Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13135 1
Галябалована• 26 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
Вы замужем или свободная?)
Замужем, но мы не вместе.
Галябалована• 26 апреля 2024
Ответ дляUlyney_tarolog
Добрый день! Напишите ваш возраст.
44 года
Моторошні троянди• 26 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Кому ще щось подивитися?)
А можете подивитись чи в мене ще будуть діти? Є одна дитина. Дякую
WindTaro• 26 апреля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Найближчі 3 роки вагітності карти не бачать. на все життя дивитися немає сенсу , так як людина сама творець своєї долі, але питання про дитину будуть виникати частіше в парі , і можливі сварки з чоловіком з цього приводу , Ви як і не проти , і фінанси дозволятимуть , але йому хочеться пожити для себе , не хоче повторно проходити випробування маленькою дитиною...
Моторошні троянди• 26 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Дуже дякую я зрозуміла
Смажена полуничка• 26 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Кому ще щось подивитися?)
Можна й мені?) Тетяна, 33
буреЛОМКА• 27 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
У минулому втіленні ви були іспанським матросом у команді корабля Санта-Клари, більш відомим як Нінья, плавали разом з Христофором Колумбом подорожах до Вест-Індії. Жили у XV – XVI ст. Останні роки провели на батьківщині, у маленькому іспанському селі. Померли від старості.
Стать чоловіча.
А от Ви як раз можете любити подорожі , море , будь яку воду , вона вам дарує спокій і розслабляє. Можливо мріяли стати тур агентом або працювали закордоном)
Супер!Дуже дякую !Так і є,без моря не уявляю свого життя ,і багато працювала за кордоном,багато було подорожей.Дуже цікаво ,ще раз дякую ❤️
Налогообложу• 27 апреля 2024
Ответ дляГалябалована
Замужем, но мы не вместе.
Серьёзных отношений пока не будет. Ну так - для секса кто-то есть или будет. Мужа обиженного показывают..
Таро Христина• 27 апреля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Та тарологи то одне, а коли вона сама це знає і він навіть не приховує коханку. Все одно шукає якісь виправдання йому. Ви ж бачите як вона зраділа коли побачила коментар про приворот. Хоча він не їй був адресований. З´явилась надія. Тепер буде шукати тих хто його ’зніме’.
Звертаюся до вас публічно, бо в приватних зверненнях ви тільки відбріхуєтеся. Ваші теги було видалено. Будь-які нові підозрілі теги в моєму обліковому записі будуть видалятися після мого зверення або автоматично. Тільки-но буде помічено підозрілу активність. Тому не намагайтеся це робити з купи ваших телефонів. Ризикуєте, що ваші облікові записи будуть заморожені, або видалені взагалі без можливості відновлення. Переслідування як на цьому форумі, так і в мобільних застосунках карається. Тому робіть висновки. Це ви ще стримуєтеся, стримуйтеся і надалі. Бо я ж знаю як ви порадниць поливаєте брудом з своїх клонів
Играю_на_кларнете• 27 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
нема більше питань?)
Добрий день! Подивіться, будь ласка, що буде у стосунках? Марина 40, Андрій 44
Kitty75i• 27 апреля 2024
Ответ дляAnna_Graas
А шо сталося?
Таро Христина• 27 апреля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
А шо сталося?
Довга історія. Це вже тягнеться роки, з періодичними епізодами нападу на мене і переслідуваннями (кібербулінгу). Тепер вже і поза цим сайтом. Довго пояснювати, просто робіть висновки. Якщо людина так вчиняє, не бачить берегів, то хто вона як людина і хто вона як спеціаліст. Наскільки до цієї людини можна звернутися і, тим паче, наскільки це буде конфіденційно. Знаю більше за неї, але мені ці срачі не цікаві. Крапка.
З бісиками• 27 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Маю колоду , яка розповість ким ви були в минулих втіленнях- для відповіді вік і ім´я
Як цікаво
Якщо можна, мене, будь ласка…
Марія,38
дама_из_декрета• 28 апреля 2024
Дівчатка, турбує питання чи стану мамою, чи зможу завагітніти цього року? Чи одразу вдатися до ЕКО?
Дякую хто гляне. Світлана 38
Бешене сарі• 28 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Цікаво) якщо буде така можливість, то подивіться, будь ласка, Людмила, 47 років
Джавеліна• 28 апреля 2024
Питання Таро та релігії. Найпоширеніше: Чи можна робити розклади в дні релігійних свят?

Давайте разом поміркуємо, що для вас Таро?
Якщо ворожіння, ’гадание’ - то так, з погляду християнської релігії це гріх. І не важливо, у який день ви до нього звертайтеся)

Якщо ви розумієте, що Таро - це різновид передбачення, який ґрунтується на поєднанні астрології, нумерології та вчення Кабала - то до чого тут взагалі християнство?

