Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.

Смурфетта• 28 апреля в 23:54
Ответ дляyour style
Вибачте. Юлія- в мене немає бажання розбирати його портрет. Шкоди він вам не заподіє , це точно, за це можете не переживати

вы многое и так сказали, спасибо вам

Вітаю, дівчата
Якщо хтось може глянути моє питання будь ласка.
Якщо піду навчатися на курси до Дмитра, чи допоможе мені це у майбутньому пошуку роботи?(у команді Дмитра, або у інших компаніях). Навчання пов´язане з цифровим маркетингом.
Я- Вікторія, 21.08.1980 рн
Дякую.
Я- Вікторія, 21.08.1980 рн
Дякую.

Може ще третю?• 29 апреля в 06:57
Ответ дляNeverEver-tarot
Здравствуйте! Карты показывают, что может написать и выйти на связь в течение месяца. Но будущие перспективы с ним туманны
Здравствуйте.
Благодарю

Дюагональ• 29 апреля в 08:46
Доброго дня. Дівчата, хто може подивитися, чи варто нам розводитися з чоловіком. Чи принесе це очікувану користь. Віктор і Наталія

Инста_Богиня• 29 апреля в 11:22
Ответ дляyour style
Напишіть, будь ласка, ім’я керівника
Норберт
your style• 29 апреля в 16:50
Ответ дляИнста_Богиня
Норберт
Вам не здається. Прояв симпатії карти показують. Ну це все в його думках. Пропонувати він вам нічого не буде, все залишиться на тому ж рівні , як і є. Скажу так, зайвого Норберт по відношенню до вас - не дозволить
культУра• 29 апреля в 17:31
Дівчатка всім доброго дня)
Хто може подивитись декілька запитань?
Я дуже ревнива, бо невпевнена в собі. Бувають моменти коли мій чоловік возить на постійній основі деяких дівчат. Одну возив постійно на роботу, він казав що це його бригадирша, живе вона майже поруч з нами і йому було шкода її, бо до роботи їхати на інший край міста. Коли йому сказала, що мені це неприємно і я не хочу щоб він її возив, то він спочатку не слухав мене, та як виявилося потів ще ’катав’ її так, щоб я цього не знала. Як сказав їй, що більш не буде її возити, бо жінка ревнива та свариться, то вона для мене залишила в автівці ’подарунок’. в дверці авто с боку пасажира зоставила тампон
. Інша дівчина то сусідка з нашого дому. Розлучилась на початку війни і як тільки я з малим виїхала почала писати під різними поводами чоловіку в вайбер. то їй страшно, то треба водички привезти, то зїздити до пошти щоб забрати, то відвезти її на вокзал, то терміново вечором треба кудась їхати и тд..в переписці всіякі смайлики накшталт цілую, закохана і тд. писала кожен раз вона сама. він сам дав мені подивитись коли я побачила що він з кимось захоплено переписується. Зараз не возить її. І начебто зараз все нормально, але я досі на підсвідомості чекаю на те, шо щось ще може бути з несподіваного. Заспокойте мене або навпаки. Я Ксенія, чоловік Роман.
І ще цікавить питання про роботу. Коли вона в мене з*явиться та буде постійною.
Дякую всім, хто відгукнеться.
Хто може подивитись декілька запитань?

Дякую всім, хто відгукнеться.

Ivanka -85• 29 апреля в 18:58
Ответ длякультУра
Дівчатка всім доброго дня)
Хто може подивитись декілька запитань?
Дякую всім, хто відгукнеться.
Хто може подивитись декілька запитань?

Дякую всім, хто відгукнеться.
Здравствуйте, а вы сейчас с мужем или заграницей?
культУра• 29 апреля в 18:59
Ответ дляIvanka -85
Доброго времени суток. С мужем. Я с ребенком вернулась через пол года.
Ivanka -85• 29 апреля в 21:07
Ответ длякультУра
Ксения, срок 3 месяца.
Карты показывают мелкие, но регулярные конфликты, подозрения и подгрызания особенно на бытовом уровне. Взаимные обиды становятся привычкой. Несмотря на это, расклад указывает на стабильность , разрыв или резкий кризис маловероятны.Семейная жизнь в этот период находится в режиме постоянного недовольства и ревности.
Измены физической я не увидела
С работой в течение 1-1, 5 месяца должны быть изменения. Поэтому активно включайтесь в поиск, ибо под лежачий камень вода не течёт.
Удачи🍀
Измены физической я не увидела
Удачи🍀

Забризкана водою• 29 апреля в 21:55
Ответ длякультУра
Дівчатка всім доброго дня)
Хто може подивитись декілька запитань?
Дякую всім, хто відгукнеться.
Хто може подивитись декілька запитань?

