Шальная коклетка• 10 января 2024
Вже не знаю як схуднути, опускаються руки(
Того року схудла на 15 кг, була хоч якась сила волі, мотивація,потім розіжралась як свиня. Мені лише 26 років, і 90 кг, це жах. Тріщить все пика, одяг, так негарно, талії нема, шия товста, друге підборіддя, складки і ножки худі бррр. Тоді я завдяки силі волі їла двічі на день, вага норм уходила, мені всі компліменти робили, але був запах з роту, в´ялість ,весь час думала де б поїсти, коли вечеря , сніданок і тд. Місяць тому почала їсти все в міру, але потроху, гне переїдати з дефіцитом, але капець як почав живіт боліти і вага не йде, ну може на 200 грам менша стала, і це за місяць. Ще трохи і весна, а я як свиня, і руки опускаються(
Черпак_для_фантазий• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Зріст 173. Їм по різному, буває таке що їм суп, м´ясо запечена, кашу, фрукти, овочі і тому подібне. Буває їм чіпси, пепсі, рогалики але з дефіцитом. Але і в першому і в другому випадку болить шлунок
проблема вашего питания - в несистемности. вы ведете дневник питания? выглядит так, что ваш дефицит - воображаемый.
Язвочка• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Терпіти не можу ні творожок ні кефір
Зате любите чіпси. І чого ж той живіт болить?))
Шальная коклетка
• 10 января 2024
Ответ дляМиззери
Влюбится
Поставить себе цель для мотивации
Найти однодумцев и худеть на спор на какой-то приз
Поставить себе цель для мотивации
Нема в кого) жіночий колектив, одна подружка, нікуди не вихожу
Мрії у вирії• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Фрукти, чіпси, пепсі там цукру дохріна. Рахуйте калорії, бо я так зрозуміла, ви їх не рахуєте
Шальная коклетка
• 10 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Я, конечно, извиняюсь, но 3*8=24. 3*6=18. Сон в этом ритме жизни не включен вообще? Тогда это тоже проблема, которая влияет на ваш вес.
Дивіться. Я харчувалась так. Перший прийом їжі був о 10 ранку, інший о 5 чи 6 вечора і все
Ну могла ввечері чашку чаю випити перед сном о 10
Шальная коклетка
• 10 января 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Так, я приблизно знаю що і скільки я їм. Ну от з´їла я кекс калорійний з кавою, значить все більше я нічого не їм такого, і урізаю порції
Язвочка• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Так харчуйтесь як і всі нормальні люди - 3 рази в день. Ну це ж якісь прописні істини, які наче всі знають.
Шальная коклетка
• 10 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Є таке) краби, бекон, але рідко(
Шальная коклетка
• 10 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
А якщо пепсі без цукру?
Язвочка• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Чудово просто. З´їла кекс - урізала білок. З´їла чіпсів - урізала салат.
Шальная коклетка
• 10 января 2024
Ответ дляЯзвочка
Ну не кожен день так, це рідко буває.
Вимагаю спілкування• 10 января 2024
Есть надо много, но с дефицитом каллорий. Убрать сладкое и мучное. В 26 лет скинуть вес проще простого. В 40 только веганить на постоянной основе, каждый кг как кирпич если есть животную пиши или сладкое мучное
Королева краси• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
А якщо пепсі без цукру?
а якщо просто вода? без пепсі-це корисніше
ГендиреХтор• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Так це погано. Так ви і не схуднете. Організм боїться голодовки в не скине.
Треба їсти, але правильно
Угадайс• 10 января 2024
До гастроенторолога сходять обов´язково. Бо схоже на гастрит. До речі я лікувала гастрит то схудла на тому 1 столі так як ніяк не худла).
Потім до ендокрінолога. А там вже розберетеся
Вимагаю спілкування• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Есть нужно три раза в день и плотно. Перекусов нельзя - только чистая вода. На голоде просто мышечная масса уходит, а жир остается
Вимагаю спілкування• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Какой кекс???
90 кг. Вы когда рот открываете на такой мусор, то поставьте что ли зеркало на столе.
Вимагаю спілкування• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
А якщо пепсі без цукру?
Вода, никаких газировок
Попельшка• 10 января 2024
Ответ дляКоплю на груди
Вот по этому я и купила марафон и с понедельника занимаюсь спортом и питаюсь по подготовленному меню.
Кто вам готовит?
Угадайс• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
А якщо пепсі без цукру?
100 кг привіт
вам шашечки чи їхати?
Попельшка• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Так, в мене перерва між прийомами близько 6-8 год
Лучше 16
Коплю на груди• 10 января 2024
Ответ дляПопельшка
Кто вам готовит?
Сама, там меню сделано на 2 дня, готовлю сразу 2 порции, да и готовится всё быстро без особых заморочек. Или заготовки сделала, потом покидала и готово.
Вимагаю спілкування• 10 января 2024
Ответ дляПопельшка
Лучше 16
Да нафиг он нужен нормально питаться без пищевого мусора отказаться от сахара и белой муки. Вес будет сходить сам по себе
Попельшка• 10 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Треба їсти, але правильно
Про интервальное голодание не слышали?
Мрії у вирії• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
А якщо пепсі без цукру?
цукрозамінник який там, визнали концерогеном
Мрії у вирії• 10 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
херня ваш раціон, можна худнути і їсти нормально. Я працювала в тренажерці, то надивилась на таких, як ви. Організм не дурний, все копить, їжте нормально, складні вуглеводі, м´ясо с салатом, вечеря обов´язково!
Хочеться солодкого, то робіть пп десерти
Ви ж сама плачете, яка ви корова і нічого не робите. Ще б кардіо вам додати
Зайченя• 10 января 2024
Автор, їжте 5 раз на добу, приблизно так:
1) каша+білок+овочі з 1чл масла (жири)
2) 1 фрукт чи 5-6 горіхів
3) багато овочей будь яких з 1чл масла, будь-яке варене або запечене мясо без шкіри (окрім свинини) або риба запечена (2 Кур ноги, 1 Грудка, 1 риба і тд)
4) не солодкий йогурт + жменя ягід
5) будь який салат (капуста, зелень і тд) з 1 чл масла + варена Грудка ціла чи риба запечена
1) каша+білок+овочі з 1чл масла (жири)
2) 1 фрукт чи 5-6 горіхів
4) не солодкий йогурт + жменя ягід