Огірок та Помідорчик• 07 января 2024
Девочки, я нормальная?
Съела сама Киевский торт.. за час
Не против• 07 января 2024
я б теж з’їла) дуже люблю солодке
вчора пекла творожне печиво. з’їла 10шт. а вони чималі)
Варена цибуля• 07 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Тільки не забувайте їсти достатньо білка
Тут вже білки не допоможуть 😂
Варена цибуля• 07 января 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я два дня ничего не ела.. сорвалась
хотя и желудок не большой, 54 вешу при 170
Просто срываюсь часто.. рпп
Рпп у вас - это не есть два дня. Срыв с этого - как раз вполне нормально. Но плохо для жкт
Невидимка• 07 января 2024
Нормальна, я теж сама спекла тиждень назад. Їли швидко, наче за нами гоняться😂
Блиск думки• 07 января 2024
Ответ дляБолтушка Му
Тю, я вчора стейк 1,2 кг сам зʼїв
Пластмассовый виноград?
Незламна• 07 января 2024
Ответ дляНе против
я б теж з’їла) дуже люблю солодке
а рецептик напишите и фотку можно?
Блиск думки• 07 января 2024
Ответ дляБолтушка Му
напівкоштовне каміння
Так много места на столе занимает.
СирОжино пирОжино• 07 января 2024
Приятного аппетита, вкусная еда только на пользу, а не во вред.
Тримбулька• 07 января 2024
ви нормальна, зараз розміри тортів сильно зменшились, навіть великий торт не такий вже і великий, що вже уазати про маленький
Не против• 07 января 2024
Ответ дляНезламна
а рецептик напишите и фотку можно?
Тісто: пачка маргарина, 0,5кг муки, 0,5 кг творога, 0,5 ч.ложки соди.
Окремо цукор. Кружечки, ясакати одною стороною в цукор, скласти вдвоє, знову одною стороною в цукор, ще раз скласти. трикутник макаємо в цукор і на пергамент стороною без цукру.
Незламна• 07 января 2024
Ответ дляНе против
а можно масло, а не маргарин? в тесто сахар не добавлять? спасибо!
Не против• 07 января 2024
Ответ дляНезламна
мабуть, можна. але з маслом тісто більш крихке. Мені подобається з маргарином. Беру тільки ’щедро’. Зараз якраз по хорошій акції в сільпо. Цукор в тісто не кладеться. Я кладу ще маленьку щіпотку солі
Незламна• 07 января 2024
Ответ дляНе против
сахар в тесто не надо добавлять?
Копирайторша• 07 января 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
фото
Тю, так это маленький) в меня бы тоже влез