Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13099 0
Шаленію• 24 января 2024
Ответ дляTaro_adri
З цим чоловіком ще деякий час будете ходити по колу , випала карта циклічності , але розлучення буде . Чи буде ще чоловік? Так ,буде новий етап в житті і чоловік вогняного знаку зодіаку , можливо будете працювати в одній сфері (чи вже працюєте)
Дякую! вже розходились, 2 рази і знову зійшлися😁 поки не були разом у мене були стосунки з вогненним знаком.
your style• 24 января 2024
Ответ дляШаленію
Будь ласка, подивиітися чи будуть продовжуватися стосунки з чоловіком чи все ж таки ми розлучимося. Ольга, 31 рік.
У вас стосунки досить нестабільні і тривожні. Ви обоє в цих відносинах згубили власне ’я’. Поки в теперішньому часі я бачу вас разом. Це затишшя. В майбутньому - знову конфліктні ситуації, і розрив стосунків. І кінцевий результат. Хм. Ви знову будете разом. Це якісь співзалежні стосунки. І разом неможливо і порізно ніяк
Небалувана Галя• 24 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
найближчі 3 міс немає зміни роботи , але ви як виросли уже зі своєї посади , вам не цікаво і одноманітно , думаю ще пів року пропрацюєте- а потім будете шукати щось нове.
Спасибо. На этой работе постоянно смена руководства и ты не знаешь будешь работать или нет. В принципе работа меня устраивает. Сейчас появились дополнительные обязанности, вникаю, делаю новую работу.
Шаленію• 24 января 2024
Ответ дляyour style
Дуже дякую за вашу відповідь! Дійсно так і є то затишшя то буря.
Drugaya• 24 января 2024
Ответ дляШаленію
Провокацій немає, але приховані маніпуляції є. Так дійсно, відчуваю себе наче вже не заміжня😁
Провокация в том, что хочется новых ощущений, но при этом оставаться не свободной женщиной. Не можете разорвать связь.
Drugaya• 24 января 2024
Ответ дляШаленію
Просто поймите, что Вы в который раз не проходите испытание и скорее всего, что наступите на очередные ’грабли’ в скором времени. Новые двери не откроются перед Вами, пока не закрыты старые.
Шаленію• 24 января 2024
Ответ дляDrugaya
Так, дійсно, я це розумію підсвідомо. І останнім часом є відчуття, що я живу не своє життя, і втрачаю дорогоцінний час.
your style• 24 января 2024
Ответ дляАниса32
Допоможіть будь ласка. Що очікує мене з роботою? Чи дадуть робоче місце після практики? Анна,38 років
Добрий вечір. Зараз не бачу , щоб ви займались проф. діяльністю. Після закінчення практики дадуть вам місце робоче. Тут як наче ви не одна будете на це місце претендувати. Але все складеться на вашу користь. На новій роботі ви будете працювати з ентузіазмом.
Без комплексів• 24 января 2024
Добрий вечір. Чи буду разом з чоловіком з яким зараз стосунки? Олена. Дякую заздалегідь.
your style• 24 января 2024
Ответ дляБез комплексів
Добрий вечір. Мені карти показують, що між вами щойно відбулось перемир’я і покращення стосунків. Вони будуть продовжуватись, ці стосунки: складні, маніпулятивні, з нотками істерики. Будете разом. Якась пізніше інформація відкриється
Шаленію• 24 января 2024
І ще хочу запитати🙂 чи буде в найближчі 1-2 місяці переїзд в інше житло. Буду дуже вдячна за відповідь.
Ольга
Без комплексів• 24 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую. А чи можна ще запитати? Чи повернуся додому найблищим часом?
your style• 24 января 2024
Ответ дляШаленію
Ольга
Я не бачу переїзду в указаний період. Тут у вас по картам випадає, що ви ось горите цим, ось наче все готово для цього, і потом розхолодження і ваша інерція.
Шаленію• 24 января 2024
Ответ дляyour style
В цій ситуації від мене, на жаль, нічого не залежить. Але дякую вам за відповідь!
your style• 24 января 2024
Ответ дляБез комплексів
Я бачу , вас тримають якісь офіційні справи, правові або юридичні. В найближчий час я не бачу вашого повернення, - будуть перешкоди
Без комплексів• 24 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую. Робота
Мама Чели• 24 января 2024
Кто может посмотреть, как сложатся отношения с мужем, что-то совсем не могу рахобратся в мыслях.
Taro_adri• 24 января 2024
Ответ дляМама Чели
Имена
Мама Чели• 24 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Имена
Елена, Алексей
МЧСница• 24 января 2024
Добрий вечір, подивіться будь ласка, хто може для Катерини, що чекає в новому році в особистому житті, цікавить чи будуть продовжуватися стосунки з Олександром, чи буде зустріч з ним ще чи не побачимось вже.
vishnia89• 24 января 2024
Яка цікава тема ))
koral_k• 25 января 2024
Ответ дляМЧСница
Зустріч можливо і буде, але стосунків не бачу. Одні переживання тільки за нього. Хтось з Вас в офіційному шлюбі перебуває?
koral_k• 25 января 2024
Ответ дляМама Чели
Все добре, будуть ще суперечки, конфлікти, але все владнається.
МЧСница• 25 января 2024
Ответ дляkoral_k
Так, ми в шлюбі
МЧСница• 25 января 2024
Ответ дляkoral_k
Дякую, що подивились
Стрекозей• 25 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Напишіть ще раз імена ваші і її
Ви так мені і не відповіли, а я чекаю і маю надію на Вашу відповідь
Якщо можна - хоч двома словами напишіть.
Дякую!
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Дякую!
напевно ви трохи недоречне питання ставите тарологам, тому ніхто не хоче більше відповідати. Тут психологічна проблема , краще до психолога- обом, розказати про свої переживання і очікування від сімейних відносин. Таро не вирішить питання чому вас не цілує чоловік... нажаль
Taro_adri• 25 января 2024
Ответ дляМЧСница
Ви собі нафантазувати відносини там де їх немає. Зовсім не бачу вас як пару. Він живе своїм життям і навіть не здогадується що ви тут за ним сумуєте
Рятівник Малібу• 25 января 2024
Подивіться хто може будь ласка на таро 🙏
Коли отримається в мене знайти лікаря толкового який мені допоможе в лікуванні ? Попадаються якісь недолікарі вже руки опускаються.. Дякую
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А імя і вік? чи на кого дивитися...