Вже не вперше стикаюсь з інформацією, що зза нестачі коштів на виробництво зброї, у рабсіян вилучатимуть кошти з депозитів без повідомлення власника. На вашу думку, як це впливатиме на їх ставлення до військових дій в Україні? Чи вже все настільки сумно у них в голові, що навіть це ковтнуть?
Ответ дляПавела
Сподіваюсь, що цього не приймуть. А про депозити і наші списати можуть, вони свої дурні ідеї звідки ж черпають.
Ну слухайте, депозити москалів це ті самі кошти які українці отримують за роботу і зберігають на картковому рахунку, і тут навіть у нас гірше, блокування рахунків, це і депозити, і форм і проста зарплатна картка. Тому їх так само як при несплаті аліментів можна заблокувати і все. Тому я нічому не здивуюсь, у нас чим далі тим ’краще’ для людей.
Ответ дляМарина ФР
Ну так, це те саме, що у нас неможливість розпоряджатись своїм рухомим і нерухомим майном.
Ответ дляТетя Фрося
Моя мама сняла 10 тысяч. Не сразу правда, в 93 году наверное. Копили на машину, в итоге купили спальню Наташа на эти деньги.
Я понимаю, что в те годы была гиперинфляция, но после 93 года вклады сберкассы СССР вообще перестали выдавать. Одно время там пыталась Тимошенко по тысяче выдавать, потом и это заглохло.
Ответ дляПавела
Я б з жопи кацапів пораділа, але щось її не помітно поки.
Я б теж, але сидячи в ямі, куди не глянь всюди яма, і країна наша не вільна, і країна рабів, яких заперли в клітці, без права вибору, яких відправляють на смерть без права вибору, і яких тепер ще й будуть змушувати вмерти з голоду. Де вільність? В чому вона?
Anonimka ya• 08 января 2024
Как всегда, началась тема типа как плохо у них , а разгон пошел на тему как плохо у нас.
В общем всё понятно.
Valechka-mk• 08 января 2024
Значит и у нас скоро будет.
В принципе, уже обсуждают дать доступ к банковской информации и счетам. Так что да, не за горами
Тетя Фрося• 08 января 2024
Ответ дляPiracanta
Какие-то вклады успели снять. У мамы было 2 сберкнижки. С одной точно сняли купили эту полированную спальню
А со второй мама тоже какие-то копейки получила наверное уже в двухтысячных, уже не помню. И не сумму вклада, а типа компенсации.
Anastasiya-f052• 08 января 2024
Ковтнуть і це і взагалі що завгодно від влади.
От тільки, боюсь нема у них таких проблем з фінансуванням, як у нас.
Anastasiya-f052• 08 января 2024
Ответ дляПавела
Можна буль б порадіти якби самі в ще гіршій не сиділи
Anastasiya-f052• 08 января 2024
Ответ дляAnonimka ya
В общем всё понятно.
А что, у нас все прекрасно? Все есть, всего всем хватает, цены и законы адекватные?
Anastasiya-f052• 08 января 2024
Ответ дляБлискавка
Значит и у нас, через год будет .
Если не будет кардинальных изменений прямо сейчас, через год уже нас не будет
Ответ дляAnastasiya-f052
Та це зрозуміло.
Ось одна зі слуг радіна пропонує типу ’справедливу і без корупційних дирок’ мобілізацію. Один з пунктів. Як я бл...ь уже задовбалась. Все життя пашеш, як кінь, економиш кожну копійку, відмовляєш собі і дітям у всьому, щоб купити ту нещасну квартиру, щоб не на оренді і не на вулиці чи машину б/у бляху з Європи. Я блін в декреті нормально не була, завжди з дому старалась підзаробити. І от тобі 40, і ці суки тобі говорять, що відміняють всі твої права і ти не можеш розпоряджатись своїм майном. Я не маю більше сил.