Мексиканочка• 08 января 2024
Сьогодні день імен) як вам Матвій?
Результат:
вже голосів:
31 (55.36%)
Подобається
25 (44.64%)
Не подобається
Борода• 08 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Вперше чую таке скорочення, називати будуть так як людина представляється
Є такий варіант, Матвій - це Мотя, Мотька, але так звали тоді, коли це ім´я було звичайним, поширеним. А зараз, коли після довгого ’забуття’ воно стає знову популярним, варіант Мотя, мені здається, канув у Лєту (чи Лету))
Це як Бодя від Богдана))
А вот недавно• 08 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
У соседей чахленький хромой вечно сопливый мальчик лев)вот думаю матвей это что то с этой же оперы)
Нет
Барвіночка• 08 января 2024
Я кот Матвей, мой метод прост, я не люблю тянуть кота за хвост...( співаю) . Ім´я це асоціюється з котячим, у різних знайомих так дітей звати, одна називає Матюшею