Перша скрипка• 06 января 2024
Підлітки 15 років. Де оригінально відсвяткувати день народження
Постійно щось не виходило..я дуже хочу сину класний день народження. Що придумати? Порадьте. Їх буде 5-8 чоловік
Ондатрова шуба• 06 января 2024
Моего недавно приглашали на такой др - были мальчики от 10 до 50 лет)
сама себе прекрасная• 06 января 2024
В мого було 23 гостя дітей і нас дорослих 15, куми хрещені
Орендувала зал
Дискотека конкурси застілля торт 15 цифри фольговані
Гарно яскраво все вийшло
Син 15 айфон на подаровані купив собі
Орендувала зал
Гарно яскраво все вийшло
Син 15 айфон на подаровані купив собі
Червона калина• 06 января 2024
Автор, дочери 15 лет и её гостям очень понравилось в квест-комнате по мотивам ужастиков. А потом толпой пошли в заранее заказанный ресторан с азиатской едой. Без взрослых конечно же.
Перша скрипка
• 06 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
А сын не ходит на ДР, не знает, где ему нравится?
Ну якщо він ходить у піцерію то і він має хотіти туди вести?
Перша скрипка
• 06 января 2024
Ответ дляЧервона калина
От я також про таке думаю. Де кімнату вибирали? Яка тематика була?
Безсовісна кума• 06 января 2024
Ответ дляЧервона калина
Хотіла таке ж порадити:) В дочки теж 15 років, сама придумала, замовила, ми тільки гроші дали. Дуже задоволені. Без дорослих)
Червона калина• 06 января 2024
Назву не пам´ятаю, а місто: на Володимирський, у підвалі старовинного будинку. Ми поки його знайшли, то вже сам по собі був квест. Півтори години за часом, з акторами, які грали монстрів. Всім дуже сподобалося, вийшли - очі горять )))
Червона калина• 06 января 2024
Шукали просто в Гуглі: квест кімнати Київ, їх не так багато, а потім вже вибирали що подобається.