Дякую всім, хто відгукнеться.
У вас есть подозрения насчёт мужа,вы не можете успокоиться, устали что-то выискивать и подозревать,сами себя угнетаете, муж возможно флиртует на стороне ,это как начало чего то, желание уйти от рутины и контроля.
Калинові вуста• 29 апреля в 23:26
Девочки, посмотрите пожалуйста. Работа. Будет встреча в течении недели - собеседование. Какой будет результат. Стоит ли идти на эту позицию... сомневаюсь. Благодарю 🌹 Ирина, 43
культУра• 30 апреля в 08:35
Ответ дляЗабризкана водою
Дело в том, что я изначально ничего не выискиваю. Оно каждый раз случайно раскрывается, а я потом переживаю (
культУра• 30 апреля в 08:36
Ответ дляIvanka -85
Ксения, срок 3 месяца.
Измены физической я не увидела
Удачи🍀
Измены физической я не увидела
Удачи🍀
Благодарю Вас за работу.

Налогообложу• 30 апреля в 12:36
Ответ дляДюагональ
В недовгий перспективі у вас розлучення не буде. А чи варто це карти вам ніякі не скажуть. Можу ще сказати, що ви на роздоріжжі, бо у когось із вас нові стосунки чи почуття, і намагання всдиті на двух стільцях. Комусь із вас треба поступитися своїми інтересами.
Налогообложу• 30 апреля в 12:43
Ответ дляVikki
Вітаю, дівчата
Я- Вікторія, 21.08.1980 рн
Дякую.
Я- Вікторія, 21.08.1980 рн
Дякую.
Так, для вас ці курси підуть на користь. Щось у вас зрушиться з мертвої точки через 2-3 місяці. Успіхів!

Налогообложу• 30 апреля в 12:48
Ответ дляКалинові вуста
Можливо будуть гарно розказувати і лити воду в очі, але не все там є так як казатимуть. В чомусь можуть бути підводні камені; неофіційні гроші
Дюагональ• 30 апреля в 12:58
Ответ дляНалогообложу
Дякую що подивились.
Налогообложу• 30 апреля в 14:29
Ответ дляДюагональ
Дякую що подивились.
Пілкажіть, ситуація така як я написала?
Кудлата хмаринка• 30 апреля в 15:34
Ответ дляНалогообложу
Карти показали, що влаштуєтесь на гарну роботу. Рішення правильне і традиційним шляхом виповниться. Вам хтось в цьому допоможе. Ви зараз як зажаті і самообмежуєте себе. Але теперішня метушня принесе успіх.
Напишіть потім)
Добрий день. Колись питала у вас про роботу. в грудні 2024 р змінила роботу,традиційним шляхом. Без хабарів. Сама знайшла, просто повезло. Подзвонили,запросили на співбесіду. і ось я тут вже 4,5 міс. Тому дякую!
Чесно брешу• 30 апреля в 16:10
Доброго дня
Не вперше звертаюсь
І зверталась до різних людей
І тут мені підсказали нарешті як буде правильно сформулювати питання до карт у нашій нелегкій ситуації
Подивіться будь ласка ´ Його думка і почуття до мене’, ’ що він відчуває до мене ’
Дмитро та Марина
Не вперше звертаюсь
І зверталась до різних людей
Дмитро та Марина
Біле пальто• 30 апреля в 16:20
Колись вже запитувала, але нічого не змінилось ще
Чи буде у мене робота? Конкретно та вакансія на яку подала документи чи краще спробувати щось інше? Дякую
Забризкана водою• 30 апреля в 16:22
Ответ дляБіле пальто
Вечером могу посмотреть
Забризкана водою• 30 апреля в 16:22
Ответ дляЧесно брешу
Доброго дня
Не вперше звертаюсь
І зверталась до різних людей
Дмитро та Марина
Не вперше звертаюсь
І зверталась до різних людей
Дмитро та Марина
Вечером могу посмотреть
Ivanka -85• 30 апреля в 16:28
Ответ дляЧесно брешу
Доброго дня
Не вперше звертаюсь
І зверталась до різних людей
Дмитро та Марина
Не вперше звертаюсь
І зверталась до різних людей
Дмитро та Марина
Марина,добрый день.напишите даты рожденя

Чесно брешу• 30 апреля в 16:38
Ответ дляIvanka -85
Ivanka -85• 30 апреля в 19:40
Ответ дляЧесно брешу
Марина, по чувствам, они есть,привязанность,может этого не показывать.но почему-то в вопросе Как будут развиваться ваши отношения?- всё очень сложно, горестно, грустно. Какие-то обстоятельства, люди влияют и мешают вам.