Планшетница• 08 января 2024

Записалась на курсы англ

Заплатила и не хочу заниматься, таааакая нудятина.
Lysiiiiii• 08 января 2024
Я ненавиджу Анг , але заставляю себе. Мушу
Плюс іспанську

Tammy21• 08 января 2024
Норм. В мене декілька курсів з нім.сплачено. В результаті вчу сама як звикла.
Імхо, але якщо нудно, от дійсно нудно, а не мозок відторгає нове, то треба шукати де буде веселіше.
Мая твая не панимать• 08 января 2024
Ответ дляTammy21
Поділіться, які саме купували?
Чи є зворотній зв´язок з викладачем, домашні завдання, живе спілкування?
А що таке?• 08 января 2024
Надо себя заставить. Без курса вообще не сядете за него. А потом понадобится- а язык за неделю не учится, да и за год тоже
Tammy21• 08 января 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Поділіться, які саме купували?
Я у Німеччині. Приватні викладачі, групи та індивідуальні. Домашки в усіх по різному, але навіть ті, хто говорить ’ми все на уроці вивчимо’ по факту задають)
krola• 08 января 2024
То курсы вам не подходят. Пробуйте другие
Неправдиша• 09 января 2024
У якій школі? Можна у вас перекупити цей курс?