Робить розклади, коли є в вас бажання, потреба, клієнти врешті-решт.
Не всі люди християни, не всі дотримуються релігійних норм.
Є загальнолюдські правила: поважати один одного, не шкодити, робити свою справу гідно.
Щодо мене, я просто поважаю традиції українського народу. Святкую Різдво, Вербну неділю разом з ним.
Ні, в ці дні я не працюю. І релігія тут не до чого. Бо Новий рік та День народження для мене теж великі свята, і я відпочиваю.
Бувайте здорові та щасливі. І вирішуйте для себе самі - працювати на свята чи ні)
На циголках• 29 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Добрый день. Интересно. Можете посмотреть? Юлия, 41 полных
TheTarotReader• 29 апреля 2024
По моим наблюдениям таролог:
- должен любить людей априори (по умолчанию);
- доверять своей интуиции;
- уметь расположить к себе, тогда в процессе расклада человек ’растегнется’ информация от карт сама пойдет в полезном для него русле;
- держать язык за зубами по поводу всей личной информации, ситуации, кающейся клиента;
- если таролог делает разбор конкретного расклада у себя в социальных сетях (он обязан опустить любые имена, даты и т.д., но общий контекст расклада может совпадать).
- естественно, тактика общения стоит не на самом последнем месте. Вопрошающий, в первую очередь, клиент, а не подруга, кум, брат, сват или двоюродный дядя. Иногда лучше сказать меньше, чем больше.
- не давать неоправданных ожиданий. Если человек не понимает, насколько современный таролог далеко ушел от бабули с черным котом и хрустальным шаром, объяснить возможности Таро, как инструмента.
- помочь сфокусироваться на конкретных, важный, правильно очерченных вопросах. При надобности, продемонстрировать человеку, как правильно сформулировать вопрос, а каких формулировок лучше избежать.
- учиться, учится и ещё раз учиться. Обратная связь – это тоже дополнительная информация, которая помогает тарологу развиваться и корректировать свои формулировки.
Последний пункт ситуативный. Ранее правильно упомянули, что каждый таролог сам решает для себя в какие дни и с какими вопросами работать. С вопросами здоровья, деторождения, жизни и смерти, таролог может отказаться работать.
Всем удачных раскладов и благодарных Вопрошающих.
Печальки.нет• 29 апреля 2024
Добрий день хто дивився травень,?
Каляка маляка• 29 апреля 2024
Ответ дляWindTaro
Кому ще щось подивитися?)
Добрый вечер.
А вы можете посмотреть, Светлана и Сергей - видят ли карты продолжение отношений?
Каляка маляка• 29 апреля 2024
Может кто-то сможет посмотреть, пожалуйста.
Светлана и Сергей - видят ли карты продолжение отношений.
LoveBlack• 29 апреля 2024
Ответ дляКаляка маляка
могу я посмотреть в ЛС
Таракашечка• 29 апреля 2024
Добрый вечер! Диана, 40. Чего мне ожидать от работы? Будет ли достаток? Что от меня зависит? Посмотрите пожалуйста
Налогообложу• 29 апреля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Видно, что вы на расстоянии. Спешить не нужно, надо набраться терпения и все обернётся к лучшему. Отношения пока немного легкомысленные. Кто-то третий у вас в паре есть или что-то недосказанное?
ЯниЯ• 30 апреля 2024
Может ли кто-нибудь посмотреть, появится ли у меня мужчина для отношений Анна 45, не жить вместе, а проводить хорошо время, спасибо.
Пищалка• 30 апреля 2024
А мене цікавить чи буду я колись заміжня? Може хтось подивиться
Каляка маляка• 30 апреля 2024
Ответ дляНалогообложу
Спасибо большое.
С моей стороны третьего нет. И секретов особых тоже. А вот с его стороны может быть недосказанность, я мало его расспрашивала. Он скрытный немного.

А обернется к лучшему это может быть и расставание, но оно к лучшему или всё-таки к улучшению отношений?
Смячиком• 30 апреля 2024
Дівчата,доброго ранку..втратила своє велике кохання ,чи буде в моєму житті ще любов,пристрасть..чи змиритися з самотністю ? Тетяна..
WindTaro• 30 апреля 2024
Ответ дляНа циголках
Життя Італії XV в. Втілення одного із братів сімейства Борджіа, Сезар. Він палав любов´ю та ревнощами до своєї рідної сестри Лукреції. Заради неї робив вбивства за допомогою отрути та кинджалу. На грунті шаленого ревнощів вбивав чоловіків і коханців Лукреції. У тому числі свого рідного брата. Смерть у нерівному бою настала у 31 рік.
Стать чоловіча.
В цьому втіленні можливо в юному віці ви були дуже ревнива і запальна , чоловіків навіть після першого побачення вважалии своїми , не давали свободи , дуже привязувалися. Але це все переросли і зараз маєте спокійний характер)
WindTaro• 30 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Ймовірно минуле втілення в Норвегії або Англії - ІІ ст. в. Відомий воєначальник, почесна людина. Ймовірність реінкарнації Вільгельма Завойовника чи Еріка, Кривавої Секіри. Смерть від нещасного випадку.
Стать чоловіча.
В цьому втіленні Ви доклали багато зусиль , щоб стати тією людиною , ким є зараз. Можливо займаєте керівну посаду і до Вас ідуть за порадою багато людей. Можливо маєте відношення до військових якимось чином.