Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
90x60x90• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
карти кажуть у вас не сприйняття себе... щось вам в собі не подобається і ви не даєте собі шанс бути щасливою. з чоловіками надто покірно себе ведете, в усьому стараєтеся догодити , так як не впевнені у собі як жінці.. тут треба пропрацювати цей момент, тоді і складеться.. діло не у чоловіках тут нажаль
100 процентов. У меня очень занижена самооценка. Я даже не знаю почему,может это идёт родом из детства. А тут ещё личная жизнь не клеится и от этого она у меня падает ещё больше(( Спасибо Вам
IvannaTaro• 19 января 2024
Ответ дляСЕНА
Наталія, 38 років
))
на найближчі пів року не бачу звільнення не бачу. перша ж карта- динамічний розвиток- чи буде підвищення, чи якесь нове цікаве завдання , де ви зможете себе проявити. буде нове навчання або як підвищення кваліфікації курси . свою роботу ви любите і як гуру своєї справи. я б почекала- все повинно налагодиться)
Ответ дляIvannaTaro
Дякую!!!
Викупана• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
хочу задати уточнююче питання , чи було не так давно розставання з одруженим чоловіком , який дуже задів серце?
Не з одруженим, але як виявилося - він обирав з-поміж двох, а може й трьох. Обрав не на мою користь. І це дійсно розбило моє серце.
забиякина• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
я так не ’ гадаю’
для відповіді на питання мені потрібні імена і вік
посмотрите, пожалуйста
Будет ли встреча у Валерии 18 с Антонеллой 54 в течение 2 недель?
your style• 19 января 2024
Ответ длязабиякина
посмотрите, пожалуйста
Будет ли встреча с загаданной женщиной в течение 2 недель?
буде зустріч
все по ГОСТу!• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Тоді як варіант буде трохи менше давати ніж завжди ) це ж експрес розклад
Дякую Вам!
your style• 19 января 2024
Ответ дляВикупана
Дівчата, чи буде Наталія, 45, цією весною одна чи у парі?
Наталія, оцей чоловік, що пішов, він хоч і розумний, але не вартий вас. Я питання задала до кінця 2024 року. Ситуація в даний момент складається так, що ви досі не можете відпустити цю ситуацію. В парі ви будете . Ви познайомитесь з чоловіком. Це може бути військовий, лікар, тощо.
Викупана• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую! З поточною ситуацією ви абсолютно праві.
Бамбарбия! Кергуду.• 19 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Доброго дня , кожен чоловік трошки не те що ви хочете... відносини то будуть але не довгострокові. Мілан - це чудовий секс і людина свято , а вам хочеться серйозності , а Олексій трошки тяжкий характер і на перспективу сварки і розставання... давайте третього))
Дякую. Вы точно про них написали! З Міланом будемо ще спілкуватися в подальшому ? Чи в майбутньому з´явиться третій?
your style• 19 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Удалено администрацией...
Ірина, у вас постійно випадають дороги. Ви часто їздите ? Ситуація на даний момент - особисте життя , як наче на паузі. От саме в цей момент я не бачу , щоб ви з кимось зустрічались. Поки ви одна. До 2025 року я бачу вас дуже щасливою жінкою. Можливий шлюб, і навіть народження дитини
Не їм після шостої• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Їздила за кордон на роботу.
Довгий час я одна.
Уваги від чоловіків багато отримую... Але то все не те. То одружені, то старші набагато за мене,то збоченці якісь.
Довгий час я одна.
your style• 19 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Їздила за кордон на роботу.
Довгий час я одна.
Ваш ще попереду буде. Такі у вас теплі відносини будуть. От реально тут двоє щасливих людей буде
Не їм після шостої• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую))
Так хочеться вірити у хороше
your style• 19 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Дякую))
Так хочеться вірити у хороше
парИла я парИла• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Доброго вечора, можете мені, будь ласка, подивитися, що чекає на роботі, чи буде зміна роботи в найближчі місяці? Лілія 25
your style• 19 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Доброго і вам вечора, Лілія:) Наразі я бачу , що ситуація на роботі складається так: у вас немає , в принципі, чіткого плану , що робити далі. Хоча на цій роботі вам все надоїло. і ви не бачите перспектив для себе. В найближчому майтньому ви отримаєте нову пропозицію щодо роботи. Отже, робота нова в вас буде, там буде вищий і стабільний дохід.
Мульйонерша• 19 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Удалено администрацией...
познайомитесь з чоловіком в інтернеті , чоловік з грошима, буде вам допомагати , чоловік цей на відстані , можливо ви до нього чи він до вас приїде . Коли це буде ? До року - півтора . У вас дитина буде, згодом .
Не їм після шостої• 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Дякую за відповідь)
парИла я парИла• 19 января 2024
Ответ дляyour style
Так і є, роботою не задоволена, але і що робити не знаю) Дуже вдячна за відповідь)
your style• 19 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Мульйонерша• 19 января 2024
Ответ дляНайщасливіша
Подивіться будь ласка, чи народжу я дитину?
Потрібно імʼя вік
Найщасливіша• 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Потрібно імʼя вік
Наталія 36. Питання точніше чи наважусь я народити третю дитину
Мульйонерша• 19 января 2024
Ответ дляТихомандражная
Доброго вечора. Чи буде переїзд найближчі 3 місяця?Олена,34
Поки в якомусь очікуванні, переїзду не бачу
Тихомандражная• 19 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Дякую!Подивіться мені, будь ласка,що чекає на мене в особистому житті найближчі 3 місяці?