Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Перша леді колгоспу• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Анастасія, питання у вас дуже серйозне.
Бажаю, щоб у Романа і вас все склалося як найкраще.
Поки карти дали таку відповідь.
Я не Анастасія, але дякую. Так, затримки є
Ду да ду да ду• 25 августа 2024
Добрый день. Возможно кто сможет посмотреть, любит ли меня мой мужчина? Есть ли совместное будущее с ним? Вместе не первый год. Татьяна и Роман.
Всем мирного неба 🩵💛
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую велике. Я не одна, але є сумніви шо це моє кохання назавжди.
Посмотрела ещё раз Ваш вопрос. Желание встретить нового мужчину, пока так и останется на уровне желания. Разочарование какое-то внутри Вас есть, сами себе не позволяете реализовать то, чего хотите. Я Вам уже выше писала про это. Если ждёте принца на белом коне, то его можно и не дождаться по той причине, что его и вовсе может не существовать на свете. А отношения нужно учится строить, потому что сами не верите в то, что в этой сфере у Вас может быть что-то хорошее.
Ответ дляДжавеліна
Шановні тарологи й колеги , і ті, що цікавляться Таро.
Ви відмічаєте Всесвітній День Таролога 25 травня?
Ніколи про це не думала, а виявляється, що він є.
Ось інформація, кому цікаво.
Я узнала про этот день в своём учебном чате, девочки и кураторы обменивались поздравлениями друг друга. Раньше не знала о нем, пока не начала интересоваться и взаимодействовать с картами.
Перша леді колгоспу• 25 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Ні, принца не чекаю точно) У цих відносинах я кілька років, чоловік навіть не проти створити сімʼю, але я сумніваюсь в ньому. Він дуже імпульсивний, може наговорити багато чого в момент сварки, а потім сказати як він мене любить. Я таке не розумію. І слухати все життя не готова. В іншому дбайливий, піклується, не жадібний. Але шось не те…
Ответ дляПерша леді колгоспу
Принц - это конечно относительное понятие, имеется ввиду человек с которым всё будет хорошо и все проблемы останутся позади. Своим поведением он Вам подсвечивает Ваши же проблемы. Рассмотрите их в себе. Потому-что ждать, что прийдет кто-то лучше, чем этот и все проблемы уйдут сами по себе, не стоит. Рядом с нами только те люди, которых мы заслуживаем на данный период времени. Это самые лучшие учителя, которых выбираем сами, как-бы это не звучало странно.
Ну вот есть у Вас подсознательное желание помучать себя и пострадать. Вот и всё. Что хотим то и имеем.
Перша леді колгоспу• 25 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Дякую Вам за відповідь
your style• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Ось інформація, кому цікаво.
Наталя, цікава в вас колода. Якщо можна, то і я запитаю: коли повернуться з війни брат і племінник
Забагаловка• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Анастасія, колода дає відповідь на питання: Коли?
Я запитала, Коли ви поїдете до мами?
Ось відповідь.
Бажаю вам, щоб все склалося.
Я запитала, Коли ви поїдете до мами?
Ось відповідь.
Бажаю вам, щоб все склалося.
Велике Вам дякую !😊
Простецкая• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Ірина, відповідь для вас на фото.
Інколи потрібно почекати, щоб отримати саме те, чого прагнете.
Щиро дякую!
Простецкая• 25 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Здравствуйте Ирина. Сейчас у Вас такая ситуация когда что-то уже так наболело, что готово вырваться и выплеснуться наружу в виде конкретных действий. Есть эмоциональная неудовлетворённость и застревание в каких-то неприятных моментах, которые пока сложно отпустить. И это вполне может привезти уже и к развязке ситуации.
Злитесь Вы него, поэтому действия могут быть вызваны желанием обратить на себя внимание провокационным поведением.
А на счет совета сохранять ли отношения? Это решать только Вам. Но в начале нужно немного успокоиться,наломать дров всегда успеется) Слушайте только своё сердце, а чтобы его услышать нужно обрести внутренний покой.
Спасибо большое 🌹🌹🌹
Так тяжело на душе, правда...
Всех анонимов аноним• 25 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Доброго дня. Дайте трохи інформації. Що саме турбує Вас по здоров´ю? У чому проблема?
Доброго дня. Вістібулярний невріт. Вже декілька місяців. І кінця не видно. ((.
Всех анонимов аноним• 25 августа 2024
Ответ дляНалогообложу
В плані здоров´я дивлюсь рідко. Ну заглянула все ж на вас. Слово ’коли’ в своїх розкладах не використовую. Переформована на питання: перспективи виздоровлення, то все йде добре, карта сонця випала (благополуччя, радість). Підкажіть, у вас операція була?
