Кудрі кручу сама• 08 января 2024

Скільки коштує утримувати коханку з Советчици!??

Зрозуміло, що це безцінно.
Але якщо чоловік вам подобається, а ви потребуєте допомоги не за всі кошти світу???
МинерАлочка• 08 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
ну так это портрет советчицы, что вспомню,- добавлю
Интересно было бы взглянуть на обобщенный вами портрет Советчика)

Безлім на все• 08 января 2024
Дорого. Правда дорого. Якщо не платити за оренду квартири і не забезпечувати мат. підтримку, тобто лише на дрібні подарунки, смаколики, кафешки-ресторани і усе таке, то біля 15 тис на місяць. Якщо немає квартири то + оренда чи готель 5-20 тис, якщо матеріально допомагати, то + від 5 тис до нескінченності.
Гарна коханка дороге задоволення.
kid41• 09 января 2024
Дивно що коли пропонував допомагати жінці інваліду або жінці з 3 дітьми на 8-12к + житло зафукали, а тут написали що мат допомога стартує від 5к
а за гарну коханку зі смаколиками та ресторанами 15к.

Цікаво чому пропозиція з житлом та мат допомогою без смаколиків та ресторанів засуджується, зате смаколики та ресторани без мат допомоги заохочується? Питання не про сумму, а саме про цілеспрямованість допомоги.
Застряла• 09 января 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А колишній чоловік не хоче приймати участь в утриманні своїх дітей?
Бывший муж это бывший муж,сегодня участвует, завтра нет.
И лично мне нафиг нужен такой ухажер который бывшего мужа вспоминает ...
Вы говорили о содержании, я и написала что меня дорого !
Если что женщины и сами могут себя содержать.
Застряла• 09 января 2024
Ответ дляkid41

Все хотят романтических отношений
автор Кудрі кручу сама • 10 января 2024
Ответ дляЗастряла
Почалось про утримання жінки, як коханки, а не її сім´ї.
Безлім на все• 12 января 2024
Ответ дляkid41

Тому що якщо чисто матеріальні стосунки = залежні відносини, оскільки чоловік починає вважати жінку купленою власністю (не буквально, але певні моменти так).
Власне в інтересах жінки не брати гроші напряму. Хоча це найлегше, але для довготривалих стосунків не найкраще.
Копуша• 20 января 2024
Ответ дляБезлім на все
Чим ще можна зацікавити жінку якщо харизми немає, а духовність хромає на обидві ноги? Потенція в чистому вигляді без харизми і грошей нікому не потрібна. В сусідній темі підказали про липучу жінку.
Безлім на все• 20 января 2024
Ответ дляКопуша
В житті буває по всякому.

Посудомойка• 14 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
По разному, мой сейчас снимает квартиру мне и даёт 1000€ в месяц, ну и отдых , рестораны тоже с него
А потом она проснулась...
Посудомойка• 14 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
Ну что за женщины пошли?! Хоть бы хамон с пармезаном затребовали.
Та, картоха с селедочкой сойдет)))
__Jane__• 17 февраля 2024
Вы шо, вы шо! Мульйон не меньше😅😅😅
Маурита• 18 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Він років на 40 за вас старший?
Леди_на_драндулете• 18 февраля 2024
Ответ дляМаурита
Він років на 40 за вас старший?
Мне 37, ему 42
Маурита• 19 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мне 37, ему 42
Що з ним не так, що він забезпечує вас щоб ви з ним були?
Леди_на_драндулете• 19 февраля 2024
Ответ дляМаурита
В смысле что не так, ну перестанет обеспечивать найду другого, а ему скажу аривидерчи, для меня это не проблема
Маурита• 19 февраля 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
ясно)
Всміхайлик• 25 февраля 2024
Ответ дляБезлім на все
Гарна коханка дороге задоволення.
Натомість в неї ніколи не болить голова, не буває пмс, завжди його чекає і дає скрізь?
Безлім на все• 26 февраля 2024
Ответ дляВсміхайлик
Саме так. Від коханки ще й в інших питаннях користь є, не тільки секс. Дивиться ширше.

Леди Г• 29 февраля 2024
Ответ дляФіфачка
то муЩина
woman Warrior• 01 марта 2024
тут половину сначала вылечить нужно, а это куда дороже , чем содержать.