Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Лиса Патрикевна• 17 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Уже отвечал вам
Мечи-ментал, психика
Хорошо изучайте тему мастей для начала
Мечи-ментал, психика
Хорошо изучайте тему мастей для начала
Добрий день! А можна, будь ласка, моє питання подивитися. Повертатися нам з чоловіком додому в своє рідне місто чи працювати там, де ми зараз? І якщо ні, то чи переїзжати мені до чоловіка і чи знайду я там роботу? (Ми зараз роз´їзалися через роботу по різних містах). Буду вдячна за відповідь.
Модница 80х• 17 февраля 2024
Девочки, привет! Последние пару месяцев снится парень с которым общались пока он был в армии, мне было 16 тогда. Он писал стихи, очень тепло писал много месяцев, затем приехал. Но отношений не сложилось, он нашел ровесницу и вскоре женился. Потом они разошлись, и через годы начали снова вместе жить.
У меня жизнь шла своим чередом, раз в пару лет его вспоминала, как то глянула в интернете, но никогда не писала или добавляла. И вот пару месяцев как постоянные сны о нем, иногда в снах присутствует его жена и я прихожу к ним в гости, что то такое.
Хотелось бы понимать почему это случается? Может стоит мне ему написать? Вспомнит ли он меня? Буду благодарна, если кто глянет.
Модница 80х• 17 февраля 2024
Девочки, к предыдущему сообщению, мой вопрос - стоит ли появляться в его жизни? Сможем ли мы возобновить общение близкое? Спасибо.
В гости звали?• 18 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
А що не «вгадала» цікаво просто.. без імен дивилася
Да Ви честно кажучи все вгадали) І навіть те що як таких стосунків немає. Не вгадали за те що женат, но Ви побачили що є пара, то це можливо з його образом життя. Ви все вгадали, просто я на таке основне відповіла, бо цікаво що побачили про інтернет спілкування і про жінок.
Ms. Скромность• 18 февраля 2024
Дівчата,хто може подивитися...хочу піти на курси,але сумніваюся в собі,чи зможу потім застосувати ці знання...чи це марно витрачені гроші будуть...
Що буде якщо піду на курси?Чи зможу застосувати ці знання в подальшому для пошуку роботи?
Дякую заздалегідь,хто відгукнеться!
Ответ дляMs. Скромность
Дякую заздалегідь,хто відгукнеться!
Імʼя вік пишіть
Готова до другої• 19 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
А ви мені можете подивитися, будь ласка, чи буде зустріч з чоловіком, на якого я дуже чекаю? ( Світлана, 43 роки ). Дякую
Кудлата хмаринка• 19 февраля 2024
Добрий день,дівчата.останні місяці (3-4) нема гармонії і спокою в душі. Нічого не радує. 15 р. в житті геть нічого не міняється. Зовсім. Робота одна й теж, особисте життя з*явилося останній рік,але сказати,що я щаслива- ну геть не можу. Зустрічаємося,але нічого не міняється. Втомилася вже зустрічатися. Мені всього 42 р. А відчуття,що життя скінчилося,що десь я не використала шанс,десь пропустила щось. Відчуття ,що просрала життя. Не живу,а відживаю. Пішла учора за покупками. І геть нічого не знайшла- все якесь некрасиве,на мені не сидить. Переміряла купу речей і ноль результату. Що це? Це так і буде?Чому стільки років нема змін? взагалі. І чи вони будуть хоч десь?
Заела_пластинка• 19 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Неплохо было бы на такой обширный вопрос дать же и обширный ответ. А для этого нужно хотя бы немножко заплатить тарологу, чтоб разобрал вот это все , наваленное в одну кучу
Заела_пластинка• 19 февраля 2024
Ответ дляТихомандражная
Добрий вечір!Подивіться мені, будь ласка,що чекає на мене в особистому житті найближчій півроку?Олена
А вам бы с мужчинами эти вопросы обсуждать, а не с тарологами. Вам уже ответов навалили на две страницы. Все не так. Думаете другой таролог имя прЫнца даже напишет?
Заела_пластинка• 19 февраля 2024
Ответ дляМодница 80х
ну появИтесь на всякий случай. Потом отпишетесь , что да так
Солнце светит_но не Всем.• 19 февраля 2024
Слова ’Благодарю’, ’Дякую ’ - это не засчитывается Высшими Силами и Небом. Засчитывается только хорошие поступки и Благодарность финансовая проводникам Неба.
Поэтому когда Вы спрашиваете у Тарологов, Ясновидящих которые имеют связь с Высшими Силами и Небом и только словом ’Благодарю’ Благодарите, то это Высшие Силы не засчитывают, и тогда для Высших Сил и Неба считается, что Вы узнали тайную информацию, а проводника не поблагодарили - в следствии этого у Вас возникают Энергетические долги, в следствии этого возникают проблемы все что связано с семьёй, с работой и здоровьем.
Так как Вы являетесь для Неба и Высших Сил людьми, которые узнали тайную информацию и не Благодарили.
А если Вы узнали информацию у гадалок, Тарологов, Ясновидящих - но не имеющих Силу Неба, у психологов - то это личное мнение этих людей которые не имеют Силу и Вы ничего не должны.
Ответ дляКудлата хмаринка
Какие серьезные,глобальные изменения в вашей жизни,привели к полной заморозке ситуации?
Кудлата хмаринка• 19 февраля 2024
Ответ длявалери 62
наверное ,так. ничего вообще не происходит. нигде.
Готова до другої• 19 февраля 2024
Ответ длявалери 62
После определенного преодоления препятствий,вам повезет и ваша встреча состоится
Дякую вам!
Заела_пластинка• 19 февраля 2024
Ответ дляСолнце светит_но не Всем.
та вы их ( просящих) этим не напугаете, я вас умоляю
IvannaTaro• 19 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
так Ви ж питали про чоловіка Руслана? а тут зустрічаєтесь з кимось..
Кудлата хмаринка• 19 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Питала. Зустрічаюсь. Але радості від цих стосунків нема. Відчуття самотності мене не покидає
IvannaTaro• 19 февраля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Я думала це законний чоловік) зрозуміла. ну дійсно безкоштовно тут уже не будуть робити аналіз ситуації і розкладати по полочкам Ваш стан. Тут і Ошо дзен треба задіяти і Мак карти можна взяти і пропрацювання звідки тягнеться... Вам краще на сесію до психолога ... тут тема коротких запитань
Кудлата хмаринка• 19 февраля 2024
Ответ длявалери 62
Разрушение семейных устоев,резкая трансформация взглядов на жизнь,нарушение правил,все эти события,привели к полной заморозке действий
цікаво .дякую. сім*я? в нас була одна назва. я тому подала на розлучення. жодного разу не пожалкувала, бо то був не чоловік ,а мамине хамло.- так його виховали. трансформація поглядів? та вони одні і тепер,і 25 р тому.
Анастасия_______• 19 февраля 2024
Добрый вечер)Буду очень признательна если кто-то сможет посмотреть ,будут ли у меня изменения в личной жизни в ближайшие 3 месяца?Анастасия ,40 лет.
Анастасия_______• 19 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Конкретней вопрос задайте, потому что идут два мужчины
Всё верно(( а можно Вам в личку написать?