Куда ж без меня• 07 января 2024
Догляд за батьками і допомога
Дівчата , хочу просто поговорити.
Є 2 сестри,я і моя молодша сестра.
Я в Києві, сестра за кордоном.
Зараз живу з мамою інвалідом, і бабусею 92 роки.Комунальні, їжа і т .д все на мені
Чоловік на війні.
Квартира стара, без ремонту дуже багато років, щось постійно ламається, недавно поміняла умивальник, сантехніку на кухні, купила холодильник, бойлер, це все десь за місяці 3-4.
Зараз стоїть питання заміни батареї(незнаю чи можна взимку)
І вхідних дверей.
Чоловіка відпускають в відпустку , на 2 неділі, їдем до нього, то ще й треба сиделку наймати, щоб дивилась.
Сестра фінансово ніяк не участвує.В неї немає грошей.Каже,як приїде з закордону, буде іноді заходити і наглядати.
А я вже ні фінансово ні морально не можу.
Вони постійно чудять, то кран забули закрити,то прийшла з роботи банка помідорів розбита в коридорі, то бабуся лежить без сознанія на полу.
От як його все правильно організувати
Коли прошу сестру про якусь фінансову допомогу, то вона каже грошей немає,чому вона повинна взагалі допомагати,якщо там не живе
Є 2 сестри,я і моя молодша сестра.
Я в Києві, сестра за кордоном.
Чоловік на війні.
І вхідних дверей.
От як його все правильно організувати
Стебель березы• 07 января 2024
Насильно вы ее никак не заставите ни сидеть ни деньги давать, поэтому…
Фенте Фря• 07 января 2024
Ви до того там жили з чоловіком чи окремо?
Чи живете зараз з ними лише щоб допомагати їм?
Тримаю свічку• 07 января 2024
Ну а как вы ее заставите? Или смириться, или поступать так же. Как вам совесть подскажет
Бесконечность-не предел• 07 января 2024
Подайте на аліменти, якщо не буде платити, то буде борг накопичуватися
Почемучечка• 07 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
То родители должны подавать, а не автор.
Повітруля• 07 января 2024
Сестра имеет право жить свою жизнь,а не паровозик родственников кормить
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
С фига ли?сестра просила ее рожать,или она вам чем то обязанна?
Куда ж без меня
• 07 января 2024
Ответ дляФенте Фря
До цього жила з чоловіком, і кожні вихідні приїздила.
Але в них тоді і здоров´я покраще було.
З чоловіком жила в іншому місті
Але в них тоді і здоров´я покраще було.
З чоловіком жила в іншому місті
Куда ж без меня
• 07 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
На які аліменти,ви про що?
Куда ж без меня
• 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
А я не маю права на своє життя?
Почемучечка• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Але в них тоді і здоров´я покраще було.
З чоловіком жила в іншому місті
Але в них тоді і здоров´я покраще було.
З чоловіком жила в іншому місті
Может оформить мужа доглядальныком за мамой и его вернут домой, по семейным обстоятельствам?
Дуболом• 07 января 2024
В мене все те саме, але сестра живе разом з нами, ще й харчується за рахунок мами.є, комунальні не сплачує, в квартиру нічого не купує, не ремонтує і т.д. А що ви можете зробити? Викручуйтеся. Рахуйте, що у вас нема сестри
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
А я не маю права на своє життя?
Имеете.то ваш выбор все на себя взвалить.определите в дом престарелых,и живите с мужем.за границей никто не сидит
Дуболом• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
На які аліменти,ви про що?
Взагалі так, можна подавати батькам на аліменти. Але ж вона за кордоном..
Наверняка• 07 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Это мама автора вроде, при чём тут муж
Госпожа Белладонна• 07 января 2024
Сестру вы никак не заставите,но как станет вопрос наследства,то ждите её в течение недели.
Фенте Фря• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Але в них тоді і здоров´я покраще було.
З чоловіком жила в іншому місті
Але в них тоді і здоров´я покраще було.
З чоловіком жила в іншому місті
Дивиться, з одного боку, ви самі на себе звалили їх
Сестра може не хотіти цього. Чи правильно це, чи не правильно - хто знає.
Може нехай квартиру по дарчій на вас перепишуть? Тоді закономірно, що догляд на вас,і вам не повинно бути так образливо без допомоги сестри
Бесконечность-не предел• 07 января 2024
Ответ дляКуда ж без меня
На які аліменти,ви про що?
Відповідно до ч.1 ст.202 Сімейного кодексу повнолітні дочка, син зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги
Почемучечка• 07 января 2024
Ответ дляНаверняка
Это мама автора вроде, при чём тут муж
Пока закон разрешает мужу ухаживать за родителями жены.
Байрактара• 07 января 2024
Ответ дляПочемучечка
При наличии 2-х дочерей? Это отменили!
Посудомойка• 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
Як показує практика сестра прибіжить ділити квартиру((
Посудомойка• 07 января 2024
Ответ дляПочемучечка
Не можна, бо є 2 донькі
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Сплю и вижу,как она все бросила и прилетела хрущ делить
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляПосудомойка
Никто не прибежит ее делить
Посудомойка• 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
Никто не прибежит ее делить
Моя практика говорить про інше)) чи ви сестра?
Госпожа Белладонна• 07 января 2024
Ответ дляПовітруля
Как показывает практика - прибегают и всё бросают
Повітруля• 07 января 2024
Ответ дляПосудомойка
У меня в подьезде 2 квартиры стариков опечатанны,ни на одну наследники не нашлись)))одну уже государство забрало