Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Рятівник Малібу• 25 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
А імя і вік? чи на кого дивитися...
Юлія 32 роки
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Юлія 32 роки
я б не сказала що проблема в лікарях. карти бачать багато чоловіків лікарів профі своєї справи- але ви їм не довіряєте і шукаєте далі. можливо навіть консультувалися закордоном. тут напрошується питання- які у вас відносини з батьком? чи був він у вашому житті?
Рятівник Малібу• 25 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Я зверталася до одного лікаря але він здався мені дивним бо заключення про огляд не дав тільки сказав операцію робити треба давайте через 2 дні , і сумму назвав і не спитав є в нас гроші такі чи ні ? От тому я подумала що йому цікаво не вилікувати, а заробити на мені.
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
карти мені показують більше не хворобу вашу а нестачу уваги батька , тому ви шукаєте зараз лікарів які про вас подбають... якось так...
Рятівник Малібу• 25 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Дякую за відповідь , але в мене дійсно проблема яку треба оперативно лікувати я зверталася до одного лікаря але він здався мені дивним бо заключення про огляд не дав тільки сказав операцію робити треба давайте через 2 дні , і сумму назвав і не спитав є в нас гроші такі чи ні ? От тому я подумала що йому цікаво не вилікувати, а заробити на мені.
Луковая• 25 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Подивіться хто може будь ласка на таро 🙏
Коли отримається в мене знайти лікаря толкового який мені допоможе в лікуванні ? Попадаються якісь недолікарі вже руки опускаються.. Дякую
Писала уже вам,в вашей теме прочитала про женщину.Согласна каждому Бог даст свое, то на что человек заслужил, но если вы на эту женщину злитесь,обижаетесь то энергетические законы таковы, что злость и обида будет разрушать жизнь того кто злится и обижается, а не жизнь того на кого эта злость и обида направленна.Возможно из-за этого у вас и появилась болезнь потому что подсознательно не можете отпустить обиду на эту женщину.Если именно это является причиной появления у вас болезни, то это можно исправить немного поработав над собой(если хотите могу написать что нужно сделать,как отпустить обиду) и тогда заметите что начинаете выздоравливать.)
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
з вашого першого повідомлення я зрозуміла шо проблема давня і вас не можуть вилікувати багато лікарів. А ви тільки до одного зверталися?
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
--Попадаються якісь недолікарі вже руки опускаються..-- тобто багато і ніхто не може вилікувати? а по факту 1?
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляЛуковая
Добрий день. Можна у вас запитати?
Луковая• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Добрий день. Можна у вас запитати?
Добрий день!Можна)
Alenchyk777• 25 января 2024
Доброго вечора!
Подивіться будь ласка хто може мені щодо роботи та відносин з моїм чоловіком.
Чи зраджує мені, бо дуже дивно себе поводить
Олександр та Олена
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляЛуковая
Добрий день!Можна)
Я в пошуках роботи. Знайду роботу, щоб покращити фінансове становище? Чи будуть в мене знайомства, що приведуть для серйозних відносин?
Чи покращиться моє здоров´я?
Заела_пластинка• 25 января 2024
Ответ дляСтрекозей
Ви так мені і не відповіли, а я чекаю і маю надію на Вашу відповідь
Якщо можна - хоч двома словами напишіть.
Дякую!
снова не цілує? То уже до психиатра, я так понимаю
Ответ дляФайна_зупка
Чи покращиться моє здоров´я?
Карти не відповідають так чи ні , можуть показати ситуацію і самий імовірний розвиток подій на найближчий час. Для розкладу обовʼязково потрібно імʼя і вік , фото по бажанню , але з фото інформація краще йде . До питання короткий опис проблеми .
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Таня, 32. Вже певний час не можу знайти роботу, щоб працювати. З грошима, зараз дуже скрутно. То чи є в мене шанс знайти роботу?
З чоловіками в мене не складається, бо я можу нормально будувати стосунки через страхи. Як мені позутися тих страхів? Чи просто залишатися одною?
Зі здоров´ям не ладиться, хронічні захворювання не рахую. З одної хвороби в іншу. В чому може критися причина хвороб?
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляAlenchyk777
Доброго вечора!
Олександр та Олена
фізичної зради поки немає , але зацікавленість іншими жінками є. Ви не на відстані? або може були деякий час на відстані. Поки тільки ваші страхи , але вони мають певний грунт. Треба відверто поговорити з чоловіком щоб не допустити розладу сосунків. проговорити що не влаштовує обох
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Вам же уже відповідали. чи позитивного прогнозу мало?) треба знайти десь негатив , щоб заспокоїтися?
