Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Мульйонерша• 19 января 2024
Ответ дляБорщик
Девочки, посмотрите пожалуйста, что ждёт меня в ближайшее будущее в отношениях с мужем. Наталия 45 , Юрий 53
ничего хорошего , он к вам не очень относится , даже возможно развод
your style• 19 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Саме так і відбувається. Все не моє. Вони йдуть від мене. Навіть не в шлюбі справа, стосунків не зв´язується. Виходить,що ще декілька років самотня буду?
Та ні, не будете ви самотня. Я просто великий проміжок часу взяла. Значно раніше чоловік зустрінеться
Бамбарбия! Кергуду.• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Буде дитина і заміж вийдете , год два
А мне ,пожалуйста, посмотрите. Будут ли изменения в личной жизни в ближайшем будущем? Встречу ли серьёзного мужчину? Светлана 30.08.1980 Спасибо
Борщик• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Хочу уйти в ВСУ, что ждёт меня там? Спасибо!
Все возможно• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую Вам за надію. А то щось я зовсім перестала сподіватись на особисте життя
your style• 20 января 2024
Ответ дляБорщик
У вас в стосунках була стіна недовіри, було розчарування. Але це вже скоро відейде на задній план, або відійшло. Далі бачу абсолютну гармонію у стосунках. Все добре. Можлива вагітність
Заела_пластинка• 20 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Ну посмотрите мне кто-то мужика, ну пожалуйста! Когда, где?
Глянула вам. Ваш возле тцк точно будет:)
В гости звали?• 20 января 2024
Ответ дляyour style
бажаю вам щастя:) вони такі й будуть. Ще він буде піклуватись про вас
Добрый вечер. Можете мне посмотреть, пожалуйста. Как ко мне относится мужчина(есть ли чувства) какие у него намерения. Спасибо если ответите
your style• 20 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Добрий вечер:) Ім’я , будь ласка, напишіть
В гости звали?• 20 января 2024
Ответ дляyour style
А если без имени?(
your style• 20 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Дякую
Побачила, що чоловік відноситься з симпатієй. На жаль, про кохання мова не йдеться, вибачте. Бачу по обидві сторони якісь дитячі виходки, якісь образи. Я не бачу розвитку стосунків. Тут багато егоїзму
В гости звали?• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую, зрозуміла
Викупана• 20 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Всім привіт . Погадаю на одне питання безкоштовно . Питання кохання -дружба , в пару словах опис ситуації, вік і імя обовʼязково .
Добрий день! Чи принесе ця весна коханого чоловіка Наталії, 45, чи ні. Дякую.
your style• 20 января 2024
Ответ дляАшотакоя
Дівчата, хто може подивитися на особисте життя чи буде ще шлюб та діти, якось не складається в мене з особистим, вже давно самотня? Дякую Тетяна, 35
Тетяна, все у вас складеться з особистим життям. Через 6 міс вам нове знайомство, а там вже придивляйтесь. Характер у чоловіка такий , ух. Козерог по знаку зодіака
В гости звали?• 20 января 2024
Ответ дляyour style
А Вы увидели эгоизм с его стороны? Или с обоих?
Мульйонерша• 20 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так, зустрінете , це будуть серйозні відносини , тривалі , кохання взаємне, дитина не виключена, достаток теж буде , подорожі чи ви переїдете жити можливо в іншу країну.
Найщасливіша• 20 января 2024
Ответ дляyour style
наважитесь ви народити. Тут все буде добре. Питання тільки в тому, як у вас потім в сім’ї вашій складеться? Тому що тут зовсім сумно, ви наче й в парі, а по факту- одна
Так воно і є, тому досі вагаюсь народжувати чи ні( Чи можна якось змінити це відношення чоловіка до сімʼї, дітей? Бо дійсно живемо під одним дахом, але наче окремо, ніякої відповідальності в нього за сімʼю. Може в мені проблема і я щось роблю не так ?
Ашотакоя• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую, я теж Козеріг)
Бла бла бла• 20 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Если б всё так просто было)
your style• 20 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Если б всё так просто было)
Напишіть ім’я, подивимось, де ваш ходить
Бла бла бла• 20 января 2024
Ответ дляyour style
Моє? Катерина. А його хай будь-яке буде 😂
your style• 20 января 2024
Ответ дляБла бла бла
зараз глянемо:)
Бла бла бла• 20 января 2024
Ответ дляyour style
зараз глянемо:)
Якщо не буде його скоро, то витягуйте інші карти, поки гарна не попадеться) Погане я в сама собі напридумую
your style• 20 января 2024
Ответ дляБла бла бла
хі-хі:) Катя, а поганих в вас і немає. Протягом 3-х місяців у вас буде це - мінімум побачення, а максимум- зародження нових стосунків. Вони будуть продовжуватись і через 6 місяців. Познайомитесь , можливо, там де є діти , багато дітей, сад, щось таке.
Бла бла бла• 20 января 2024
Ответ дляyour style
То й добре)) Дякую😂👍
your style• 20 января 2024
Ответ дляБла бла бла
То й добре)) Дякую😂👍
Будьте здорові, і обов’язково щасливі
Хропочка з гривкою• 20 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я бы сказала что встретите. Только характер у него сложный, возможно с зависимостями