Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13126 3
Отчебучкина• 15 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
Мне карты не показывают любовных чувств к вам. Максим относится к вам, как к коллеге, работаете в команде.
Спасибо за ответ 🙏🏻, возможно вы правы, я пока что не понимаю как он относится ко мне)
Залетна Я тут• 16 апреля 2024
Всем добрый день. Посмотрите, пожалуйста, ситуацию. Меня зовут Анастасия, 33 года, очень тяжелые отношения с Александром, 28 лет. Хочу оборвать общение полностью, но боюсь, что мне навредят (шантаж). Хочу его заблокировать, но боюсь что он навредит мне (приедет в город, испортит репутацию, боюсь публичных встреч; боюсь потерять парня из-за этого). Вопрос такой - стоит ли опасаться этого человека? Чего от него ждать? Всю энергию высасывает. Очень прошу совета как себя вести. Буду благодарна за помощь. Спасибо!
валери 62• 16 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Да,так и есть,вы решили закончить прошлые отношения и испытываете не приязнь и не удовлетворение в этих отношениях но дело в том что в ближайшее время,ваши отношения продолжатся
Залетна Я тут• 16 апреля 2024
Ответ длявалери 62
Как мне их оборвать? Этого человека стоит опасаться? Когда уже это все закончится?
WindTaro• 16 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Якщо відповідь тільки на питання чи варто його боятися- то так , репутацію він вам може добряче зіпсувати. Якщо у нього є ваші інтимні фото то тим паче.. може приїхати на якесь свято і розповісти в самий не підходящий момент про ваші ігри з ним. Хлопця можете втратити, а Олександру втрачати нічого. Шукайте шляхи мирного розставання . Дуже негативно може позначитися на вас це захоплення ним...
Залетна Я тут• 16 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Все так и есть. Что с этим делать не знаю. А Александр кажется больным на голову. Как выпутаться не представляю.Подскажите, пожалуйста. Это какое-то дно.

Большое спасибо что посмотрели.
WindTaro• 16 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут

Большое спасибо что посмотрели.
Ужгород• 16 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут

Большое спасибо что посмотрели.
Рассорку сделать. Нужны ваши фотографии и работа мастера.
Tarot.• 16 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Девочки, может кто умеет трактовпть сексуальные расклады. Есть мужчина, дело идет к сексу, спросила у карт: будет ли все нормально ?
Вот расклад и дно колоды
Я так поднимаюсь, разочаруюсь в итоге
В моей системе я дно не использую ( и так полно инфы получаю)
Ну тут по дьяволу явно будет грязный секс ..и как итог мужчина удовлетворён поедет трепаться о «победе»
Tarot.• 16 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут

Большое спасибо что посмотрели.
А я бы рекомендовала Вам защиту
УжеВотДа• 16 апреля 2024
Ответ дляTarot.
Кому трепаться?🫤
НашлаПерепискуМужа• 17 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Всім привіт! кому щось подивитися?
Добрий вечір! Подивіться будь ласка, чи знайду добре оплачувану роботу тут в найближчий час чи все ж таки доведеться іхати в іншу країну і влаштовуватися там? Дякую!
БоХатая• 17 апреля 2024
Доброго дня.
Подивіться чи правильно ми зробили що залишилися сім´єю в Україні?
Чим дальше, тим більше жалкую про цей вибір. Вже якась депресія.
Дякую
Стрибну в гречку• 17 апреля 2024
Дівчата, будь ласка. Подивіться, чи варто мені народжувати третю дитину. Я не вагітна, мова йде про планування
Репетиторша• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Такі питання ви повинні самі вирішувати, а не перекладати свою відповідальність на таро. Це не іграшка, а магічний інструмент. Дорослішайте та беріть відповідальність на себе
Стрибну в гречку• 17 апреля 2024
Ответ дляРепетиторша
Так можна сказати про любе питання до таро
Репетиторша• 17 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Вот расклад и дно колоды
Я так поднимаюсь, разочаруюсь в итоге
Що означає питання ’все буде нормально’? Нормальне злягання чи нормальне відношення до вас після злягання, чи нормальний настрій під час процесу?...Що ви питаєте у таро?
Репетиторша• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Це не так, далеко не всі питання потребують особистої відповідальності. А спроби перекласти свою відповідальність на інших- погана справа. Але то ваше життя. робіть як хочете.
Ужгород• 17 апреля 2024
Ответ дляTarot.
А я бы рекомендовала Вам защиту
Защиту от чего? Разве человек на нее нападает магически? Что даст защита. Здесь надо сделать так, чтобы человека отвернуло от девушки и одна мысль о том, чтобы третировать ее ассоциировалась для него с негативом. Она сама виновата, что впустила этого человека в свою жизнь. Никакая защита ничего не даст. База.
Налогообложу• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви за кордоном?
Tarot.• 17 апреля 2024
Ответ дляУжгород
В зависимости от ситуации магическая защита применяется также для имущества от недобросовестных посетителей/друзей нежеланных гостей, тёмных сил из параллельных миров, которые после применения магической защиты начнут обходить дом стороной
Tarot.• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Потрібно глянути далеко в майбутнє …типу: чи потягнете фінансово / морально , які труднощі виникнуть , як пройде вагітність ..питань багато
УжеВотДа• 17 апреля 2024
Ответ дляРепетиторша
Питания означає, як я себе відчуватиму після цього?
TheTarotReader• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Обширный вопрос. Если вы доверяете этот вопрос тарологу, то и задавать его нужно соответствующим образом.
Готовность к беременности (психологическая, финансовая). Здоровье матери. Наступит ли беременность в определенный отрезок времени. Как будет протекать беременность. Здоровье ребенка. Как появление ребенка отразится на отношениях с мужем (партнером). Буду ли я в целом довольна, что решилась...Если я все таки не решусь, как я буду себя чувствовать.
TheTarotReader• 17 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Доброго дня.
Дякую
Нет даже имени. Расклад нужен вам или всей семье.
Заела_пластинка• 17 апреля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Это же должен быть ваш выбор, но никак не карт и не таролога
WindTaro• 17 апреля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Добрий день. Напишіть будь ласка ім´я і вік
WindTaro• 17 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Доброго дня.
Дякую
Добрий день. Напишіть будь ласка ім´я
WindTaro• 17 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Доброго дня.
Дякую
Тетяна 34 , знайшла. Зараз вам дійсно погано і Ви не бачите перспектив тут , нічого поганого про Вас не хочу сказати , але є такі люди , які думають що закордоном буде краще , і будь які суперечки на цю тему все одно Вас не задовільнять на 100%. Завжди є приклад якихось знайомих які поїхали і знайшли там себе , або блогери які транслюють як легко прилаштуватися і знайти роботу , але в реальності трошки не так. Якщо ви живете десь в місті , де підвищена небезпека по бойовим діям , то звичайно безпека дітей передусім. Якщо Ви просто не можете знайти тут себе то це не привід для переїзду. Чи залишатися чи їхати- тільки Ваш вибір , і правильно кажуть тут дівчата що в таких питаннях на карти не треба перекладати рішення. Таро показує найбільш можливий сценарій розвитку подій. За цим сценарієм що я бачу- Вам потрібно знайти заняття по душі , мати стимул жити і творити , тоді всі думки про закордон відпадуть. Зараз ви в стадії карти ´´Місяць´ між небом і землею- і так погано , і так не дуже добре. Якщо питання стосовно безпеки- то вже інший розклад.
Цикавенная• 17 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Удалено администрацией...