ФруктЕщеТот• 07 января 2024

Вожжи для детей

Что думаете? Вредно ли? Знаю, что про ходунки пишут всякое нехорошее, я не пользуюсь. А про вожжи что знаете? Можно покупать? Кто пользовался?
Личко Невеличке• 07 января 2024
Для чого? Якщо щоб не втікла дитина на дорогу, то одне. А водити за них, то вважається неправільно

автор ФруктЕщеТот • 07 января 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Добре, дякую за думку, а чому саме? Чому вважається неправильно?
Личко Невеличке• 07 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Тому що зараз лікарі вважають неправильним водити дитину. Якщо дитина готова, вона ходить. Якщо ні, чекати, поки буде готова. До 1,5 року за ВОЗ дитина може не ходити самостійно.
автор ФруктЕщеТот • 07 января 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
В мене дитина постійно сама встає біля опори, я її не заставляю, або встає біля мене, бере мене за ручки ї намагається ходити. 8 місяців. Тому ця штука б значно полегшила навантаження на спину. От я і задумалась над тим, щоб купити.
Галябалована• 07 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Неправильно, бо ви візьміть підвісьте себе, грубо кажучи, попід руки і спробуйте так ходити) це незручно, вага розподіляється неприродно, дитина не має змоги нормально відчути опору ногами і спиною, бо фактично ’підвисає’ - через це зникає потреба шукати рівновагу стоячи і ходячи самому, бо ж віжки тримають.
Дитина встає і намагається ходити - це супер, але водити її примусово (маю на увазі не ваші дії, а саме девайси), поки вона не зміцнила достатньо м´язи спини, щоб втримувати тіло стоячи самостійно - неприродно і шкідливо, бо створить штучне навантаження на ще слабкий хребет.
Личко Невеличке• 07 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Не поспішайте. Вам вище все чудово розклали. Дитина має максимум ходити сама, у неї ще купа часу. Не може довго йти, хай повзе, це чудово укріплює спину і допоможе опанувати ходіння.
Крихітка на всі• 07 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
От встает у опоры до ходит сама на двух ногах - может пройти очень много времени.
Столічна штучка• 07 января 2024
У 8 міс??? Да залиште ви в спокою дитину, вище все правильно розписали дівчата. Які віжжі у 8 міс?
Повторюватися не буду
ЧупакабраЗеБест• 07 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
все мои трое детей подратасли на вожжах, супер вещь.

Десь так, але...• 07 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я тоже пользовалась вожжами, очень удобно. И спина спасибо скажет и ребенок меньше травм получает. Но презрительные взгляды и советы окружающих обеспечены
Крихітка на всі• 07 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
В 8 месяцев?
Десь так, але...• 07 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
В 8 месяцев?
Мои двое детей пошли в 9 месяцев
ЧупакабраЗеБест• 07 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
на нас тоже дзыркали,
некоторым открытым текстом надо было делать замечания, некоторым ответного взгляда хватало.
и самое главное: нормальная нерваня система после прогулок-бродилок. а у мужа еще и спина в норме (росто 192), а не букой Г.