Кидаю курити• 08 января 2024

Льготная ипотека под 3%

Выгодно ли сейчас брать эту ипотеку под 3%?
Астоновитесь!• 08 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Нет! Переплата 600 000 за 20 лет! С момента покупки цена моей квартиры уже выросла на 10 000 долларов, плюс учтите уровень инфляции за эти 20 лет, через 5-10 лет это будет копеечная сумма
Каких 600 000?
13600 * 240 мес = 3264000
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Плюс ви вже живете і не тратите гроші на оренду
Кіна не буде• 08 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Каких 600 000?
13600 * 240 мес = 3264000
13600 это с телом кредита! Тело кредита 8600
Кіна не буде• 08 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Каких 600 000?
13600 * 240 мес = 3264000
И у меня классика, сумма по кредиту уменьшается, потому что я ежемесячно выплачиваю тело кредита
Кіна не буде• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Так аренда девушки такой же в моем доме 16-18000, выше,чем я плачу ипотеку
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляКіна не буде
В нас так само. Орендували в сусідньому під´їзді, 18000 в міс, взяли іпотеку, плата майже 10000. Кажу чоловіку не спішити з виплатою , краще долари купувати. Інфляція буде велика
Астоновитесь!• 08 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Пусть и так, но это 50% от суммы.
Кіна не буде• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Правильно! Я тоже не планирую досрочно погашение ать, буде покупать доллар,чтобы потом в любой момент закрыть ипотеку при желании, так выгоднее,чем сейчас погашать больше
Кіна не буде• 08 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Пусть и так, но это 50% от суммы.
И? Я живу в собственной квартире, которую бы за наличку я никогда не купила! Цены на жилье постоянно растут. Я ж написала выше, с мая цена моей квартиры выросла на 10 000 долларов, это уже 50% переплаты по кредиту
Не будь КакСвета• 08 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Откройте калькулятор и посчитайте. И не забудьте про страховку
Ми брали під 13% і то я вважаю вигідно, виплатили і забули, а так би збирали б ще досі. Платити за своє вигідніше ніж за зйом
Не будь КакСвета• 08 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Так, аннуитет лучше
Не рекомендуйте такого нікому, тільки класичний графік погашення
Стриптизерка• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Розкажіть, будь ласка, детальніше. Ми платимо зараз оренду 400 $. Теж кажу чоловіку взяти під виплати. Ви робили перший платіж великий? Який банк, які умови? Буду дуже вдячна
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ми взяли в приваті, під пільгові 3%. Перший внесок заплатили 30%. Найважче то знайти квартиру, щоб підходила під умови кредиту, по ціні і щоб власники хотіли продавати під Єоселю. Я хотіла не голі стіни, а вже з ремонтом, щоб зразу жити.
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Вам одразу одобрили? Через ріелтора шукали чи як ?
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Одобрили зразу, високий офіційний дохід, кредитна історія добра. Шукала сама, знайшла в тому ж будинку що орендували, в сусідньому під´їзді. Голова ОСББ дав мобільний до власника.
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А там під 3% - треба будинок не старше 10 років? Чи які умови?
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так, будинок не старіший 10 років, квадрати на членів сім´ї рахують
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А яка вартість квартири та скільки в місяць платите?
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Банк доплатив 2100000 грн, платимо 10 тис щомісяця, заокруглюєм. Там щось 9600- 9700
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Це ви по ануїтету? Правильно розумію?
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Це ви по ануїтету? Правильно розумію?
Так
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Так
Дякую
А як взагалі проходить далі процедура після погодження кредиту
Які документи, куди подавати, як це все оформлювати?
Бо щось читала, то не дуже розумію
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую
Бо щось читала, то не дуже розумію
Все так як у вас на фото написано. Що саме вам не зрозуміло?
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую
Бо щось читала, то не дуже розумію
В нас без поручителів було
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Які документи подавали сім´ї?
Як проходить оцінка і хто її проводить?
Бачила що за неї треба сплачувати,+ за нотаріуса і т.д
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Які документи подавали сім´ї?
Як проходить оцінка і хто її проводить?
Оцінщика присилав банк, так оплачували і його і нотаріуса. Там ще й страховка буде. Оцінщик фоткав всю квартиру, і звіряв з планом квартири
Не гавкаю- но охраняю• 08 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Дякую
Рубаю олівлє• 08 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Які документи подавали сім´ї?
Як проходить оцінка і хто її проводить?
Документи стандартні, свідоцтво про шлюб, свідоцтва дітей. Перевіряли кредитні історії і мою і чоловіка. Більше не пригадую нічого. Там не складно, головне квартиру знайти.
Кіна не буде• 09 января 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Які документи подавали сім´ї?
Як проходить оцінка і хто її проводить?
Паспорт, код, свидетельства детей, справка о регистрации моя и детей (я без мужа), справка с работы, что работаете там-то, справка о доходах за последние 6мес Документы от продавца на квартиру. Оценка (оценщика давал банк). У меня вышло дороговато оформление потому что платила процент риелтору и продавец свои налоги, нотариуса и оценку повесил на меня