всегдаДаДа• 08 января 2024
Есть такие, кто бдят все тревоги в укрытие?
Может знакомые есть ?
Где надо жить ? Чтобы быстро спускаться в укрытие и там находиться с минимальным комфортом, а утром на работу ?
Задумалась , если такие квартиры в аренде где укрытие с комфортом и быстро туда спуститься ?
Водійка хімарса• 08 января 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Сидимо на стільцях в крихітному коридорчику, якщо вже починає працювати ппо. Це якщо вдома. А на вулиці вже йдеш куди ішов. Все одно укриття зачинені. Бісять фото з метро в годину пік, тіпа це кияни від тривог ховаються. Насправді їдуть на роботу і чекають на станції, коли пустять рух мостами метро. Ховаються одиниці
Ну було значить вас в метро при масових обстрілах
Їдуть одиниці на роботу
Всі інші саме ховаються з котами, собаками і дітьми
Їдуть одиниці на роботу
Два-три тижні і фсьо• 08 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Їдуть одиниці на роботу
Такі є, але ж я кажу, одиниці. За офіційними заявами метрополітену, максимально у метро ховалося вночі 14 тис.киян. Це з 3,6 млн жителів. Це максимум в травні, коли кожен день лупили і нерви здавали. А в середньому до 10.
Я просто часто їду і бачу, як люди їдуть на роботу або додому, зупиняється метро через якийсь міг, люди виходять на станціях і чекають (хто не дуже поспішає), а телеграм канали розносять фотки, що то всі від ракет ховаються. Та там і без зупинок в цей час людьми кишить.
А хто живе чи працює поряд з метро і має час/можливість спуститися, що ж, я тільки рада за них
ПриснитсяЖЕ• 08 января 2024
Ответ дляГола з конопель
Моноліт встоїть. Згадайте, як на початку ракета прилетіла в новобудову в Києві. Там сім´я залишилася жива, бо знаходилися в дальніх кімнатах. А дві кімнати просто вирвало.
Недавно в соседний с єтим домом прилетел шахед, и тоже - разрушения есть, но дом стоит.
Тот первый дом восстановили.
Ленивица-красавица• 08 января 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я не розумію- а чому укриття зачинені?
Два-три тижні і фсьо• 08 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я не розумію- а чому укриття зачинені?
Напевне тому, що ніхто не хоче нести відповідальність за потенційні наркоманські притони чи місця ночівлі бомжів. У нас поряд в усі укрития вхід з вулиці, тож це ніхто не проконтролює. А, брешу, є одне в під´їзді з домофоном, але якось іти будити людей, а раптом ніхто не відкриє. Та й таке. Та й збиратися бігати... якби не дитина, я б мабуть і з ліжка не вставала
Пищалка• 08 января 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Думаете так в любом частном доме ? Я тоже сначала думала искать дом в аренду
Но показалось там опаснее ..
Я снимала дом с первым полуподвальным этажем, там был сарайчик. И погреб был, но мы просто сидели в коридоре дома, где 2 стены.
Срочнокпсихологу• 08 января 2024
Ответ дляПопельшка
Ну вот что у людей в голове- в паркинге греться двигателем??!!!
В нас так робити не можна
ДинамоКит• 09 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Не обращаю внимания, они у нас фоном постоянно. Прифронтовой город, 8 этаж 9-этажного дома. Все равно ничего не спасет.
Херсон?🥺