Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Dark Kosta• 16 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Мне не нужны имена и возраст
Вітаю. Подивіться будь ласка, якщо можна. Якщо ні, то нічого.
Я в пошуках роботи, все ніяк не працевлаштуюсь. Тай в житті зараз склалася складна ситуація, не маю вже сил. Допомогти нікому, навіть поговорити нема з ким. Ото тільки коти в мене є.Буде в мене робота в наступні два місяці?
Чи зможу вибратися з складної ситуації?
IvannaTaro• 16 февраля 2024
Ответ дляDark Kosta
Чи зможу вибратися з складної ситуації?
Мені для відповіді потрібне імя і вік
Ответ дляDark Kosta
Чи зможу вибратися з складної ситуації?
Вы хотите развиваться самостоятельно в какой то нише? Но для этого не хватает ресурсов и знаний. Я вижу есть какие подработки или вот-вот появятся. Но это не стабильный заработок, а как одноразовый, а потом снова штиль, потом снова какая то подработка. Я вижу у вас есть хороший потенциал работы на себя. Подумайте с чего можно начать и как себя раскрутить. А вот работы по найму пока не вижу. Возможен еще заработок онлайн, в интернете. Но это не полноценная работа и неполноценная зп.
Ответ дляВ гости звали?
Ой, щось так страшно( Тільки не кажить будь ласка за майбутнє, я цього боюсь. Просто хотіла спитали чи взаємне почуття в мене до мужчини, як він до мене ставиться на справді. А чи буде спілкування чи ні, не кажіть будь ласка, просто що зараз в нього до мене на думках. Дякую
Відносин тут не бачу, скоріш всього інтиму немає, нічого. Все так поверхностно, мрії більше.. Можливо той чоловік жонатий чи має вже пару. Любить паралельно голову поморочить іншим жінкам, може знайомиться з ними в інтернеті але це все не серйозно, просто нові емоції..
Ответ дляDark Kosta
Я в пошуках роботи, все ніяк не працевлаштуюсь. Тай в житті зараз склалася складна ситуація, не маю вже сил. Допомогти нікому, навіть поговорити нема з ким. Ото тільки коти в мене є.
Буде в мене робота в наступні два місяці?
Чи зможу вибратися з складної ситуації?
В особистому житті - поки одні будете.
По роботі, буде , можливо підробітки бо недовго на ній пробудете
Dark Kosta• 16 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
В особистому житті - поки одні будете.
Ех, я щось завжди одна.
Та хоч би трохи, бо зараз в мене важкі часи настали.
Дякую вам.
Тихомандражная• 16 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Чуть позже посмотрю.
Добрий вечір!Подивіться мені, будь ласка,що чекає на мене в особистому житті найближчій півроку?Олена
Dark Kosta• 16 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
В мене з гаджетів зараз тільки недобитий телефон, так що поки про заробітки в інеті точно ні. Далі хто зна, що буде, все може бути. Хотілося б по найму.
Дякую, що приділили мені час.
Тихомандражная• 16 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
А с тим чоловіком з яким в парі були, все, розійшлися ?
Нет
Белоснежко• 16 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Добрый вечер. Если можно, посмотрите мне, что ожидает в личной жизни в ближайшее пару месяцев, будут изменения? Спасибо.
Белоснежко• 16 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Добрый вечер, а тот мужчина про которого вы раньше спрашивали, не сложилось?
Добрый вечер.
Меня интересовало отношение его, сама себе напридумала и показалось, что влюбилась)))) Очень увлеклась. Но Вы со своим ответом думаю, что были правы, надо же попускаться). но всё равно жду изменений в своей жизни.
Белоснежко• 16 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Донесите суть вопроса. Каких изменений вы ждете или хотите? Конкретизируйте свой вопрос, если хотите получить внятный ответ.
Будут ли отношения, встречу ли мужчину для отношений. Любви хочу))
Ответ дляБелоснежко
Я вижу вы только фантазируете, ваша проблема влюбляться в собственную иллюзию. И вам так хорошо находиться в таком состоянии. Пока вы будете одна. Я вижу что проблема психологического характера почему вы одна. Не скажу что комплексы, но собственные установки, противоречия, возможно что сами не знаете чего хотите. Вот вы пишите ’хочу любви’, а внутри кипит котел, вас будто надолго не хватает в отношениях, даже если они есть, вы сами можете создавать проблемы себе, придумывать, накручивать в этих отношениях что то. ’Но я хочу любви все равно’. Это даже не инфантилизм, а вроде как зачем эта ответственность, я все равно потом захочу побыть одна. Внутренние качели. Из крайности в крайность. Не вижу вас в паре пока что.
Белоснежко• 16 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Спасиб большое за ответ. В чем то Вы очень даже правы. Но вот получается, что так и буду в своем мире и одна. Психологическая проблема, даже не знаю. Кажется, что открыта для отношений, всё прошлое отпустила.
Ответ дляБелоснежко
Свой мир и отстраненность это и есть проблема психологического характера. Если это действительно проблема для вас. Я имел ввиду что это не комплексы, не низкая самооценка, а собственные установки. Это и подразумевалось под проблемой психологического характера.
Белоснежко• 16 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Спасибо большое ещё раз😊 Надо как то менять эти установки...
В гости звали?• 16 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Дякую, що також глянули. Так за інтернет та про інших жінок це про нього, Ви вгадали.
Тепличная• 17 февраля 2024
Доброго дня, дівчата. Відправили мене до вас у тему. Займаюсь Таро тільки для себе. Останнім часом дивлюсь часто питання щодо своєї безпеки і тп. І ось усюди фігурує 10 мечів. Я вже трохи нервую.. Як у вас чи ваших клієнтів програвалась ця карта ? До слова,нещодавно втратила батька, може це відіграло роль, бо моральний стан у мене не дуже (
Молчунья• 17 февраля 2024
Ответ дляТепличная
По різному.. потрібно завжди дивитися на карти з якими випадає 10мечів
Ответ дляТепличная
Уже отвечал вам
Мечи-ментал, психика
Хорошо изучайте тему мастей для начала
Мечи-ментал, психика
Хорошо изучайте тему мастей для начала
интайм_не_предлагать• 17 февраля 2024
Таке питання, буду вдячна за відповідь як Марія 46 відноситься до Володимира 51?