Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13107 0
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 29 февраля 2024
Шо за шум а драки нет???
Не верующие Фомы так чего вы тут сидите у людей время забираете.не понимаю не нравится прошла мимо.а то ищет просит.а в конце шарлотнами обзывает.
your style• 29 февраля 2024
Ответ дляТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА
Шо за шум а драки нет???
Дівчину я попросила відкритись по одній простій причині: щоб подивитись дату реєстрації, чи не тріль це. І все:) Але з дівчинки полізло багато чого:)
antoniadodd• 29 февраля 2024
Ответ дляyour style
Будь ласка:) Я беру завжди до кінця поточного року
Можете подивитися і мені, якщо Ви берете до кінця поточного року: Антонія, 23 роки та Люк, 31 рік. Чи буде весілля в цьому році? Чи будуть з цим чоловіком спільні діти?
antoniadodd• 29 февраля 2024
Ответ дляyour style
Ви мені вже дивилися, але я не зрозуміла про територію. Що Ви мали на увазі?
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 29 февраля 2024
Ответ дляyour style
А шо есть что тролят ещё .негодники
your style• 29 февраля 2024
Ответ дляantoniadodd
Доброго вам дня. Я мала на увазі, що ви не в себе вдома зараз. Щодо весілля- разом будете. Весілля поки не бачу
antoniadodd• 29 февраля 2024
Ответ дляyour style
А щодо дітей? І все одно не зрозуміла... :( Як це я не вдома? Я вдома зараз. У себе.
your style• 29 февраля 2024
Ответ дляantoniadodd
я не дивилась вам щодо дітей. Ну мені так показало, що ви на різних територіях. То й подумала, що ви не вдома
всемВсёИмного• 29 февраля 2024
Чи зустріну кохану людину в цьому році?
Наталія, 37
P.S. А ще завжди цікавило питання -карти показують скільки у людини буде дітей?)
IvannaTaro• 29 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Чи зустріну кохану людину в цьому році?
Наталія, 37
В принципі вам не погано і самій , сама все вирішуєте, робите все що хочеться , не від кого не залежите , самі стосунки вас трошки лякають- знову підлаштовуватись під когось , бути контрольованою , заміж ви точно не хочете. Якщо в голові це все переосмислете і будете готові трохи поступитися особистим простором- то так , на дні колоди вас чекає паж кубків))

Як такове число дітей - дуже відносне поняття, так як тут замішана фізіологія жінки і особисті решення , я думаю ви розумієте про що я. Вам би хотілося 2 дітей , діток ви любите , можливо навіть робота якось з ними повязана.
всемВсёИмного• 29 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro

Дякую, питання про діток було відносним)
У мене є 2)
І заміж дійсно я більше не зочу)
irina chizh• 29 февраля 2024
Ответ дляantoniadodd
Свадьбы тоже пока не вижу. Предложение с его стороны какое-то будет - но это больше похоже на любовный роман, свидания, конфетно-букетный период, но он может затянуться. Кроме того, Вас ждет поездка или переезд в другую местность, это может спровоцировать кризис в отношениях.
Партизанка• 29 февраля 2024
Добрый всем вечер! Буду благодарна если посмотрите ситуацию в моей семье. Что хочет Иван 41 в отношении своей семьи и меня в частности Юлия 40. Хочет ли быть в семье или хочет быть отдельно от нас. Есть ли перспективы. Спасибо большое!
irina chizh• 29 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
У мене є 2)
І заміж дійсно я більше не зочу)
Замуж хотят все. Интуитивно, возможно, не признаются сами себе, но хотят. Глубоко в душе. Вообще по Вам - до конца года Вы встретите молодого мужчину. Но вижу какую-то конкуренцию, соперничество что ли. Если Вы выберете правильную позицию для себя, может будете более решительной, то будете вместе, а если пустите всё на самотек или будете слишком независимой, будете чересчур отстаивать свое мнение, расстанетесь.
your style• 29 февраля 2024
Може, кому буде цікаво:)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3495630
Молчунья• 29 февраля 2024
Ответ дляyour style
Може, кому буде цікаво:)
Все та же, юля-альона , а с недавних пор уже и «Таролог Клеопатра» у которой 15 аккаунтов)))
Надо написать админу что бы убрали здесь анонимов
Молчунья• 29 февраля 2024
Или спросить создать ещё одну тему но уже без анонимов
your style• 29 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
та 100%
your style• 29 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
так. Але адміністрація, здається, не хоче прибирати аноніми
Молчунья• 29 февраля 2024
Ответ дляyour style
якщо напише 2-3 людини то думаю відключать анонім

потрібно писати в службу підтримки , вибрати цю тему
Ой не в прохання а там де клони шахраї
your style• 29 февраля 2024
Ответ дляМолчунья

Ой не в прохання а там де клони шахраї
Це в службі підтримки шукати?
Молчунья• 29 февраля 2024
Ответ дляyour style
Це в службі підтримки шукати?
Не в той розділ, а в розділ клони
Молчунья• 29 февраля 2024
Ответ дляyour style
Це в службі підтримки шукати?
Так, там де розділ про клони
your style• 29 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Так, там де розділ про клони
зараз напишу.
your style• 29 февраля 2024
написала. Дівчатка, може , й ви напишете, якщо ви не проти , щоб прибрали анонімів
ТАРОЛОГ_КЛЕОПАТРА• 01 марта 2024
Ответ дляМолчунья
25 аков.
Цикавенная• 01 марта 2024
Я просила еще когда убрать анонимы. Я писала и жаловалась на это.
zimlana• 01 марта 2024
Добрый день, девочки, кто может посмотреть, смогу ли я осуществить переезд в страну, в которую планирую, всё выйдет ли у меня? Заранее спасибо ( Светлана, 1980 )
Ёшkин kот• 01 марта 2024
Ответ дляyour style
Привет. А кому ты писала?
Ёшkин kот• 01 марта 2024
Ответ дляyour style
Потому что снизится посещаемость и трафик в этой теме. Никто не захочет раскрывать свой ник.