Просто нет слов
lady.dziu2011• 08 января 2024
Ответ дляkrola
Хто куди ховається? 2 стіни, коридор, підвал, ванна?
Тамбур , коридор
Sunny Hanny• 08 января 2024
Тепер зрозуміло чому так не могла заснути ((
Впали б не долетівши чи що
Ответ для Таня
Найстрашніше що зараз на думці - що вони летять кудись, а люди навіть не знають ще, що воно до них прилетіти може... Чогось аж подурніло від цієї думки... Ненавиджу скотів!!!
Я вже завела будильник щоб будив щодня о 5й ранку, аби не проспати виліт
Вони точно НЕлюди
svetlapanna• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Впали б не долетівши чи що
Та,они готовились ,там 9 пид...Ов,хоть один та останется... Ненавижу,где тот Бог,ну где,что позволяет этих мразях чертовым так издеваться.Будьте прокляты,русские уроды,чтоб ваши выродки заживо сгнили,чтоб вы уже захлебнулась в крови украинцев...У меня дитё заболело,у самой почки прихватило,и ещё теперь эти .Мрази,проклинаю,их всех!!!!
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляkrola
Мені теж дуже. Може в підвал іти. Там дубак.А потіи блін як школу вести, перший день після канікул.
Щось мені підказує що сьогодні дистанційно.
english book• 08 января 2024
Ті покидьки, що летять бомбардувати Україну, хоч би скільки операцій не зробили, своєю смертю не помруть. Хтось ’на утренней пробежке’ , хтось ’в любимом кресле’ чи ’на рыбалке’, всі зустрінуть свій раптовий кінець.
Охорона не буде довічною. Хто це зрозумів-звільнився ще минулого року. Але покидьків виявилося все ж більше. Вони знають куди летять і що несуть українцям. Але не знають що вони під наглядом спецпідрозділу,і розплата настане обов´язково.
Ответ дляenglish book
Хай будуть прокляті
Sunny Hanny• 08 января 2024
❗️Станом на зараз 9 бортів Ту-95 продовжують рухатися на рубіж пуску крилатих ракет ~ 05.00-05.30.
У разі запуску — ракети будуть у нашому повітряному просторі ~ 6:00-7:00.
Подбайте про безпеку вранці. Це важливо.
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляkrola
А як ви готуєтесь? Заволає тривога буду одягати себе і доньку
Чай зробила. І дітей раніше підніму. В метро підемо.
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляkrola
Я б краще заснула проснулась від тривоги , почитала та зібралась. А так не можу тепер заснути
Краще б їх взагалі не було. Але вже як є
Ответ дляSunny Hanny
Там ще калібри в морі (
Чомусь думаю що теж запустять цього разу
В них же багато хто без тепла, мерзнуть, то хочуть і нам таке ж влаштувати
І підгадали ж 1й з 3х днів сильних морозів....