Конфиденциальность• 08 января 2024

Вірите в багату та економічно сильну Україну. Хто її такою зробить?

sky-labs• 08 января 2024
Ответ дляsmile_to_me
А мне сразу ковид, маски и запрет на гуляния вспомнились.
Сколько тут говорило - ну и сидите дома, как лошары, меньше народа на улицах будет, а мы гуляем и гулять будем!
Безотносительно целесообразности этих всех мер ковидных - многие тогда срать хотели на законы и ограничения, делали так, как им удобно.

Так и те твари, которые сейчас крадут все, что не приколочено - им надо, на остальных насрать. Масштаб очень сильно разный, подход один и тот же
Крайне неудачное сравнение
reokioto• 08 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ото людині нема чим в житті зайнятися
В Германии ракеты на головы не прилетают, скучно ей там.
ДокторТ• 08 января 2024
Ответ дляСалт
Зараз на фронті достатньо тих, хто пішов сам. І так, багато тих, хто говорили: ’Якщо призовуть, піду’. І пішли, і захищають. Але Вам чомусь хочеться знецінити їх, бо в Вас такі знайомі.
Ибо все кричат, что надо бить врага до последнего и не дай бог мы не победим .... но возмущаются, что это может коснуться их мужей и сыновей.
lilu1990• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Я не питала що то таке. Дякую.
Я питала -- Що там по диктатурі?) Ви вже забули свою останню(?) версію міфології?
От бачите, у мене погано виходить інтерпретувати чиїсь запити. Особливо на порадниці після безсонної ночі. Піду розвивати емоційний інтелект
fruhling007• 08 января 2024
Вірю, що війна - це тимчасово і колись врешті-решт вона закінчиться. Після цього буде легше, бо хоча б не буде нових руйнувань і втрат, а далі- все в наших руках.
Svetlana-7070• 08 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Вообщем, урок сподіваюся засвоїли. Війну виграємо 🙏. І далі на вибори не за серіалом. А вмикаючи мозок. Перестаємо розводити корупцію з самого низу. Да да, тендер по знайомству, куплена інвалідність , працевлаштування до кума- то є прояви корупції також. І дасть Бог, таки залишимо дітям Україну , що розвивається. Потенціал є.
В тому то і проблема, що умовна тьотя Таня, яка купила синові інвалідність і той благополучно ’законно’ сидить в дома, стоїть тепер під домом і розказує, яка ж корупція в країні і коли вони ж нажруться.
Isidda• 08 января 2024
не верю.а знаю.у нас все лучшее.и люди трудолюбивые.мы не на льдине и не в сахарах.
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляСалт
Я оце не вибирала.
Ну я також не обирала.
4мама• 08 января 2024
Ответ дляsmile_to_me

В тому то і біда. В таких як ви. Які не відрізняють Закони від антиконституційних незаконних постанов, свавілля та самодурства.
Нема в нас Верховенства Права. Нажаль. А без цього- ніякого розвитку бути не може.
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляlilu1990
Бачу. Так що там по диктатурі?)
VIP -персона• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Ні.Я на поїду.Тут моя земля.
Поедешь если 1,5 года проживешь на линии фронта
виктория7аас• 08 января 2024
Ответ дляlenatash
Українці і зроблять - багато прикладів гарного бізнесу.
Удалено администрацией...
Leeloo_aloha• 08 января 2024
Ответ для4мама
Найкраще. У нас ВСЕ найкраще.
Аби тих паразитів які на наші податки існують прибрати. Депутатів, міністрів і тд я маю на увазі.
Найкраще в Україні- клімат та овочі/фрукти в сезон. Що ще найкраще? У всіх абсолютно країнах органи влади живуть на податки.
4мама• 08 января 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Зміниться це тоді коли покоління замість того щоб міняти назви вулиць,ваління пам´ятників і зміни дат святкуваннь ,вигукування лозунгів будуть розуміти що треба розвиватись і будувать щось нове,а не витаскувать весь час старе і у всьому винуватити минулі часи.
Без вивчення, знання історії, РЕАЛЬНОЇ історії, у відмовлення помилок минулого - неможливо будувати майбутнє.
Екатерина27• 08 января 2024
Нет. Не верю.
VIP -персона• 08 января 2024
Ответ для taka
Я поїду, якщо Дніпро потрапить до окупації. Земля то моя, але.. але..
с 2024 года начал действовать закон о продаже земли иностранцем.А Вам я скажу ,что я не за землю и заводы,они давно не наши,я за людей,что бы не погибали,что бы пацаны продолжили свой род ,остались живы и здоровы
le_dn• 08 января 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Але ж цих ’органів’ на порядок менше чим у нас
VIP -персона• 08 января 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
Ана, Україна зараз клондайк для підприємців. Багато можливостей працювати в тіні й отримувати надприбутки.
От чесно, хтось з ваших прикладів платить всі податки й всі зарплати по білому?
Экономика других стран дердится на малом и среднем бизнесе,его у нас уже нет,остались корпорации и т.д. не хотели бы вы узнать сколько налога они платят стране?Где тот газ который добывается в нашей стране,есть уголь и еще много чего,только цены растут и еще будут расти.
Janna2525• 08 января 2024
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
Откуда это вы принесли? Или сами придумали?
Атрика• 08 января 2024
Ответ дляVIP -персона
Живу в Києві.Не виїздила .Лінія фронту,то жах.Коли ми з вами перейшли на’ти’?
diana32• 08 января 2024
Люди. Когда станут такими же активными как французы в 1873 году . Ни в коем случае не призываю к известным событиям (казнь короля на главной площади), есть более гуманные методы. Хотя бы не быть равнодушным, к тому что происходит в стране и у себя под носом.
Атрика• 08 января 2024
Ответ для taka
Як Вам сказати...У 22 році я готова була партизанити.
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляsky-labs
Ну а какие еще у них были варианты в стране где друзьям - все, врагам (населению) - закон?
ну то тоді не треба голосних заяв про боротьбу з корупцією, частиною якої вони стали
feerka• 08 января 2024
Будет, но не наша.
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляЕленнн
а саме ржачне те,що раніше барига був у всьому винний..

Зато зараз у нас процвітання верховенства права, ( здається,під девізом ’вийди отсюда,негідник!’)
так він і зараз винен
Миззери• 08 января 2024
Нет не верю , сейчас особенно когда грызня между людьми , и желание у людей не в том что бы добиться для себя прав а в том что б лишить прав другие части населения (многодетных например ) вы правда думаете что будет что-то хорошее с таким мышлением? Если главное соседу поднасрать а не себе жизнь улучшить
Много и умных и хороших людей но их не достаточно много что б развернуть ситуацию
Власть п-т деньги но чем лучше тот же продавец клубники который подает гнилую клубнику на дне ? Таких продавцов 99 процентов
Поставь его к власти просто будет другими масштабами воровать
VIP -персона• 08 января 2024
Ответ дляАтрика
Если с Киева ,то понятно.У вас другая реальность.
Миззери• 08 января 2024
Ответ дляfruhling007
После войны надо пережить еще после военный период когда куча оружия на руках и травмированных людей , разруха
Потом возможно будет лучше если у людей мышление поменяется
Sunny Hanny• 08 января 2024
Ответ дляVIP -персона
давайте не обобщать. різні реальності у тих, кого майже не торкається, і у тих, у кого на фронті хтось близький
Атрика• 08 января 2024
Ответ дляVIP -персона
Можливо.Але цю реальність лютий,березень ,квітень 22я відчула.Окурації не було,слава Богу та Хлопцям з ЗСУ. А в чому інша реальність?