Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13099 0
всемВсёИмного• 23 января 2024
Ответ дляEvdoKiev
Ещё год затянется тогда. Будет трепать нервы и выставлять из себя жертву.
Це він і зараз робить
Шкода, бо вже не витримую його виходок😔
LoveBlack• 23 января 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Це він і зараз робить
Шкода, бо вже не витримую його виходок😔
Вторую часть, милая моя, надо смотреть большим раскладом. Может и будет кто, но тут надо смотреть временное или что приличное, а может и не будет ничего.
your style• 23 января 2024
Ответ для12 галюцинаций
доброго вечора! Мене звуть Анна, 47 років
дівчата, буду дуже вдячна, якщо подивитесь: чи повернуся я додому протягом року, чи залишуся з дочкою в країні, де зараз знаходжуся?
Добрий вечір. В Україну ви повернетесь до кінця 24 року.
your style• 23 января 2024
Ответ дляТихомандражная
Добрий вечір!Подивіться мені, будь ласка,що чекає на мене в особистому житті найближчій півроку?Олена
Добрий вечір. Наче й чоловік є, а стабільності не бачу. Бувають придирки , невдоволення, в тому числі і у фінансовому плані. Але це не завжди так, я бачу й гарне спілкування між вами, і романтика була. Як кінцевий результат: ви разом. Але є якісь невиказані образи. Напишіть, будь ласка, це так? І порада від карт: якщо ви з ним не одружені, то пропонуйте ви йому одружитись, від нього не чекайте
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляyour style
Добрий вечір! Подивіться, будь ласка, чи вийде в мене отримати другу вищу освіту і працювати за нею? Вступати планую в вересні. Олена
your style• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Добрий вечір. І вступите, і отримаєте вищу освіту. Важкувато вам. Але все вийде у вас. А чи будете працювати, то вам випали чудові карти- ви все зробите, щоб працювати за фахом. І ви будете працювати
Taro_adri• 23 января 2024
Ответ дляТихомандражная
Особисті відносини - ви надійтесь на щось , чогось довго вже чекаєте , прикладаєте до цього зусилля але це марні сподівання . Будете одна в найближчі місяці, ще є печаль і не розуміння як діяти далі ..
По картах не має кохання чи пристрасних стосунків
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляyour style
Щиро дякую за відповідь. А чому важкувато? Навчання важчим буде, ніж здається чи в принципі якісь проблеми?
Drugaya• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Добрый вечер! Планы могут измениться, ответ отрицательный.
your style• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Будь ласка:) Я побачила , що важко з фінансами буде. Ну не так, щоб критично, але все ж
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляDrugaya
Дякую. На зараз маю дві протилежні відповіді. Стає цікаво. У вересні дізнаюся точно
Drugaya• 23 января 2024
Ответ дляyour style
Финансы, из-за них может либо отложится на потом этот вопрос, либо в принципе стать не актуальным.
Drugaya• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Но то что на повестке дня станет финансовый вопрос, в этом мнения сошлись)
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляDrugaya
Дивно. На зараз перепона - це відсутність ступеня магістра в обраному ВУЗі. На вересень наче бакалаври повинні випуститися і набрати магістрів
Taro_adri• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
напишіть ще свій вік
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляTaro_adri
напишіть ще свій вік
43 роки
your style• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
у вас навчання пов’язане з правом?
Taro_adri• 23 января 2024
Ответ дляyour style
у вас навчання пов’язане з правом?
Психологией напевно
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляyour style
у вас навчання пов’язане з правом?
Ні, будівельна галузь
Taro_adri• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
43 роки
Бачу швидкі зміни в житті ,навчання не бачу також , ви ще передумаєте не раз
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Дякую. Зміни хоч на краще? Я про це навчання мрію вже 3 роки...
Taro_adri• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
А чого не всупили за 3 роки?)
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляTaro_adri
А чого не всупили за 3 роки?)
Війна, переїзд, вища освіта одна є. Але до війни працювала в будівництві, воно мені більше заходить. А щоб на новому місті в будівельну компанію йти, потрібен диплом. Тому на зараз питання більш гостро стало
Хочу в БАНю• 23 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Невже швидкі зміни - це знову переїзд? Щось я підзадовбалася
12 галюцинаций• 23 января 2024
Ответ дляyour style
дякую Вам❤
Drugaya• 23 января 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Скорее всего, что ещё отложите, но не откажитесь от этой идеи. Сильно не расстраивайтесь, то что Ваше - будет Вашим по-любому. И ещё, карты показывают ситуацию и наиболее вероятную версию развития событий на момент сейчас, до осени ещё все может измениться.
Наполеон Бонапарт• 24 января 2024
Підкажіть, будь ласка, розійдемось чи чоловік зміниться по відношенню до мене і ми помиримось з чоловіком, бо дізналась, що мій чоловік мене не кохає і ми посварились(
Ясамаякрасивая)• 24 января 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Це той чоловік який цілувати не хотів?)))
Наполеон Бонапарт• 24 января 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ні, це той, що зрадив(
Drugaya• 24 января 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Развода не будет, помиритесь, страстей и глубоких отношений не будет, но будет забота и привязанность, материальные вопросы будут связывать. Большая просьба, задавая вопрос, пишите имена, своё и мужчины. Так более чёткие ответы даёт колода. Отношения смотрела в течении года.
Эмоции утихнут, сделаете выводы и успокоитесь немного.