Кокосиха• 06 января 2024
Вініри, голівудська посмішка у Стамбулі
Тільки зняла брекети. Думала цим завершаться зміни, але за час носіння брекетів зуби стерлись, тепер потрібно ставити вініри, десь імплант. Але ціни просто космос, розумію що не скоро зможу.
І ось натрапила на рекламу і такі приємні ціни, умови: вініри у Стамбулі, в рази дешевше ніж у нас, ніби організовують квиток безкоштовно. Хтось знає +-, можливо є якісь підводні камені? Можливо хтось робив там, розкажіть?
Бегущаяпо• 06 января 2024
Ответ дляОбнемашечка
Це нормально так з зубами, після брекетів ???? Та ну їх , краще вже криві , але здорові.
І свої… Якось дивно обточувати свої здорові зуби (нехай не дуже гарні), щоб поставити гарну оболочку
Кокосиха
• 06 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
Так. За все: удалення карієсу та пломбування деяких зубів, примірки та тимчасові вініри, кожен постійний вінір на 1 зуб. Це за все)
Дякую. Теж гарна ціна. А проживали в готелі? Скільки візитів потрібно на все?
Кокосиха
• 06 января 2024
Ответ дляГладиолус
КР и Запорожье. Да, только за винир.
Зрозуміло. За все буде мінімум х2
Кокосиха
• 06 января 2024
Ответ дляБегущаяпо
В мене не дуже здорові. Майже на кожному пломби, жувальні більшість без нерву, одної 6 немає, поставила імплант, скоро час коронки
Головний кошак• 06 января 2024
Ответ дляКокосиха
Так вийшло, що ми півроку жили у Кишиневі, то ми на Ботаніці винаймали хату. Три рази всього довелося приїзждати до стоматолога
Кокосиха
• 06 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
Чудово що за 3 візити все зробили. А то мені наобіцяли якийсь заморочний процес
Самоучка• 06 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ні, у Молдові. Нижні зуби - то мої. Верхня щелепа вийшла 3500€
Класні зубки
Обнемашечка• 06 января 2024
Ответ дляБегущаяпо
100 %