Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12668 1
Меряю линейкой• 25 августа 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Коли вже одужаю. Коли стане краще. І чи треба змінювати лікування . Чи вірний діагноз. Євгенія. 39. Дякую
У вас проблема пищеварения(ниже желудка)?
Джавеліна• 25 августа 2024
Дівчата, добрий день.
Деякі знають мене як місцевого таролога. Але у цій групі майже не з´являюся. Дякувати Всесвіту, є клієнти.

Сьогодні в мене особисте свято і є час.
Хочу разом з вами перевірити на правдивість подарункову колоду з передбаченнями.

Тому пропоную всім охочим у цій темі ставити питання ’Коли...?’.
Колода дає відповідь ЛИШЕ на такі питання.

Наприклад, Коли чекати зустрічі з другою половиною? Коли я зміню місце роботи? І таке інше.

Формат : ваше ім´я, вік та запитання.

Питання: ’Коли закінчиться війна?’ Відповідь на фото.
Більше його не дивлюся.

P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
А ця колода більше для цікавого проведення часу.
Drugaya• 25 августа 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Доброго дня. Дайте трохи інформації. Що саме турбує Вас по здоров´ю? У чому проблема?
Витворунка• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, добрий день.

Сьогодні в мене особисте свято і є час.

Формат : ваше ім´я, вік та запитання.

Більше його не дивлюся.

P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
Валерія, 40 років. Коли вийду заміж?
Однозначно• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, добрий день.

Сьогодні в мене особисте свято і є час.

Формат : ваше ім´я, вік та запитання.

Більше його не дивлюся.

P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
З особистим святом! Заради поміхнутися. Коли будуть нові стосунки? Ганна, 43
PS Добре, якщо відповідь на перше питання буде правдою.
Дякую.
PS2 Цікаво, які є варіанти в колоді.
Drugaya• 25 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вітаю. Чи буде колись в мене родина, діти та чоловік який буде насправді кохати? Тетяна 28 років
Добрый день, Татьяна.
В перспективе на два года Вы пока в одиночестве. На что стоит обратить внимание в этом вопросе. Дело в том, что Вы подсознательно програмируете себя на неприятности, на то, что отношения не складываются и не склеиваются, нет гармонии в этой сфере, нет перспектив и двигаетесь в этом неверно выбранном направлении, которое конечно же не даёт положительного результата. Мысленно есть запрос на счастье и что хотелось бы быть счастливой и так себя ощущать, но есть ориентир на то, что это возможно только в паре с другим человеком. Ну и соответственно, нервничаете и переживаете по этому поводу, очень эмоционально и близко к сердцу всё воспринимаете.
Даже если и были какие-то прошлые неудачи, то это не значит что они будут Вас преследовать постоянно. Это самообман, просто развидьте это и начните думать о себе по-другому.
Простецкая• 25 августа 2024
Стоит ли сохранять отношения с мужем ?
Очень обидел, обманул, на грани развода...
Но всеравно люблю...

Смогу ли жить счастливо одна с ребенком?
Так хочеться определенности наконец...

Ирина, 32 года
Простецкая• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, добрий день.

Сьогодні в мене особисте свято і є час.

Формат : ваше ім´я, вік та запитання.

Більше його не дивлюся.

P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
Коли зміню нарешті роботу?
Ірина
32 роки
Перша леді колгоспу• 25 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Добрый день, Татьяна.
Дякую велике. Я не одна, але є сумніви шо це моє кохання назавжди.
Метелики на душі• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, добрий день.

Сьогодні в мене особисте свято і є час.

Формат : ваше ім´я, вік та запитання.

Більше його не дивлюся.

P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
Добрий день. Наталія,41.Коли зміню місце роботи?
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляВитворунка
Валерія, 40 років. Коли вийду заміж?
Валерія, відповідь на фото.
Я б трактувала це як :
Багато очікування, мало дій.
Вдале заміжжя буде, коли самі оберете чоловіка і першою почнете діяти.
Не соромтеся проявляти ініціативу.
Drugaya• 25 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вот и карты не показывают мужчин на заданный период времени. Желательно давать краткую предысторию отношений, для более точечного и точного ответа.
Не исключен период одиночества, или же одиночества вдвоём, так тоже бывает.
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Дякую.
PS2 Цікаво, які є варіанти в колоді.
Ганна, ось відповідь на ваше запитання.
Карта радить запастися терпінням.
Від себе побажаю, щоб це відбулося як можна скоріше.
А в колоді 54 карти, різні варіанти. Місяці є, пори року, або ось такі відповіді, як у вас.
Небалувана Галя• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, добрий день.

