Пиши-пропало• 09 января 2024
Это правда за ВПО?
Правда что отменят?
Редиска Я• 09 января 2024
Хазяєва страни голову підняли. Плати і живи, не платиш - не живи. Всьо чьотєнько, як беркут анонсував. Субсидії без причини позабирали у людей, потім мараторій зняли на борги, попутно анонсували підняття тарифів, ой!ще ж 3тя платіжка за газ, бізнесу підняли податки, додали контроль платіжних операцій ’фізосіб’, термін ’людина’,’громадянин’ взагалі майже не вживається, бо нахєр він,коли права відібрано. Те, що прилітає на голови всій країні не означає, що нема миру, тому там мир треба платити, а там де війна платити теж треба, але з іншою формуліровкою ніби й не платиш. І взагалі, або служи, або плати, або не живи-ще витрачатись на тебе. І нарешті, не забудьте, що треба намордники вдягти в людних місцях - бо війна війною, а отетовсьо ж нікуди не поділось... Події останніх 3х тижнів можна було б описати стисло: суки!
Ответ дляПрокачую сідниці
Я вообще в шоке, реально в голове не укладывается этот беспредел ( У меня мама дите войны, через инет заполняла на помощь, были те выплаты что по 2 200 3 раза, заявка принята, выплат 0 подавала на гуманитарку, тоже заявки приняты, нифига не дали( Зато сами вагонами воруют, страна воров и мошенников(
Хм. Цікаво. А моїм щось дадуть? Ну дітям війни. Цієї війни, яка зараз. Я не стверджую, що це нормально - не дати мінімального людині похилого віку. Але оперувати категорією ’дитя війни’ в країні, де йде війна... Ну таке
После шести ни-ни• 09 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Якась маячня
ну отак, сказали при оформленні, що січень ще отримаю, а потім все, не будуть платить
Ответ дляРедиска Я
Термін людина і громадянин не вживається, бо в фінансовій сфері є фізичні особи і юридичні особи. Які можуть бути громадянами. Чи не бути громадянами.
Ответ дляУсміхайлик
Так я тогда и за торговлю органами, оружием, проституцию. Если с этого налоги в бюджет пойдут - почему бы и нет? Медицинский каннабис это не тот, из которого веревки вьют, а самая обыкновенная наркотическая конопля.
Ну і? Буде собі рости. І в перерахованому вами. - торгівля зброєю і органами (донорство) теж нічого немає жахливого. Питання лише в системі контролю.
healer09648293• 09 января 2024
Ответ дляlecha
Я вам без аноніма напишу: ви себе не поважаєте, і інших людей також хочете примусити себе не поважати!
Людина ВПО
йде війна, вона лишилась будинку , роботи і тд
При чому тут інвалід с хворою дииною??
Почитайте скільки ВПО отримують дружини депутатів!!! Вони всі хворі?
Ви раба! Ще й зла ненависна раба
Людина ВПО
При чому тут інвалід с хворою дииною??
Ви раба! Ще й зла ненависна раба
ви ж самі розумієте щодружини депутатів отримують їх нечесним шляхом. і це тільки підтверджує те що я кажу - кожен сам за себе. і дружини депутатів самі ’вибили собі місце під сонцем’ - повиходили за депутатів і разом творять що хочуть. і тут далеко не про повагу йдеться, а про те - хто краще кого обмане. і у дружин депутатів з цим проблем нема. а от у таких бідненьких якраз є і великі. то чому ж так? бо хтось робить для себе і на себе покладається тільки - і таких ще і рабами називають. а ті хто сидить чекає допомоги - врешті рідко коли її отримує. і так і лишається ні з чим. он подивіться на людей які про 50 років гарували як коні, аби із пенсією лишитись в 2000грн?? це вам ні про що не каже, нє? якщо ні, то ок, власне...мені до вашої думки і близько діла нема.
Sofia Tatra• 09 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
У меня вообще других денег нет на проживание, только выплаты ВПО и я одна с ребенком на аренде. Жилье разрушено и возвращаться некуда, и там фронт.
У меня подруга в Киеве точно как и вы . Плотит те 5 тыс за аренду и так и живет с ребенком . Кто им поможет ? Я в таком шоке … хоть плач хоть что …
Sofia Tatra• 09 января 2024
Ответ дляРедиска Я
Ви праві 💯
Ольга-f5e3• 09 января 2024
Ответ дляSofia Tatra
Очень дешевая аренда. 5 тыс в Киеве. Тут в маленьком городке аренда 5-6 тыс
То ещё очень повезло вашей подруге
Ответ дляОльга-f5e3
А никто вины кацапов и не отрицает!!
