Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13107 0
Рятівник Малібу• 27 февраля 2024
Доброго вечора, підскажіть будь ласка дієвий спосіб як зняти самій з себе пристріт (сглаз )??
Таро Клеопатра• 27 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Ок. Відповісте на повідомлення 2297 ?
Ну что нашли девушку???
Adri_taro• 27 февраля 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Ну что нашли девушку???
Нет
Паратруперсупер• 27 февраля 2024
Дівчата, зовсім все погано?
Питання було про почуття чоловіка)))
Таро Клеопатра• 27 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Дівчата, зовсім все погано?
Питання було про почуття чоловіка)))
Муж и жена?
Паратруперсупер• 27 февраля 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Муж и жена?
Отношения просто
Стремительные и без тормозов
А сейчас какая-то пауза
Adri_taro• 28 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Дівчата, зовсім все погано?
Питання було про почуття чоловіка)))
Делает выбор в пользу другой
Adri_taro• 28 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Отношения просто
Стремительные и без тормозов
А сейчас какая-то пауза
Есть догадки почему ?
Паратруперсупер• 28 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Есть догадки почему ?
Абсолютно никаких
Про другую что-то больно)
Adri_taro• 28 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Абсолютно никаких
Про другую что-то больно)
Карты ж Вам хотели информацию передать..не мне, Вы и должны трактовать, что вы видите на картах?))
Паратруперсупер• 28 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Что он повернется ко мне )
Adri_taro• 28 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Что он повернется ко мне )
Вытянете три карты , на чувства мысли и его действия)
Моль Моллівна• 28 февраля 2024
Ответ дляyour style
У вас є секс, є симпатія, є потяг один до одного . Карти вказують, що якби ви були б на своїй території, то діяли більш рішуче. А так: в вас нерішучість, ви не можете проговорити з ним те, що вас хвилює. Чоловік ваш темпераментний, рішучий, з почуттям гумору. В принципі,його не цікавлять одноразові відносини. Він прагне до стабільності. Не знаю, чи запропонує вам заміж, а от разом будете
А можно и мне?
Моль Моллівна• 28 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Не хочу надоедать, но может вы пропустили меня...
Можно и мне погадать?
Паратруперсупер• 28 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Пятерка мечей - умеренность - восьмёрка пенкталей
Слушайте, как-то не романтично всё))))
Вы практикуете? Можно в личку?
Adri_taro• 28 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Слушайте, как-то не романтично всё))))
Вы практикуете? Можно в личку?
Первая на чувства, здесь понятно не про любовь, возможно чувство обиды, не принятие, пренебрежение ..
вторая карта что он думает? ниче не думает, все спокойно, нет ни переживаний ни эмоций, безразличие я б сказала
третья на действия, ..которых не будет, человек занят работой и ему вообще не до вас
Зайка_33• 28 февраля 2024
Дівчата, вітаю! В мене питання на рахунок роботи, працюю менше місяця, але робота не подобається(. Підкажіть чи втянуся я чи шукати нову роботу? Якщо залишусь то на який час? Людмила, 41 рік. Дякую.
ФсеСама• 28 февраля 2024
Всем доброго дня) подскажите, пожалуйста, какие карты лучше выбрать?
your style• 28 февраля 2024
Ответ дляЗайка_33
Доброго дня. Якщо оцінювати вашу роботу з об’єктивної точки зору, то ця робота не подобається багатьом. І там люди виключно , щоб заробити гроші. Її ніяк не можна назвати роботою для душі. Ви незадовільні роботою. Вам вона не приносить задоволення, і не приносить результатів. На такій роботі ви не досягнете результатів. Підвищення не буде. Конкуренція буде завжди. В найближчий час можливі якісь неприємні ситуації. Цю роботу ви трошки не так уявляли. В найближчий час я не бачу зміни роботи, але ідея якась вам прийде, щось будете думати
Леди Г• 28 февраля 2024
Доброго вечора , подивіться будь ласка чи буде колишній чоловік платити аліменти на сина? Брехав що нема в нього коштів чи дійсно нема? І де він зараз на війні чи ні?
your style• 28 февраля 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Дівчата, зовсім все погано?
Питання було про почуття чоловіка)))
Від відчуває тривогу . Він хотів би вернути спокійні часи для себе, але його понесло. От він і тривожиться ( 5 пент), по 2 жезлів- його і тягне до вас, і зупиняє щось, тому він на роздоріжжі, по закоханим- почуття романтики і закоханності
your style• 28 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Доброго дня. Для початку- класичні таро уейта
ФсеСама• 28 февраля 2024
Ответ дляyour style
Большое спасибо за ответ
your style• 28 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Большое спасибо за ответ
Linsi• 28 февраля 2024
Что думает обо мне загаданный мужчина?
Зайка_33• 28 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую за відповідь, найближчий час, це приблизно який проміжок часу?
Adri_taro• 28 февраля 2024
Ответ дляLinsi
Что думает обо мне загаданный мужчина?
Имена возраст
Моль Моллівна• 28 февраля 2024
Ответ дляyour style
Здравствуйте! Можете и мне погадать?
Есть ли чувства ва, что он думает и думает ли вообще, вспоминает ли?
Александр 21, Ксения 27
Спасибо.
your style• 28 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Здравствуйте! Можете и мне погадать?
Александр 21, Ксения 27
Спасибо.
Добрий вечір. Відкривайтесь, будь ласка
your style• 28 февраля 2024
Ответ дляЗайка_33
Будь ласка:) Я беру завжди до кінця поточного року