Заела_пластинка• 25 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Поддерживаю вас. Не понимаю девушек: что вы хотите узнать, спрашивая у разных девочек -тарологов по 100 раз. Напишите, какая ваша цель? Проверить, кто лучше напишет?
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Просто в минулому році нічого не збулося. Хочеться різних думок послухати.
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Моя відповідь Вам була 3-4 дні тому)) пошук на скільки я бачу триває вже певний час. Роботу знайдете- але далі все залежить від вас , потрібно не боятися нового і не боятися розвиватися. Від вас будуть вимагати вдосконалюватись- якісь курси або тренінги або семінари- ви цього не любите , тому можуть бути конфлікти , якщо хочете зберегти роботу- то приймайте і робіть. Колектив буде як друга сімя , але не пручайтесь новим знанням, ви себе поставили як профі але світ не стоїть на місці.
Особисте життя - 3-4 міс буде нове знайомство яке може перерости в серйозні відносини
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
багато разів дивитися одне питання теж не є добре) звичайно якщо сидіти вдома і нікуди не ходити- воно з неба не впаде нажаль.. тому дійте і вірте в краще
від особистого настрою ой як багато залежить
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
якщо хочете на діагностику негативу- можу дати контакти - діагностика коштує 100 грн- Вам точно скажуть чи є деструктив
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Зрозуміла.
Вибачте, будь ласка.
Щиро вам дякую. 🌺
Вибачте, будь ласка.
Щиро вам дякую. 🌺
IvannaTaro• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Зрозуміла.
Вибачте, будь ласка.
Щиро вам дякую. 🌺
Вибачте, будь ласка.
Щиро вам дякую. 🌺
не ображайтесь- але пустіть позитив в своє життя і не шукайте негативу де його немає
Луковая• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Чи покращиться моє здоров´я?
Ответ карт Таро на вопросы:
1.Знайду роботу, щоб покращити фінансове становище?- нет.Не ищите работу, а найдите дело которое вам по душе,дело от которого вы просто фанатете(сильно вас увлекает).Карты говорят что есть у вас такое, возможно пока не замечаете или отказываетесь от него, но найдете.С приходом инсайтов будут приходить и деньги.
2.Чи будуть в мене знайомства, що приведуть для серйозних відносин?-да но не скоро.
3.Чи покращиться моє здоров´я?-нет, для этого нужно перестать жить не своей жизнью, жизнью которую вам навязывают, уходите из того места где чувствуете негатив.
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Не ображаюсь.
Заела_пластинка• 25 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
А со стороны выглядит так, что вам не нравится ни один ответ таролога. И вы ждете , что вот придет, лучший из лучших, - и все вам расскажет. Так не бывает. ЖОних придет тогда, когда и вы куда-то выйдете , а не дома , на печи сидеть. И так же с работой
Файна_зупка• 25 января 2024
Ответ дляЛуковая
Ответ карт Таро на вопросы:
Дякую вам.
Nelly-4875• 25 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Іванна, добрий вечір! Чи можете глянути мені на роботу? Мені дуже важко знайти роботу, то в мене досвід серйозний для роботодавця і вони не беруть, бо думають, що я прийду «перекантуюсь» і піду. То мене виживають жінки з колективу. Була на роботі одна красива дівчина і тут зʼявилася я - і її перемкнуло від заздрощів, бо всі почали вихвалювати мене. На минулому тижні знайшла роботу, гарну, поруч з домом, зарплатня бажана для мене, я проробила там 2 дні і мене попросили більше не приходити. Я потім зустріла прибиральницю і вона мені повідомила, що коханка директора провернула цілу історію, мені написала, що мене звільнили, а директору сказала, що я ніби сама відмовилася. Вона працювала в офісі з нами. Мені так боляче і сумно, бо робота то важливо зараз. І в мене навіть немає телефона цього директора, щоб можливо вияснити ситуацію. Все думаю, може сам подзвонить, бо я навіть гроші не отримала за ці 2 дні, около 2 тисяч, але мені то зараз такі великі гроші, що дуже шкода. Зможете глянути, чи знайду роботу в найближчий місяць? І чи напише/подзвонить мені той директор (його александр зовуть), я крістіна.
Ясамаякрасивая)• 25 января 2024
Одне й те саме по колу питають))
Тему цю не видно з головної порадниці. Того й ходять одні й ті самі люди й питання .
Як попросити в адміна створити(без бана) тему про таро де буде ссилка сюди? 🙄🙂
Щоб людей нових привернути ))