Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
your style• 03 июня в 18:57
Ответ дляЛюблю порядок
Доброго дня, дівчатка, чи може хтось подивитися? Така ситуація - людина більше двох тижнів не виходить на зв´язок з прифронтової зони, цивільний. Його матері подзвонив який дивний мужик і сказав що син мертвий але відмовився повідомляти ще якусь інформацію, і спілкувався агресивно. Там взагалі дивна якась історія. Мати того чоловіка написала купу заяв про розшук людини скрізь куди тільки можна, але переживаннями себе виснажує, відмовляється їсти...Чи можна якось подивитися на картах чи знайдеться людина, чи живий він? Віктор 18,04,1981
Добрий день. А як без фото дивитись, жива людина чи ні?
Tarolog suetolog• 03 июня в 19:14
Ответ дляМоська-слон
Вітаю! Скажіть, будь ласка, в цій темі можна запитати про особисті стосунки, яка може бути перспектива? Є імена, рік народження. Дякую
Вітаю , так. Напишіть будь ласка ім´я та вік та партнера та поточний статус стосунків
Море Щастя• 03 июня в 19:18
Ответ дляyour style
Мене завжди дивують такі тарологи, що беруть на себе відповідальність за такі речі…
Давати чи забирати надію у людини - це дуже відповідально
Tarolog suetolog• 03 июня в 19:19
Ответ дляДон Пэдро
Девочки, посмотрите пожалуйста удачно ли выступление на конкурсе. Ульяна, 32
Дуже тут сильна конкуренція прям відчувається трохи момент як переживань , але ви тут на самому конкурсі будете доволі впевнені в собі і нібито вже готові до ситуації нібито раніше досвід був с таким стикатися . Результати тут будуть доволі не погані та отримані ємоції . З вашої сторони є інтерес та момент активності до перемоги тому тут вдача на вашому боці
Tarolog suetolog• 03 июня в 19:27
Ответ дляЛюблю порядок
Вибачте будь ласка за мою думку , але з такими питаннями ну явно не на форум . Потрібно обрати гарного фахівця і якщо він візьметься , то він вам перегляне , але знову таки особисто я не дивлюсь такі питання навіть за кошти . Я не готова брати на себе відповідальність таку і знову таки вимовляти страшні речі . У всьому є питання моралі . І думаю вам треба трохи задуматися про серйозність питання і про те чи дійсно ви готові до відповіді
your style• 03 июня в 19:39
Ответ дляМоре Щастя
Пані, це ви мені ? Ви хочете , щоб я з вами розводила дискусію? Не буду
Море Щастя• 03 июня в 19:52
Ответ дляyour style
Мені і не потрібна дискусія, я маю чітку думку стосовно цього.
А взагалі моє повідомлення - це лише особисто Вам, а всім в принципі
Моська-слон• 03 июня в 19:59
Ответ дляTarolog suetolog
Олена, 47 р., Мачей, 51 р. (Іноземець). Початок відносин, спілкування.
Дон Пэдро• 03 июня в 20:46
Ответ дляTarolog suetolog
Дякую. Чи варто чекати переможного місця і подальших етапів?
Налогообложу• 03 июня в 21:49
Ответ дляЛюблю порядок
Я розумію, що це велика відповідальність казати, чи жива людина. Можу сказати тільки, що у Віктора якась сталася раптова негативна подія
Тану на сонці• 03 июня в 22:29
Люблю порядок• 04 июня в 08:30
Ответ дляyour style
та звідки ж мене його фото?((
Люблю порядок• 04 июня в 08:32
Ответ дляTarolog suetolog
Я це розумію що потрібен гарний фахівець і не за безкоштовно, але я незнаю де їх знайти бо звертаюся до таких спеціалістів вперше, я ж незнаю що можна дивитися на картах і що потрібно для цього, знаю лише що обов´язково потрібно повне ім´я та дата народження. Дякую за відповідь
Люблю порядок• 04 июня в 08:34
Ответ дляНалогообложу
Дякую за відповідь. Я вже зрозуміла що не кожен візьметься дивитися чи жива людина чи ні бо це велика відповідальність, та і для цього потрібне фото. А от чи можна подивитися чи знайдеться людина? Чи це теж не так просто?
