Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Злюка бобер• 17 апреля 2024
Добрий вечір.
Дівчата, гляньте, будь ласка, чи є перспектива стосунків Олег 37 та Олена 36.
Чоловік після розлучення, доволі зранений, але не хочеться відіграти роль психолога.
your style• 17 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Тю, я подумала, що дно кололи це капець як я розчаруюся
Просто там чоловік старший трохи, думаю, всяке в них буває , ви розумієте
ні, то не про розчарування. То більш спокійна карта
TheTarotReader• 17 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Вибачте
Не знаю як правильно.
Хотілося б для всієї сім´ї. Тетяна.
Не знаю як правильно.
Хотілося б для всієї сім´ї. Тетяна.
Я не занимаюсь бесплатными раскладами. Это — работа. Чтобы получить разбор своей ситуации и диагностический прогноз, то принципиально важно максимально точно сформулировать вопрос.
💐
БоХатая• 17 апреля 2024
Ответ дляTheTarotReader
💐
Скільки коштує?
TheTarotReader• 17 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Скільки коштує?
ЛС. Вы анонимно спрашиваете, я не могу вам ответить приватно.
your style• 17 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Всем добрый день. Посмотрите, пожалуйста, ситуацию. Меня зовут Анастасия, 33 года, очень тяжелые отношения с Александром, 28 лет. Хочу оборвать общение полностью, но боюсь, что мне навредят (шантаж). Хочу его заблокировать, но боюсь что он навредит мне (приедет в город, испортит репутацию, боюсь публичных встреч; боюсь потерять парня из-за этого). Вопрос такой - стоит ли опасаться этого человека? Чего от него ждать? Всю энергию высасывает. Очень прошу совета как себя вести. Буду благодарна за помощь. Спасибо!
Дуже непередбачувана людина. Скаче по життю, наче граючи. Такий він з одного боку хитрий, з іншого - комунікабельний. Щоб він вас шантажував, то я не бачу цього, а от може робити спроби виманити вас на зустріч. То це буде ловушка. Тут будьте обережні. І чомусь він вважає, що хоче встановити справедливість. Ну таке собі. Хвороблива фантазія в запаленому мозку.
your style• 17 апреля 2024
Ответ дляЦикавенная
вам однозначно надо было выезжать
карти в вас незвичайні. А що в вас за колода така? Дякую за відповідь
Домашня Зюзя• 17 апреля 2024
Девочки, а можно задать такой вопрос странный очень?
Моё будущее на ближайший месяц? С 25-26 апреля? Это странно....но важно. Если может кто-то
Настя 17.09.1989
Залетна Я тут• 17 апреля 2024
Ответ дляyour style
Дякую за ваш час і що подивились.
Чи можно вас попросити спитати в карт поради?
Так, він дійсно може хотіти встановити справедливість. Це схоже на правду. Зустрічей я уникаю, не погоджуюсь і не розмовляю з ним по телефону. Але він іноді приїзджає в моє місто. Цього я боюся.
Чого саме зустрітися? Що він може зробити підчас зустрічі?
Ответ дляЗлюка бобер
Добрий вечір.
Мужчина будет развивать ваши отношения а вот вы находитесь в тупике,связан он с тем что или вы не знаете что хотите или не знаете что делать,мужчина в данных отношениях будет преодолевать препятствия,в результате которых будут развитие отношений,вы получите от этих отношений общение,при котором будет найден выход для ваших отношений
your style• 17 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Дякую за ваш час і що подивились.
Будь ласка:) Анастасія, дивіться, перше питання: чого хоче він зустрітись? - випало, що він тримає дуже велику образу, і як би це зараз дивно не було, але він хоче схилити вас до інтиму - це по-перше, по друге- поплакатись обов’язково, що він вас кохає, і т.д, і йому дуже важко. І далі йде карта , яка вказує, що він хоче по повній скористатись вами, принизити . Під час зустрічі він буде вас просити бути разом, і знову випадає, що буде схиляти до сексу. Витягла пораду карту, то не йти з ним на конфлікт ні в якому випадку, підійти до цього питання максимально раціонально і не загострювати стосунки
Залетна Я тут• 17 апреля 2024
Ответ дляyour style
Дякую ще раз.
Тобто не буде цьому кінця.
your style• 17 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Дякую ще раз.
Тобто не буде цьому кінця.
Злюка бобер• 17 апреля 2024
Ответ длявалери 62
Дякую, що глянули.
Тобто, це буде більше просто спілкування, а не стосунки?
Залетна Я тут• 17 апреля 2024
Ответ дляyour style
Це триває вже десь рік. То не страшно.
Ще раз дякую за ваш час.
your style• 17 апреля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Настя 17.09.1989
Загальний стан вказаного періоду у вас буде такий, якщо була якась не дуже ситуація, то скоро це закінчиться. Настане період покращення. Робота- тут випадає, що ви або в парі працюєте , або дві підробітки є. З фінансами нормально. В особистому житті: дуже швидко будуть розвиватись стосунки, вони бурхливі та пристрастні. По здоров’ю- трохи ослаблений імунітет. Проблеми: поїздка , яку ви запланували - може зірватись
your style• 17 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Це триває вже десь рік. То не страшно.
Ще раз дякую за ваш час.
будьте здорові
Злюка бобер• 17 апреля 2024
Ответ длявалери 62
Это будет развитие отношений и со стороны вашего мужчины и с вашей стороны
Дякую!
Надіюся, це не просто дружні стосунки.
Домашня Зюзя• 17 апреля 2024
Ответ дляyour style
Спасибо большое
Хм, по поездке отпишусь
Сорватся может по не очень причинам в стране/городе
Это меня и смущает
Жаль, что по войне май рано смотреть
Хм, по поездке отпишусь
Это меня и смущает
Жаль, что по войне май рано смотреть
your style• 17 апреля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Спасибо большое
Хм, по поездке отпишусь
Это меня и смущает
Жаль, что по войне май рано смотреть
Хм, по поездке отпишусь
Это меня и смущает
Жаль, что по войне май рано смотреть
ОхиИВздохи• 17 апреля 2024
Подивіться, будь ласка, чи буде ще зустріч з чоловіком? Ірина (1980) і Іван (1973). Чому Іван уникає спілкування?
ОхиИВздохи• 17 апреля 2024
І ще одне важливе питання, будь ласка. Чи виплутається Ігор (36 років) з проблем?
Смурфетта• 17 апреля 2024
Пожалуйста помогите с важным для меня вопросом. Будет ли продолжение отношений между Богданом и Юлией? Почему человек молчит? Куда пропал? Отношениям более года.
Спасибо всем.
Ответ дляСмурфетта
Спасибо всем.
В течении месяца,продолжения отношений не будет и такая ситуация не первый раз в ваших отношениях
Смурфетта• 17 апреля 2024
Ответ длявалери 62
Не впервые, верно пропадал несколько раз. Шла на контакт первой, часто и он шел. То есть это уже конец, надежды не питать?
Хочу уточнить какая причина?
Смурфетта• 18 апреля 2024
Ответ длявалери 62
Общение будет но договориться у вас не будет возможностей
Спасибо. Но я не прояснила для себя по поводу измены. Если она была, то, конечно, мне этот человек больше не нужен будет. Если измены не было, то мы договоримся, как договаривались уже не раз за почти два года.