Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Море Щастя• 18 ноября в 18:06
Ответ дляВсюди влазю
Хто може подивіться таке питання. Чи варто завтра Катерині йти на заняття в студії . Був конфлікт переживаю чи варто дитині туди йти чи не будуть ображати .
Подивилась два варіанти.
Якщо підете, то очікується конфлікт, доведеться тримати оборону і захищатися, можуть бути ще якісь приховані неприємності.
Якщо не йти - збережете свій настрій, спокій. По Зірці я б сказала, що це вірний вибір - не йти зараз. Потрібно зачекати.
Як порада - бути мʼякою і не тиснути, поводитися легко, дипломатично
Всюди влазю• 18 ноября в 19:51
Ответ дляМоре Щастя
Подивилась два варіанти.
А можете подивитись чи вирішиться позитивно для дитини ця кофліктна ситуація у майбутньому наприклад через 2 тижні, чи не втратить ту позицію колективі,що має. Можливо доведеться підти?
Дон Пэдро• 18 ноября в 21:27
Можете посмотреть пожалуйста, Ульяна, когда смогу разлюбить человека в которого влюбилась.
Телячі ніжноСті• 19 ноября в 06:50
Ответ дляNeverEver-tarot
Добрый день! Можно будет посмотреть ваш вопрос. Подскажите, на счёт каких аспектов именно у вас опасения?
Класика)
Чи залишуся одна з дитиною? Чи буду жалкувати за ним? Чи стану спокійнішою, щасливою. Чи дасть розлучення мені полегшення
Дякую
Море Щастя• 19 ноября в 10:47
Ответ дляТелячі ніжноСті
Класика)
Дякую
Я вирішила теж глянути на Таро.
Подивилася два варіанти - що буде, якщо залишиться в стосунках і що буде, якщо піти з них.
Перший, якщо залишиться - це буде стабільно, рівно, без емоційно, пусто, сімʼя збережеться завдяки Вашому вмінню балансувати, вмінню собою пожертвуйте, просто будете і надалі терпіти цей стан, відчувати самотність біля цієї людини, нехватку підтримки, уваги.
Якщо підете - станеться так скажімо доленосний поворот в житті, буде емоційно важко, але після цього відкриється шлях до іншої можливості, до чогось кращого, на що Ви однозначно заслуговуєте
Карти порада - слухайте себе, свої справжні емоції. Дайте шанс на нове життя, будьте відкриті до нового
Море Щастя• 19 ноября в 11:22
Ответ дляВсюди влазю
Безкоштовно дивлюсь лише одне питання, яке я вже Вам і розглянула, і дала відповідь.
Якщо цікавить більш детальний розклад для глибшого розуміння ситуації та варіанти вирішення - пишіть на телеграм elen_ch
Телячі ніжноСті• 19 ноября в 11:36
Ответ дляМоре Щастя
Я вирішила теж глянути на Таро.
Дякую!
your style• 20 ноября в 13:12
Ответ дляЯ супер-пупер
Дівчата, маю запитання про Таро і інформацію яка поступає при розкладах. Я не практикую. Я питаю як користувач.
Уявімо, що людина має якесь захворювання
(утворення чи щось таке, що потрібна буде операція).
Але про нього ще не знає, не проявилися симптоми.
І ось людина, тут в темі або індивідуально, звертається з якимось нейтральним запитанням яке не стосується питань здоров´я. Щодо зміни роботи, переїзду, продажу квартири тощо.
Коли ви робите розклад то чи можуть карти дати попереджувальну інформацію про погіршення здоров´я людини, навіть якщо людина не запитувала про це?
Наприклад, людина питає чи варто погоджуватися на нову роботу. А вам підчас розкладу поступає інформація, що ні, не варто. Бо будуть якісь проблеми в житті пов´язані зі здоров´ям, на які піде багато часу і грошей. Тому зміна роботи зараз не на часі.
Чи можливо таке?
Чи якщо не питали про здоров´я то і інформації не буде?
Дякую.
Чи можливо таке?
Дякую.
Якщо питання прозвучало щодо переїзду, стосунків, то й дивимось це питання в контексті заданого питання. Навіть якщо людина скаже: поворожіть мені просто на майбутнє, то я впевнена , ви також не зможете по таро конктретно сказати, що погіршиться її стан здоров’я. Тому що кожна карта має дуже багато значень. От , як приклад, випав старший аркан Смерть. Ви ж не скажете клієнту, приготуй білі черевички. Ні. Бо зазвичай , це не смерть, а трансформція, переїзд, завершення якогось етапу, і т.д. Про здоров’я- можна тільки подивитись розкладом на здоров’я.
Море Щастя• 20 ноября в 13:44
Ответ дляyour style
Повністю з Вами погоджуюсь
Нічний дожор• 20 ноября в 16:14
Добрий день. Подивіться, будь ласка. Чи знайду я роботу найближчим часом? Людмила, 46
Море Щастя• 20 ноября в 17:41
Ответ дляНічний дожор
Ситуація на зараз -
Ви маєте емоційне надхнення, внутрішній ресурс до зміни, не зважаючи на фінансову напруженість, може навіть страхи про нестабільність.
Що чекає найближчим часом по роботі - думаю Ви знайдете роботу досить швидко, її Вам приподнесуть як дуже комфортну та привабливу, але будуть приховані нюанси. Добре перевіряйте умови, можуть вимагати багато, а платити мало чи якось тиснути на Вас
Нічний дожор• 20 ноября в 18:10
Ответ дляМоре Щастя
Ситуація на зараз -
Дякую
Апрель Ивановна• 20 ноября в 18:57
Доброго вечора. Дівчата подивіться будь ласка одне питання.
