КрестьянинДиор• 10 января 2024

Виставляти таке на продаж?

Чи віддати в село? Багато не зрозуміють, не хочу хейту в продавалці
Результат:
вже голосів: 166
88 (53.01%) Це сором
49 (29.52%) Продавати
29 (17.47%) Подивитися відповіді
Іллюха Перчик• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
Ви вважаєте це позор?)))) Господи, оце у людей комплекси)) хто не знає якогось бренду, то позор. Оце життя. Вважаю їх потяганими , як і вважала. Подарять не взую. Ви мабудь хвилину тому дізнались ?)
Ну не взуєте то і добре,але для чого ви всім про це розповідаєте.Тримайте це при собі і всі будуть задоволеними.Для чого це виносити на показ?

Метровий сантиметр• 10 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Хорошо, что вы под анонимом и никто, кроме вас и админов не узнает о вашем позоре. Загулите, как эти кеды выглядят новые. Вы будете в глубоком шоке, уверяю.
А в чому сором, в тому що хтось не знає усі ТМ? Це не самий популярний бренд щоб його впізнавали пересічні українки. Та й взагалі специфічний бренд, навіть не кожен хто може собі дозволити придбати за такі гроші наважиться взути
ЛижТолько• 10 января 2024
Супер) Автор, гарно ви їх ’взули’. Ще одне підтвердження, що менше треба питати всіх підряд, що тобі робити)
Лгин• 10 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Вот это вас прет. Тише, тише на поворотах.
Ну якщо ви у шоці, як ви пишите від ціни , то пре якраз вас , а не мене. Так що самозаспокоюйтесь самі. Мені якось вче рівно на ціну і бренд.
Лгин• 10 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Річ у тому, що я не вам відповідала)))
ПриснитсяЖЕ• 10 января 2024
Продавайте
Хто знає / носить цей бренд - купить
Специфічний, але має своїх поціновувачів
Зовнішньо у вас - як нові (фото 1, тому ХЗ як насправді)
Покажіть підошву)
Метровий сантиметр• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
Теж таке подумала, що автор того посту сама щойно дізналась про бренд та специфіку

ХвилювАллочка• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
Удалено администрацией...
Лгин• 10 января 2024
Одна загуглила, а всі зробили вигляд , що знають за цей бренд.
ХвилювАллочка• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
Господи, ну кто любит, тот знает. Чего вы так остро на это реагируете?
Лгин• 10 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Удалено администрацией...
Губной рояль• 10 января 2024
Показала фото ребенку, сказал что кеды супер и я просто ничего не понимаю. Что себе купил бы. Может дети действительно любят такое поношенное, поэтому и покупатель думаю найдется. Попробуйте продать. Мой вот уже спрашивает размер и приблизительную цену
Іллюха Перчик• 10 января 2024
Все нормально,все добре,не сваріться.
ХвилювАллочка• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
Удалено администрацией...
Это всё, больше сказать нечего? Ну, тогда хорошего вечера.
Лгин• 10 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Лгин• 10 января 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Метровий сантиметр• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
Можливо не всі, бо тут вже декілька раз обговорювали це взуття. Я напевно пару років тому, так, ще до повномасштабного, вперше їх побачила в якійсь темі про взуття, про те хто що собі купив новенького. Одна з порадниць написала що купила собі другу пару вже. Ото з неї глумилися, що їх вже хтось носив 🤦‍♀️
Мюллерная• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
Та да настолько не знают, что тут ни один раз показывали в темах о покупках кеды GG )
Спішу - перекидаюсь• 10 января 2024
Ответ дляПоміркована думка
голден гус ) та выбрасывайте))
у нас такой гусь будет пока дойдёшь до бака мусор выбросить))

автор КрестьянинДиор • 10 января 2024
Дівчата ви мені таке пишете що я ще передумаю тай буду носити весною😂
Обижулька• 10 января 2024
Ну кто знает бренд и дизайн , купят.
Они и новые имеют вид - бомж стайл.
ЛижТолько• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
Я не знаю. Саме хотіла написати: нащо запитувати, якщо хочеш продати - спробуй, не буде попиту, викинути завжди встигнеш. Але вже таємницю розкрили)
Брехушечка• 10 января 2024
Я все віддавала завжди . Бренд не бренд, воно ношене!!!!!!!!!!!
КАПСЛОЧНИЦА• 10 января 2024
Є поціновувачі цього бренду.Продавайте,в селі таке точно не треба.
МастерЮля• 10 января 2024
Ответ дляЛгин
позор это ваши комменты, типичная змеюка
Агент Пинкертона• 10 января 2024
В село.
ЯблокоРаздора• 10 января 2024
Люблю голден , смело выставляйте на продажу . Перекупы быстро купят
Пустощі-веселощі• 10 января 2024
Ну вы ж по ответам видите, что гуся не знают). И как обычно срут направо и налево.
Пробуйте продать. Ценители поймут.
Пустощі-веселощі• 10 января 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
И ник у вас не бедный 😀
Простецкая• 10 января 2024
Ответ дляМеряю от 0
Автор тролль, решил посмотреть сколько людей тут не в теме.
Обувь новая и не автора, и стоит 600 баксов, ну да, в село советчицам в самый раз
Только хотела тоже самое написать )))
Смешно с комментов ))
Пс. Конкретно эти мне не нравятся, но классика их очень даже мне нра