечной головке)
Londa___• 06 января 2024
Аналогічно як і у вас приблизно.

Але я думаю це ок - на засобах догляду є позначка, впродовж скількох місяців використати засіб. Часто це 6 міс. Залежить від крему звичайно

Чи ви пишете, маючи на увазі що у вас швидко все закінчується?)
Londa___• 06 января 2024
А який бренд для обличчя вам сподобався останнім часом?
Несу пургу• 06 января 2024
Не пользуюсь ни кремами для лица, ни кремами для рук

Гарачий Чокалад• 06 января 2024
Тюбика хоть на 2 года ) мажу по надобности, когда кожа пересохла
Домашка• 06 января 2024
Крема для лица хватает на 4 мес. Для рук дольше, но у меня их много
AmazingLady• 06 января 2024
Ой, ненадолго. Ещё от плотности средств зависит..крем для рук зимой вообще улетает
Сегодня я не я• 06 января 2024
На рік, а то й більше. Крем використовую зовсім трішки щодня. Навіть не уявляю, як його за три місяці використати. Але в мене ще є тонік і сироватка. Ними активніше користуюсь.