Давно хочу, але сумніваюсь. Чи зручні, чи гарно на нозі, чи теплі. Відгуків 1-2 на весь інет. Поміряти немає де, щоб визначитись. Ще з розміром питання. Нога 24,8. Думаю 39 брати.
Душка-свекрушка)))• 10 января 2024
У мене такі, але низькі, як сліпони. Моє улюблене взуття. Мʼяке, легке і дуже зручне)
Я тут с краю постою• 10 января 2024
Бачила такі на двох молодих хлопцях. На нозі виглядають як лапті якісь розтоптані. Може, в малому розмірі норм будуть.