Ну що, покидаємось тапками?
Хочу помститись коханці чоловіка. Є парочка ідей, але вони на межі криміналу тому відпадають.
Хто що порадить? Банальщіну типу "прастить и отпустить" та чорну магію не пропонувати.
Бесконечность-не предел• 08 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
имеете шанс узнать) кобеля можно пинком и выгнать, а можно раздевать по нитке, деньги или еще что придумать, каждая жена знает как досадить своему кобелю.
если сама не в состоянии заработать, то остается только бытовая проституция и собирать хламидии после очередной шалавы, это да
Гуру троллинга• 08 января 2024
Ответ дляНічний дожор
А навіщо вчити шалав? Яке нам діло має бути до шалав? Це їх життя, і вони його профукують як дурепи, мені їх шкода навпаки.
Не профукають, залізуть у вами випрану постіль, подудлять каву з вашої чашки, оближуть ваш чупа чупс. Но не виноватая, ага)
Ластовиння• 08 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
Скажите мужу что у вас нашли какую-то болячку и что это он принес
Зачем наговаривать на себя
Белоснежко• 08 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Дівчата де ваша солідарність? Будьте серйозні це реально проблема . От написав би таке мужик на чоловічому форумі то всі б поспівчували ще бутилку запропонувати і багато рішень. Треба бути солідарним. !!!
Вы предлагаете нам для автора на коробку рафаэлок сброситься?
Гуру троллинга• 08 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Справа не в бідності, а в його хворому мозолику, як правило це гроші.
Молчавочка• 08 января 2024
Ваш благоверный вам рога наставил, а виновата любовница. Смешная вы
Суцільна зрада• 08 января 2024
Ответ дляAniMaus
дістанеться всім, але по черзі. Що робити з чоловіком я вже знаю ;)
Ой, научите, а то я никак не придумала)))
Банка з медом• 08 января 2024
Нафиг такой муж,чтобы за него бороться и себе жизнь портить еще и криминалом.Выгнали и нашли нового.
Опля Картопля• 08 января 2024
А какая цель этих действий? Показать что вы слабая, отпустите их с богом
Два-три тижні і фсьо• 08 января 2024
О, як ви в тему автор. Тільки помстилися коханці, що пристала до чоловіка моєї сестри. З тим кобелем все ясно, але ті су..і теж немає бути класно. Як виявилось, в неї є чоловік, якого вона не хоче втрачати, бо він не фігово так її забезпечує. Як виявилось світ дуууууже тісний і ми знаємо добре сестру цього чоловіка. Вичислили через соцмережі, лайки і т.д. Тож питання до вас автор, ця коханка одружена? Дорожить сім´єю? Або шукайте щось інше, що для неї важливо і там бийте
Дай подивлюся• 08 января 2024
В чем она виновата? Не она- так другая. Если муж - кобель,так причина в нем. Там может ещё с десяток было)
Файна дівка• 08 января 2024
Ответ дляАnnеt
эта коза вашего законного цинично згвалтувала?
Та ні, він йшов, думав про кохану дружину, у нього встав, послизнувся і впав на неї. Намагався встати, і падав і так знову і знову
короткопамятна• 08 января 2024
Здесь все зависет от того какие у них отношения сейчас. Если она может просматривать вашу соц.сеть - можете выставить совместные фото с мужем где вы счастливы, целуетесь, обнимаетесь. Подпишите самый лучший мужчина в мире. Эти фото ей все равно не очень приятно будет смотреть. Потом выложите фото якобы подарков от него: шикарные цветы, дорогой парфюм, телефон и прочее. И подпишите, что ради меня он готов на все. Это самое безобидное. Но поверьте, если у них есть отношения ее это заденет, будет думать ей все, а на мне экономит...
Мастер Пис• 08 января 2024
Верните мужа.Пусть бросит ее. А потом и его бросьте, скажите не смогла забыть твою подлость
Слобожаночка• 08 января 2024
Ответ длякороткопамятна
можно еще какой-нибудь пакет лухарный купить, как будто он подарил что-нибудь эдакое. Например, агент провокатор))
Гуру троллинга• 08 января 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мамина знайома вигнала кобеля, а його труселя вивісила на паркані у коханки рядочком. Її на тій вулиці ніхто не знав, а от коханку знали) Ще одній великими літерами на стіні будинку написали ’повія’
короткопамятна• 08 января 2024
Ответ дляСлобожаночка
Согласна))
Гуру троллинга• 08 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Краще не так, з його аккаунту собі компліманів настрочити, якщо він вдома живе. Якщо пішов до неї, завести липовий акк у соцмережах від його імені і на сз та дівчатам комплімани строчити, хай думає, що він їй теж невірний)
Слобожаночка• 08 января 2024
агент провокатор, конечно, не совсем лухари, но все равно весомо) не виктория сикрет.
Vlada-Maria• 08 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Нет, нет, по классике - он бубочка, его и так изнасиловали
Як тут одна писала, ’муж изменить нечаянно’
Vlada-Maria• 08 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
На ОЛХ є послуга - насрати під двері, не дорого. Нехай їй так місяць сруть і сцуть
Головне, щоб коханка з чоловіком автора не перекупили серунів і сикунів)))
Гуру троллинга• 08 января 2024
Якщо він з нею живе, купіть нову сімку, скачайте нові фотки у вайбер і написуйте йому від імені рокової красуні в 12 ночі і 7 ранку. А ще краще повії, хай вона думає, що він до шалав ходить, як до неї ходив)
короткопамятна• 08 января 2024
Ответ дляГуру троллинга
Можно и так)) Но одно другому не мешает. Сначала пусть она его на сз найдет, потом пусть посмотрит соц сеть жены или еще одной любовницы с подарками. Затем можно выставить его номер на сз с надписью: звоните после 24 (это если они вместе живут) В общем за пару недель любовница доведёт мужа до невроза))
Vlada-Maria• 08 января 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Ну всі і так так роблять бо до нього в нього вже теж хтось був, він не був цнотливий ))
’До нього в нього’- це як?
Гуру троллинга• 08 января 2024
Ответ дляVlada-Maria
Бомжів на всіх вистачить
Vlada-Maria• 08 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Уявляю потім переписку мужа і коханки: Валєра, ну твоя і жере... кучі знатні залишає))
Так автору недовго і без ’довольствія’ лишитись