Ні, операцій не було.. в мене вістібулярний невріт..але сонце то обнадійливо. Дякую велике.
your style• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Добрий вечір.
Відповідь для вас.
Хай Господь береже наших захисників!
Відповідь для вас.
Хай Господь береже наших захисників!
Добрий вечір і вам. Дякую вам велике
Блондинка_в_розовом• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, добрий день.
Деякі знають мене як місцевого таролога. Але у цій групі майже не з´являюся. Дякувати Всесвіту, є клієнти.
Сьогодні в мене особисте свято і є час.
Хочу разом з вами перевірити на правдивість подарункову колоду з передбаченнями.
Тому пропоную всім охочим у цій темі ставити питання ’Коли...?’.
Колода дає відповідь ЛИШЕ на такі питання.
Наприклад, Коли чекати зустрічі з другою половиною? Коли я зміню місце роботи? І таке інше.
Формат : ваше ім´я, вік та запитання.
Питання: ’Коли закінчиться війна?’ Відповідь на фото.
Більше його не дивлюся.
P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
А ця колода більше для цікавого проведення часу.
Сьогодні в мене особисте свято і є час.
Формат : ваше ім´я, вік та запитання.
Більше його не дивлюся.
P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
Коли зміню сферу професійної діяльності? Євгенія, 34.
Однозначно• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Ганна, ось відповідь на ваше запитання.
Карта радить запастися терпінням.
Від себе побажаю, щоб це відбулося як можна скоріше.
А в колоді 54 карти, різні варіанти. Місяці є, пори року, або ось такі відповіді, як у вас.
Карта радить запастися терпінням.
Щиро дякую. Таке теж можливо.
your style• 25 августа 2024
Ответ дляПростецкая
Стоит ли сохранять отношения с мужем ?
Очень обидел, обманул, на грани развода...
Но всеравно люблю...
Смогу ли жить счастливо одна с ребенком?
Так хочеться определенности наконец...
Ирина, 32 года
Но всеравно люблю...
Так хочеться определенности наконец...
Ирина, 32 года
Він вас зрадив? Ви не розлучитесь з ним.
Однозначно• 25 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Хоч відповідь і не для мене, але Ви так класно завжди розказуєте, як психолог. Дякую.
Налогообложу• 25 августа 2024
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, добрий день.
Сьогодні в мене особисте свято і є час.
Формат : ваше ім´я, вік та запитання.
Більше його не дивлюся.
P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
Сьогодні в мене особисте свято і є час.
Формат : ваше ім´я, вік та запитання.
Більше його не дивлюся.
P.S. Довіряю лише розкладам на Таро.
Подивіться і моє питання. Є подруга, з якою спілкувались в основному по телефону. Потім вона різко перестала зі мною спілкуватись, здогадуюсь чому, але причина така нікчемна.. Ну я б на таке не образилась. Так от питання : Коли Катерина (38р.) почне спілкуватись з Мариною? Дякую🤗
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я опишу симптомы, а Вы сравните с тем, что есть у Вас. Может быть зависимость от колебаний давления и влажности, может наблюдаться слабость в теле, в плоть до потери равновесия, ощущение затуманенности сознания, может закладывать уши. Подавленное состояние вялотекушего хронического заболевания связано со слабым иммунитетом, угнетенностью, может и с сосудами. Из-за этого могут быть проблемы с внешней коммуникацией. Также могут быть проблемы из-за позвоночника, особенно шейного отдела.
Сейчас можете проходить период реабилитации и медицинских процедур, приёма лекарственных препаратов, которые помогают побороть болезнь. Больше времени проводите на свежем воздухе, гуляйте в парке, в лесу.
А на счет правильности диагноза, то здесь нужно проконсультироваться еще со специалистами, так как диагноз может быть неоднозначным, состояние нестабильное, ответвление от основной проблемы со здоровьем - осложнение или две болезни одновременно, поэтому, возможно, стоит сменить врача, выбрать другой метод лечения, оценив все варианты, сдать анализы и получить консультацию специалистов.
your style• 25 августа 2024
Ответ дляОднозначно
Дівчата, а дата смерті людини точно визначена і незмінна?
і дата народження, і дата смерті незмінна
Однозначно• 25 августа 2024
Ответ дляyour style
Дякую.
Однозначно• 25 августа 2024
Ответ дляyour style
А Ви знаєте/цікавитеся датою смерті близьких? Щоб зрозуміти чи довго вони будуть поряд чи боїтеся знати таку інформацію?
Однозначно• 25 августа 2024
Ответ дляDrugaya
Дата смерти может менятся. В зависимости от ветки вероятности, по которой двигается человек. Ветка вероятности напрямую зависит от выбора человека.
Це цікаво. Тобто є маленька можливість змінити все. Дякую. Тільки ніхто не знає, де він, той ’правильний’ шлях.