Завтра не пью• 06 января 2024
Спокійно продаєте покупцям з низьким рейтингом?
Всім відомий сайт. Покупець з рейтингом «задовільно» просить доставкою або наложкою. Може я занадто упереджена, але щось йокнуло. До цього здається були покупці тільки з добре, відмінно або взагалі без рейтингу.
Ще момент: грошей на карті не вистачає, тож це буде доставка з післяплатою, тобто він може і не прийти 🤷♀️
Результат:
вже голосів:
24 (46.15%)
Продаю всім
17 (32.69%)
Дивлюсь і вирішую індивідуальн
6 (11.54%)
Свій варіант
5 (9.62%)
Не продаю тією доставкою взага
Доль Чекомбана• 06 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Є доставка з післяплатою. Покупець нічого не передплачує. Але трохи вище комісія.
Саме так.
Якщо є зворотній зв´язок з покупцем- я оговорюю всі нюанси и прокачую людину. Після цього- можу відправити, якщо товар залежався.
Але взагалі то- відправляю лише сплаченною олх - доставкою. Ніякої післяплати вже немає. Бо є такі, нехороші, без мотивації...
Летала_НаМетле• 06 января 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
мне как-то тоже поставили плохую оценку, я писала в техподдержку олх и они удалили отзів
у меня когда то человек вынес мозг,не знал как оформить сделку ,я ему час расписывала- объясняла-в итоге,он ничего не купил и написал гневный отзыв на сайт олх ,но у меня в отзывах-не в курсе,что прочитаю его только я)). Я его заставила удалить отзыв ,он сам писал в поддержку.
Доль Чекомбана• 06 января 2024
Ответ дляНЛОша
О боги, ну не хотите продать - не морочьте людям голову своими объявлениями
Ахаха))
Ну пройдите молча мимо, зачем свое вставлять то?)))
Уходя дверю не хлопать• 06 января 2024
Тільки з оплатою за послуги перевезення. Ніяк інакше. У мене товар який не псується. Але я всім так, або ОЛХ доставка, або з оплатою перевізника. Буває на цьому моменті відвалюються, бо і не планували забирати, а хотіли погратися.
Завтра не пью
• 06 января 2024
Ответ дляНЛОша
Кому я морочу голову? Я до людей перша пишу: купіть у мене?
А скільки покупці морочуть голови. 80% просто поговорити заходять 🤷♀️
НЛОша• 06 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Да, работа с людьми - она такая.
Не умеете с ними работать, не хотите - не морочьте людям голову.
Летала_НаМетле• 06 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Саме так, за зворотню доставку я не переживаю. Мої опасенія: не прийде і товар просто покатається, а це 7 днів. Прийде і підмінить. Доставка у маленьке містечко.
ну это большая редкость.
Доль Чекомбана• 06 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Ну зараз почнеться))
Покупці зараз підтягнуться
Міряю від одиниці• 06 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
К слову о рейтингах. Помню, мне влепил негативный отзыв чувак, которому я отказалась везти на другой конец города пять пакетов вешей, которые отдавала бесплатно, самовывозом. Это была моя вторая оценка и естественно, рейтинг был негативный.
Админы иногда убирают негативную оценку, если сможете доказать свою правоту. Писали админам?
Уходя дверю не хлопать• 06 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
Продавала на початку року книжку, я одразу пишу в оголошенні, що торгу немає, ніде не стоїть, що є торг. Пише мені одна мадам, що купить її за півціни (так, щоб ви розуміли, я її продавала за 75 грн). Я їй пишу, що ні, торгу немає. Вона мені ще щось писала, на що я вже їй відповіла, що купіть у мене її за 150 грн.
Та і книга вже була продана (у той же день відправила)
Продавец в процессе переписки требовала, чтобы я заплатила ей больше той цены, которая была в объявлении. Также, она обзывала, оскорбляла меня и писала грубые, нецензурные вещи в мой адрес.
Тобто я ще і обзивала, оскорбляла, лаялася нецензурними словами. У ОЛХ підтримку намагалася писати, але вони працюють до 18.00 і кожен раз говорили, що зверніться у робочий час. Я і забила на все це діло. Бо притрушених вистачає.
То ці рейтинги таке собі, буває просто хтось у поганому настрої вирішив спаскудити і іншим, але і буває, що людина дійсно неадекватна.
Завтра не пью
• 06 января 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну запропонувати 50% від ціни - то святе 😂😂😂 це просто раз на тиждень стабільно ))))
Уходя дверю не хлопать• 06 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
І торг у Вас не стоїть? А можна на таких скаржитися?
Продаю зараз товар за 5700, пише один мені, візьму за 3000. Пишу, ні, дякую за пропозицію не цікаво. Ну ви подумайте.
Я розумію, що це перекуп мені писав, бо ціна у мене трохи нижче ринкової стоїть.
Ну звідки люди такі пришелепкувати? Звідки стільки наглості і впевненості в собі. Навіщо забирати час іншої людини.
От буду тепер скаржитися на таких. Бо задовбали. Я не постійний продавець, бо продаю свої речі (не одяг і не взуття).
Завтра не пью
• 06 января 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Звісно не стоїть. Якби стояв, взагалі б мабуть просили 90% знижки 😂
Наполеон Бонапарт• 06 января 2024
Свій сайт, без рейтингів. 70% товарів повна передплата, 30% часткова, якщо покупець хоче накладеним платежем. Повної післяплати у нас взагалі немає вже 7 років. Останній раз я пожаліла собачку і відправила ліки післяплатою, але не змогла їх отримати, бо на 2 місяці загреміла в лікарню. Мінус третина зарплати, це вартість ліків Більше так не роблю. Покупець може бути цілком нормальним, але хто може передбачити подібні випадки...
Пишу з калідору• 06 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Я вас разочарую, может и две недели кататься, товар ещё на почте будет лежать пять дней ждать покупателя. Я зареклась так продавать, если товар сезонный. Пиковое время спроса как раз до двух недель и опять никому особо не нужно.
Уходя дверю не хлопать• 06 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Ох і люди. І головне, якщо відмовляєш або кажеш, так купи дорожче ще й скаржаться. При тому, що всюди вже написано, що торгу немає. Прям в оголошені, щоб було одразу видно.
Доль Чекомбана• 06 января 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Бо в перекупів ці 2ге щастя- наглість. Та і багато є регіонів- де люди просто привикли торгуватися. Я на такі пропозиції щодо торгах - не відповідаю, бо в мене все чітко прописано, а якщо людина хоче за 50% від вказаної ціни то ясно, що при моїй відмові вона не купить, тож не бачу сенсу навіть час свій витрачати на відповідь.
Доль Чекомбана• 06 января 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ось бачите- ви самі отримали досвід, що з такими людьми краще одразу не починати спілкування. Я так і роблю вже.
Спочатку також ввічливо відповідала, розказувала чому так в мене тощо. Але теж отримала відгук і скаргу від незадоволених покупців і перестала свій час і свою ввічлевість їм давати. Нехай шукають когось іншого. Продажі від цього не впали.
празники не помню• 06 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
Оце ви бездушна, чоловіку ж важко було б везти ті пакети, звичайно він обурився😂
Надежда-8877• 06 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
В мене продажі було за 100 грн. Чувак почав торги , хотів за 30 грн. Це потім якщо відняти комісію. І за такі гроші нести дупку на пошту не буду.
Є такі особи, поторгуватися справа принципу.
А обмін, то вообще, пестня. Тільки на гроші обмін хочу
.