Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Репетиторша• 24 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Вещи найденные,бывают разные,есть утерянные а есть откупные,увидели,прошли мимо,иначе есть огромный риск,весь негатив,принять на себя
О, согласна, масса таких откупных вещей ведьмы раскидывают, особенно опасны часы, кольца,деньги, ювелирка
Однозначно• 24 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
Дякую за відповідь.
Однозначно• 24 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
Так, часто такі ’розплати’ дуже швидко можуть програватися. Навіть у дрібницях. Наприклад, в мене не виходив ритуал допоки я не збагнула, що не сплатила по чеку за шкарпетки(вони не пробилися на касі). Пішла наступного дня, виравила полмилку, все вийшло. Ось навіть до таких дрібниць.
Дякую. Тобто за все треба платити, умовно і за шкарпетки, які не пробилися і за проїзд у транспорті 1 зупинку, бо ця не оплачена послуга несе негатив в життя. Чому тоді є чесні/попядні і бідні/нещасні люди? І навпаки нечесні і багаті/щасливі?
Блондинка_в_розовом• 24 августа 2024
Ответ дляОднозначно
1. Не факт, что бедный-несчастный человек действительно такой уж честный и порядочный.
Или
2. Честные и порядочные часто становятся жертвами порчи, или они просто жертвы по своему умонастроению. Не могут отстоять свое, послать далеко - когда это нужно.
Тут важна золотая середина
Или
Тут важна золотая середина
Блондинка_в_розовом• 24 августа 2024
Девочки, кто делает расклады. К вам вопрос. Знает ли ваше окружение о том, что вы тарологи? Какая была реакция у людей, когда они об этом узнавали?
Julia _taro_star• 24 августа 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Кто то знает, кто то нет) одни узнав обращаются,другие- молча наблюдают)
your style• 24 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Дівчата, ще питання щодо балансу у Всесвіті. Якщо людина щось вкрала, забрала, привласнила, знайшла, то за це обов´язково буде розплата чимось? Чи має значення для Всесвіту незаконно набула чи наприклад знайшла, ніби ж нічого поганого не робила, просто взяла?
Немає ніякої розплати, немає ніякого бумерангу, немає ніякого закону, немає. Інакше б усі маньяки горіли б тут у пеклі на землі, інакше ті, хто зараз наживаються на війні, і з Банкової в тому числі, вже захлинулись би, інакше б раша ( а якщо уявити скільки її українців проклинають) пішла б у грунтові води. Є тільки один закон , і він логічний і справедливий: голим прийшов у цей світ, голим і підеш.
your style• 24 августа 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Или
Тут важна золотая середина
Или
Тут важна золотая середина
В чому важлива середина? Яка порча до бідних і нещасних? Кому вони потрібні, щоб на них наводити порчу?:) Чому бідний не може відстояти своє ? Десь за рогом стукне, і доведе , що він правий:)
Репетиторша• 24 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Тому що у багатьох чорних тимчасова угода з темними духами, на кілька років або десятиліть, але вони дуже важко помирають та не можуть перейти на вищий духовний рівень після смерті, на їх род лягає розплата теж. Такая ціна тимчасового ’успіху’ Згадала на цю тему фільм -метафору Доріан Гей,2009 р)
Репетиторша• 24 августа 2024
Ответ дляyour style
На бідних теж крадники роблять, на красоту та здоров’я, наприклад, якщо вони є.Порча на годинник- вкрасти роки життя, таке теж роблять. Завжди щось знайдуть для себе. Хоча б хвороби скинути, теж часто роблять. Під виглядом подарунка або благодійності. Більш екологічні скидують на тварин, ну а так,щоб спрацювало точно, на людей скидують
your style• 24 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
От просто спитаю вас: як ви думаєте , чи багато людей в Україні можуть це робити? Вірно. Ні одна майже. Оці всі нинішні модні інтернет- майстрині поначитувались, і стараються ці заговори примінити на практиці. Ну ви ж то розумієте, що нічого не буде. Нічого. І дуже мало людей, які таке можуть робити.
Репетиторша• 24 августа 2024
Ответ дляyour style
На жаль,багато. Це дуже прикро. Те що потребує багато знать та вмінь.більш складні порчі- павуча, на смерть, самотня доля- то потребує спеціальних знань та досвіду. А скинути хвороби та крадник, стяг зробити- це просто для них та доступно.
Ответ дляОднозначно
Мир - это наше зеркало. Если ты воруешь что-то, якобы во внешнем мире, то ты воруешь это у себя, если ты отдаёшь в мир что-то, то ты это даёшь самому себе. Вот в этом и заключается баланс и равновесие, закон Вселенной Давать-Брать.
your style• 24 августа 2024
Ответ дляРепетиторша
Де ви то все бачите?:) Ну не кожна ж дівчина , яка прийшла і кричить, що на ній порча , - дійсно з порчею. Там більше психологічні проблеми
Всех анонимов аноним• 24 августа 2024
Дівчата, подивіться будь ласка. Цей рік взагалі вибив мене з колії. То одне, то інше. Коли вже одужаю, і коли вже все якось прийде в норму.
Ответ дляРепетиторша
Мій перший наставник, дуже мудра людина любив казати так: ’Чипляється тільки тоді, коли є до чого причипитись’
Я думаю, Ви розумієте про що йде мова.
Ответ дляyour style
Згодна, дуже багато надуманих проблем через страхи та роздуту уяву. Я не кажу що їх не існує цих проблем, але шукають зовсім не там і не в тому місці, завжди легше звинуватити когось в своїх бідах, аніж взяти відповідальність на себе та розгледяти це в собі.
Репетиторша• 24 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Я думаю, Ви розумієте про що йде мова.
Авжеж розумію, до святих не чипляється, це точно. Але навіть святу Юстину вдалося на малий час причарувати) Багато таких зараз як свята Юстина?
your style• 24 августа 2024
Ответ дляDrugaya
вірно кажете. Не в образу тим людям, що думають порча на них, - їм просто простіше перекласти проблеми на неіснуючу порчу, чим найти причину в собі. Ну для цього ж треба постаратись. А багатьом людям не хочеться то робити
Ответ дляРепетиторша
Я не заперечую існування порчі, це є, і я колись сама була свідком скоєння цього ритуалу. Так влаштований цей світ і це просто треба прийняти як данність.
Однозначно• 24 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Дякую.
Налогообложу• 24 августа 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Мій чоловік знає тільки, діти теж бачили, що роблю розклади 😉. Мама, інші родичі, друзі не знають, бо знаю, що сприймуть це скептично.
Налогообложу• 24 августа 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Пишіть конкретно ваше питання, ім´я, вік
Всех анонимов аноним• 25 августа 2024
Ответ дляНалогообложу
Коли вже одужаю. Коли стане краще. І чи треба змінювати лікування . Чи вірний діагноз. Євгенія. 39. Дякую
Перша леді колгоспу• 25 августа 2024
Вітаю. Чи буде колись в мене родина, діти та чоловік який буде насправді кохати? Тетяна 28 років
Налогообложу• 25 августа 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
В плані здоров´я дивлюсь рідко. Ну заглянула все ж на вас. Слово ’коли’ в своїх розкладах не використовую. Переформована на питання: перспективи виздоровлення, то все йде добре, карта сонця випала (благополуччя, радість). Підкажіть, у вас операція була?
Налогообложу• 25 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ви були у відносинах? Вам потрібно самій подумати, що ви робите не так, йдете не туди, можливо живете минулим. Самонакручуєтесь