Tarolog suetolog• 04 июня в 19:33
Ответ дляМоська-слон
Дивлячись по енергіям ви тут у легкості з ним відчувається прагнення нових ємоцій і нової історії , а у нього 4 мечів , що означає певну інертність нібито він тут поки не готовий повністю вливатися в історію . Протягом перегляду таке відчуття нібито він не вільний або нещодавно завершив історію і тут вас 3 . Поки на жаль , с того що бачу це спілкування, але не готовність рухатися далі . На жаль не бачу поки тут пари
Tarolog suetolog• 04 июня в 19:37
Ответ дляДон Пэдро
Можу сказати що прям першого місця не бачу тут буде вибір між вами ще кимось , але результат буде досягнений може бути як друге
Моська-слон• 04 июня в 22:43
Ответ дляTarolog suetolog
Дякую Вам)
Дон Пэдро• 05 июня в 09:55
Ответ дляTarolog suetolog
Дякую дуже. Там ще передбачений наступний етап, чи можна розраховувати на вихід в нього?
Taromantika• 06 июня в 10:27
Ответ дляДон Пэдро
Добрий день, Уляна. Чи не проти ви, якщо я подивлюсь вашу натальну карту? І про музичну кар´єру і стосовно особистого життя. Якщо знаєте свій точний час народження звісно, то напишіть в особисті.
Проня_Прокоповна• 06 июня в 22:13
Ответ дляTarolog suetolog
По доповненню витягнула вам пораду карт як можливо тут вийти з ситуації з чоловіком . Спробуйте зараз виставити між вами певні обмеження щоб він почав щось виправляти та вкладатися у стосунки . Тільки він відчує втрату чи ємоційну дистанцію почне розуміти цінність та почне щось робити та виходити зі стану холодного та закритого чоловіка . Зараз ви тут в позиції імператриці і це вища позиція означає що багато , що робите і намагаєтесь десь на собі тягнути стосунки тут трішки треба дати йому цю можливість щоб він почав включатися і відчувати що відповідальність за ним
Запитаю ще Вас про часові рамки, дякую
SandraTaro• 07 июня в 09:48
Ответ дляЛюблю порядок
Не бачу нічого дивного щоб дивитися чи жива людина, але можу сказати, що раджу в такому випадку використовувати кілька колод якщо є сумніви плюс додати руни вони теж добре показують.
Меряю линейкой• 07 июня в 13:43
Ответ дляSandraTaro
Да,руны раскрутят любую ситуацию,даже самую сложную
А я кумедна• 08 июня в 09:43
Доброго дня, чи можете дівчата подивитися подальшу мою доля, наразі переживаю сильне емоційне потресіння, вийти з нього не можу, існую просто, втрата близької людини. Інна,42 роки
Apassionat_a• 08 июня в 20:18
Ответ дляА я кумедна
Напишіть, будь ласка, дату народження (важливіше знак зодіаку, ніж вік)
І чіткіше сформулюйте запит. Карти відповідають на конкретні питання.
Щиро співчуваю Вам, Інно
Нічний дожор• 09 июня в 20:37
Шановні дівчата. Подивіться, будь ласка. Чи варто змінювати/шукати роботу? Як я бачу, на теперішній роботі для мене перспектив немає, але боюсь трохи змінити на іншу, щоб не було гірше. Люда, 15.04.79
Ашотакоя• 09 июня в 21:13
Дівчата, подивіться хто може, на відносини. Тривалий час сама, чи буде ще шлюб на моєму шляху? Чи зустріну чоловіка для шлюбу?
Забризкана водою• 09 июня в 22:03
Ответ дляАшотакоя
В ближайшее время отношений не вижу.
Будто вы пережили какой то разлад,стресс, может болезненное расставание, а сейчас просто остановились и боитесь дальше двигаться , как бы хотите сохранить себя ,свое душевное равновесие боясь его растерять. Вы и сами еще не готовы к отношениям ,по крайней мере уж точно не готовы прыгать в любые подвернувшиеся на вашем пути, вы еще размышляете,но больше как просто остановились , это как отдых посреди изнурительного пути, просто без мыслей и планов.
Ашотакоя• 10 июня в 00:10
Ответ дляЗабризкана водою
В ближайшее время отношений не вижу.
Да, есть такое. Спасибо за ответ. Я головой понимаю, что время летит, а вот сердцем наверное не готова. Незнаю как правильно объяснить, но я думаю Вы меня поняли.