Ну що, покидаємось тапками?
Хочу помститись коханці чоловіка. Є парочка ідей, але вони на межі криміналу тому відпадають.
Хто що порадить? Банальщіну типу "прастить и отпустить" та чорну магію не пропонувати.
Белоснежко• 07 января 2024
Ответ дляСлобожаночка
Так что там случилось, автор? Откуда вы знаете любовницу вообще?
Тараканы на ушко рассказали
Пік Антна• 07 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Без криминала? Зарегистрироваться на СЗ и мужикам давать её номер телефона))
Да, не лучше его.
Бесконечность-не предел• 07 января 2024
Ответ дляAniMaus
о, коханки підтягнулись )
так, а по сабжу-то що?
не любовницы, а уважающие себя жены, а вы облизуйте его кий после чужой письки
Лівий Локіть• 07 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну всі і так так роблять бо до нього в нього вже теж хтось був, він не був цнотливий ))
ФсеСама• 07 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
На ОЛХ є послуга - насрати під двері, не дорого. Нехай їй так місяць сруть і сцуть
Блин, а если мне нужна услуга строго с 15 до 16, пока наказуемый не дома, Они смогут?
Бесконечность-не предел• 07 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
ну не так же, день одна, день другая, вы прекрасно понимаете о чем речь
ПотеряласЯ Я...• 07 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Уявляю потім переписку мужа і коханки: Валєра, ну твоя і жере... кучі знатні залишає))
Лівий Локіть• 07 января 2024
Ответ дляФсеСама
Та там можна домовитись, то не я сраю. Там собі шукайте))
Лівий Локіть• 07 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Та ні))а уявіть собі оплатити таку послугу двом людям!🤣😂🤣😂🤣і вони по черзі там срати будуть )))
Головне автор просіть фото звіт!
Гуру троллинга• 07 января 2024
Ответ дляAniMaus
о, коханки підтягнулись )
так, а по сабжу-то що?
нашли де питати, тут кожна друга сама така. Класика жанра, хай думає, що ви їй поробили (хоч не робити насправді) карту з колоди таро прислати диявол, вінок похоронний, землі звичайної на пріг насипати. нитки чорні, кукурудзу під двері, ще якоїсь містики. чоловіку в труси перцю, щоб думав, що вона заразила.
Країна мрій• 07 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
До. А не вечером с вами, днём с ней и ночью опять с вами)
ФсеСама• 07 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
О, у вас уже оговорочка по Фрейду случилась).
ЗновЗдоров• 07 января 2024
Ответ дляAniMaus
а що з нею робити? в мене таке вперше, я ще не досвідчена )
А, схема відпрацьована: морозите добре курку (доби дві- три щоб промерзла гарно), кладете в пакет і при зустрічі що сили гамселите нею коханку. Приходьте додому і готуєте курку благовірному. Відбита коханка і курка попереджає ’святу’ людину , що наступного разу буде курка для нього
Лівий Локіть• 07 января 2024
Ответ дляФсеСама
Ні) я просто знаю наш народ)) я на олх бачила )))) сама довго сміялась
Белоснежко• 07 января 2024
Ответ дляAniMaus
Наберетесь опыта с оленем стремительно, если простили и пустили.
Но квартирка его?
Суцільна зрада• 07 января 2024
Ответ дляНічний дожор
А які претензіі до коханки? Хіба коханка Вас зрадила і перекреслила все те що було між Вами з чоловіком? Ніколи не розуміла такоі позиції жінок
Шалав, которые лезут с упорством носорога в семью, тоже учить надо.
Лично я хотела бы нагадить бывшему, его курица меня не интересует.
Гуру троллинга• 07 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
не зарекайтесь, можно жить поживать, быть гордой такой, а потом ап, олизывали пару лет и не знали
ЗновЗдоров• 07 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Подождите, автор же сказала, до для нее это впервые.
Во второй раз по Вашему сценарию
Кашка-маняшка• 07 января 2024
Накажите ее своим мужем , отдайте кобеля и он уже будет изменять не вам , а ей . Такие не меняются !
Бесконечность-не предел• 07 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
не знаю какой слепой надо быть, чтобы пару лет не видеть, что тебе изменяют)... а если и увидела, то молча сидеть и ко ко ко на какую-то девку, вместо того чтобы пинком предателя кобеля погнать
Лівий Локіть• 07 января 2024
Дівчата де ваша солідарність? Будьте серйозні це реально проблема . От написав би таке мужик на чоловічому форумі то всі б поспівчували ще бутилку запропонувати і багато рішень. Треба бути солідарним. !!!
Нічний дожор• 07 января 2024
Ответ дляСуцільна зрада
А навіщо вчити шалав? Яке нам діло має бути до шалав? Це їх життя, і вони його профукують як дурепи, мені їх шкода навпаки.
Незламна Україна• 07 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Мой был 🤗
Гуру троллинга• 07 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
имеете шанс узнать) кобеля можно пинком и выгнать, а можно раздевать по нитке, деньги или еще что придумать, каждая жена знает как досадить своему кобелю.
Суцільна зрада• 07 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Во второй раз по Вашему сценарию
Ладно подожду.