Вопрос в том как государство помогает своим гражданам
Я с Мариуполя, лишилась всего что у меня было. И жилья, и работы. А государство и руки умыло. Даже те 2 тыс не в силах платить
Ой... Ну ніколи не було і от знову. От так і допомагає, щоб їм ерез пельки лізло. Але маємо те що маємо. Щось мені підказує що в соціалці не діра - діриша вже. По справедливості і по 10 тисяч платити людям, і житло яке не яке хоч би видати. Але де ми, а де ’справедливість’.
Sofia Tatra• 09 января 2024
Ответ дляОльга-f5e3
То ещё очень повезло вашей подруге
Ну это край Киева . Ну люди сдали так наверное пожалели.
Ольга-f5e3• 09 января 2024
Ответ дляSofia Tatra
Ну повезло ей крупно
Сейчас очень тяжело найти аренду за 5 тыс, а тем более в Киеве
Natalie 81• 09 января 2024
Ответ дляНе против
Дівчата, а чому мовчите з липня? Чому не створюєте групи, не об´єднуєтесь не виходите під міськ ради? Ну так же не можна. Я уявити не можу як ви виживаєте на ті копійки на зйомі, а як діти ще є, то взагалі страшно уявити. Ці гади знущаються з народу як хочуть.
Я всё понимаю,дороги надо,фильмы снимать надо,и миноры надо ставить и ещё много всего надо,и апартаменты заграницей сами себя не купят.Но хотя бы детям можно было оставить ВПО,нет надо и у них забрать
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ну я, наприклад, працюю, мені треба з 8 до 17 на роботі, потім дитині пояснити усе чому його мали б навчити під час дистанційного навчання, ще трохи волонтерю, як я стану під міськрадою з вимогами лишити виплати, на що жити буду?
В Черкасах і інших містах, організовували мітинги ’гроші на ЗСУ’ по суботах. То мабуть не так все критично у впо раз не хочуть організуватись.
Ответ дляПрокачую сідниці
Лично эта семья без мужа, мама, бабушка и 2 дочки подростки. Получают 10 тыщ, бабушка пенсию, незнаю сколько, за сьем тыщ наверное 5 платят + коммуналка.
Муж где? В разводе - алименты, вдова - пенсия по потере кормильца. Дети - подростки, искать работу.
Я сама впо, но я работаю. Вижу, как живут впо, общаемся между собой. Есть реально люди в тяжелой ситуации, им скорее всего оставят выплаты ( в Вашем случае логично оставить бабушке и детям).
ViktoriyaM2013• 09 января 2024
Ответ дляNatalie 81
А пенсіонерам?
Ну без слів просто. Добивають і виживають людей.
Natalie 81• 09 января 2024
Ответ дляViktoriyaM2013
А пенсіонерам?
Я как только думаю что дно пробито,то выходят наружу скандалы то семья Гринкевичей ,то судьи с взятками по 3.5 мил
Ответ дляCarin
Представляю, какая там конкуренция (
У нас під самим будинком, ми у місті- ліс, ми там грибами на всю зиму затарюємось, ожина, чорниця, суниця, журавлина- немає ніякої конкуренції, ми приїлися цим всім, я ненавиджу чорниці, бо з дитинства вареники, варення, компот, кисіль, сушена, морожена -все чорниця. Суничку, малину можу з*їсти, люблю гриби, збираю цілий сезон.
ViktoriyaM2013• 09 января 2024
Ответ дляNatalie 81
Це правда
І найсумніше те, що хоч 100 фактів тих корупціонних схем публічно викриють, але нічого не зміниться. Просто головами помашуть і все.
Ответ дляСадоводница
И не говорите, заграницей сколько помогали и расселяли людей бесплатно, продуктами помогали, деньгами нормально, а у нас что?! Хоть сраное общежитие на город предоставили переселенцам, гуманитарки тоже в начале было всем, а потом даже это по категориям , не инвалид, не пенсионер, нет детей, значит ты не голоден и тебе не надо, сраная пачка макарон и масло с килькой. Вся помощь что оформляется материальная, опять же для категорий, теперь и тут. Арендодателя не парит где я каждый месяц возьму эти деньги, это не то что дно это днище и со страны не выпускают семьёй, чтоб уехать с дурки этой
моя знайома здала житло, навіть батареї опалення зрізали....