Чи варто починати свій бізнес зараз?
Море Щастя• 21 ноября в 16:11
Ответ дляАпрель Ивановна
Чи варто починати свій бізнес зараз?
Ви не вірно сформулювали питання.
Краще так - чи є потенціал у цього бізнесу? Яка перспектива, якщо розпочати найближчим часом?
Також потрібно ваше імʼя
Божий одуванчик• 22 ноября в 11:37
Ответ дляlubvivsem9
Суд пройдет стрессово, будет непредсказуемым, напряженным, и с неожиданными событиями. Николай будет себя защищать. Судья будет очень вдумчивым и осторожным, он будет все детально обдумывать, будет взвешивать разные стороны и искать баланс между законами и обстоятельствами дела. Во время суда могут всплыть новые факты, доказательства, эмоциональные всплески. Решение будет вынесено официально и объективно, по существу дела. Но тут ещё выпадает ожидание решения, анализ ситуации не сразу.
Доброго дня. Вирок вже є , дякую . Чи не підкажете, чи є сенс подаватися на апеляцію ? Адвокат за апеляцію
Оксана Таро• 22 ноября в 13:36
Ответ дляАпрель Ивановна
Ой дякую
Чи є потенціал у бізнеса?
Катерина
Чи є потенціал у бізнеса?
Катерина
Здравствуйте. Сейчас начинать не стоит. Решение принято скорее всего на эмоциях. По итогу - много суеты, ограничений, а результата ( реальной прибыли) не будет. Скорее разочарование. Я бы сказала, не время. Возможно позже
Готова до другої• 22 ноября в 17:59
Ответ дляМоре Щастя
Ви не вірно сформулювали питання.
Також потрібно ваше імʼя
Добрий вечір, а мені можете подивитися, будь ласка? Чи будуть якісь зміни на краще в особистому житті? Світлана,45. Наперед дякую
Самая СоветЧиваЯ• 22 ноября в 22:02
Добрый день. Подарят мне квартиру? Светлана Владимировна 21.01.1978 Киев. Благодарю
Море Щастя• 23 ноября в 14:37
Ответ дляАпрель Ивановна
Ой дякую
Чи є потенціал у бізнеса?
Катерина
Чи є потенціал у бізнеса?
Катерина
Цікаві карти вийшли)
Щодо потенціалу цього бізнесу, то тут, я не бачу чітко сформованої стратегії, є надхнення, емоційний підйом, може, навіть, якісь партнери чи друзі, що не проти долучитись, але все на рівні емоцій, бажань, без дій, без ясності щодо руху. В двох словах - якесь все сире))
Перспективи початку найближчим часом - швидкого результату немає, дуже багато контролю, правил, відповідальності, щось глобально потрібно перемінити, чи різка зміна курсу, а головне - все зависне…
Ні. Я б не почитала зараз, і ,здається, Ви і самі не готові почати, все лише як імпульс… якось так)
Апрель Ивановна• 23 ноября в 16:11
Ответ дляМоре Щастя
Цікаві карти вийшли)
Дуже дякую!!
Просто звязда• 23 ноября в 16:38
Доброго дня, хотіла б попросити подивитися ситуацію на роботі в найближчий рік? Зміни, розвиток, особисте? Дуже дякую
Море Щастя• 23 ноября в 16:41
Ответ дляПросто звязда
Великий запит. Особисто я дивлюся лише одне питання безкоштовно, все інше - пишіть в телеграм elen_ch.
Може інші дівчата подивляться
Море Щастя• 23 ноября в 16:42
Ответ дляПросто звязда
І потрібна хоч якась інформація про Вас. Імʼя, як мінімум
Просто звязда• 23 ноября в 16:43
Ответ дляМоре Щастя
Марина
Море Щастя• 23 ноября в 16:54
Ответ дляПросто звязда
Марина
Питання - ситуація на роботі протягом року -
Необхідність відстоювати свої інтереси, відчуття обмеження та тиску, може бути велике розчарування щодо роботи, з бажання піти. Це рік, коли не сидиш, а просто пробиваєш собі дорогу.
Витягла ще додаткову карту, що впливає - вийшов король мечів, я її б трактувала, як чоловіка, можливо керівника, що змінить умови, зміна домовленості, з новим порядком
Просто звязда• 23 ноября в 17:03
Ответ дляМоре Щастя
Дуже вам дяку, так і є. Робота повна тиску і стресу, часто хочеться тріснути дверима і піти, але саме керівник мене там і тримає. А зміна умов буде на краще?
Море Щастя• 23 ноября в 17:16
Ответ дляПросто звязда
Додатково дістала пару карт на керівника - можливо він ініціює підвищення по заробітній платі, але щодо емоційного стану чи стресу на роботі, то змін на краще немає
lubvivsem9• 23 ноября в 18:43
Ответ дляПросто звязда
Смотрю на ближайшее будущее. По работе идет перспектива роста, укрепление финансов, но также у вас идет и нестабильность но это временно, на будущее по этой работе перспективы очень хорошие.
lubvivsem9• 23 ноября в 18:47
Ответ дляГотова до другої
Изменения в личной жизни возможны, но они будут развиваться постепенно, через ваше внутреннее созревание и готовность. В ближайшем будущем личная жизнь будет меняться появится интерес, внимание, переписка, и флирт, вы начнете себя чувствовать желанной.