Сьогодні в мене особисте свято і є час.

Формат : ваше ім´я, вік та запитання.

Більше його не дивлюся.

P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
Доброго дня! Коли зустріну свою половину? Вікторія, 46 років. Дякую.
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляПростецкая
Коли зміню нарешті роботу?
Ірина
32 роки
Ірина, відповідь для вас на фото.
Інколи потрібно почекати, щоб отримати саме те, чого прагнете.
Не їм після шостої• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, добрий день.

Сьогодні в мене особисте свято і є час.

Формат : ваше ім´я, вік та запитання.

Більше його не дивлюся.

P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
Доброго дня
Ірина, 26.
Коли зустріну кохання?
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляМетелики на душі
Добрий день, Наталія.
Ваша відповідь на фото.
Скоріше за все, зараз не час для змін по роботі.
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Добрий день.
Вікторія, у вас дуже романтична відповідь від карт.
Хай вночі чи вдень ваша половинка обов´язково вас знайде.
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Доброго дня
Ірина, 26.
Коли зустріну кохання?
Ірина, добрий день.
Карта випала просто чудова!
Готуйтеся)
Не їм після шостої• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Ірина, добрий день.
Карта випала просто чудова!
Готуйтеся)
Дякую
Забагаловка• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Ірина, добрий день.
Карта випала просто чудова!
Готуйтеся)
У Вас така цікава колода .
А можете і на мене витягнути карту будь ласка . Чи поїду я до мами цієї осені . Анастасія 35 р.
Небалувана Галя• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Добрий день.
Дякую за відповідь)) Якщо можно ще одне питання. Коли влаштуюсь на нову роботу?
Drugaya• 25 августа 2024
Ответ дляПростецкая
Стоит ли сохранять отношения с мужем ?
Но всеравно люблю...

Так хочеться определенности наконец...

Ирина, 32 года
Здравствуйте Ирина. Сейчас у Вас такая ситуация когда что-то уже так наболело, что готово вырваться и выплеснуться наружу в виде конкретных действий. Есть эмоциональная неудовлетворённость и застревание в каких-то неприятных моментах, которые пока сложно отпустить. И это вполне может привезти уже и к развязке ситуации.
Злитесь Вы него, поэтому действия могут быть вызваны желанием обратить на себя внимание провокационным поведением.
А на счет совета сохранять ли отношения? Это решать только Вам. Но в начале нужно немного успокоиться,наломать дров всегда успеется) Слушайте только своё сердце, а чтобы его услышать нужно обрести внутренний покой.
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляЗабагаловка
У Вас така цікава колода .
Анастасія, колода дає відповідь на питання: Коли?
Я запитала, Коли ви поїдете до мами?
Ось відповідь.
Бажаю вам, щоб все склалося.
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Вікторія, у вас просто якийсь містичний зв´язок з ніччю та місяцем)
Не забуваємо, що це більше розвага, ніж справжнє ворожіння.
Але що випало, то випало)
Ось, будь ласка.
Небалувана Галя• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Але що випало, то випало)
Ось, будь ласка.
Дякую, дуже цікаво))
Перша леді колгоспу• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Я запитала, Коли ви поїдете до мами?
Ось відповідь.
Бажаю вам, щоб все склалося.
Доброго дня) А витягніть карту з цієї цікавої колоди на Романа, чи вдасться(коли?) йому перейти на нове місце роботи в новому місті? Чи все складеться добре?
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Добрий день.
Перефразуйте, будь ласка, ваше питання. Воно повинно починатися зі слова Коли?)
На інші питання саме ця колода не відповідає.
Перша леді колгоспу• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Добрий день.
Коли змінить чи змінить взагалі Роман місце своєї роботи? Буде перевод на нове місце в місті О? Він військовий
Джавеліна• 25 августа 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Анастасія, питання у вас дуже серйозне.
Бажаю, щоб у Романа і вас все склалося як найкраще.
Поки карти дали таку відповідь.