Бабульція• 10 января 2024

Киев. Какой ВУЗ экономический факультет

Добрый вечер. Посоветуйте какой выбрать ВУЗ в Киеве, где экономический факультет хорошего уровня знаний.
Пульт от линолеума• 10 января 2024
КSE

П´яна вишня• 10 января 2024
Шевченко
Люблю джаз• 10 января 2024
Из профильных - Торгово-экономический университет, если по рейтингу - Шевченка.
Лялькодзьоб• 10 января 2024
Пошукайте в цьому каталозі https://www.education.ua/universities/kyiv--ekonom..., тут є програми та відгуки. Можете також рейтинги подивитися
Щебетуха• 10 января 2024
КНЕУ
Мати тріля• 10 января 2024
Однокласниця сина в Шевченка на першому курсі бюджет , поки все подобається, глянула рейтинг іх потоку - неймовірні діти, дуже високі бали за першу сесію. Друга однокласниця в KSE на бюджеті - теж все подобається. Потрібно спілкуватися безпосередньо зі студентами, щоб знати як і що з навчанням- викладачами.
Пушап Мі мі• 10 января 2024
КНЕУ, Шевченко

булоТАЙминуло• 10 января 2024
КНЕУ
автор Бабульція • 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
Согласна с вами, спасибо. Не знаете с каким балом на бюджет одноклассница поступила туда?
рукиЖимолости• 10 января 2024
KSE
Там з другого чи третього курсу навчання англійською
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
KSE
З другого, на економічному приваблює реклама про подвійний диплом. Ви підпишіться на їхні новини, ближче до весни у них неодноразово дні відкритих дверей, де можна побачити, послухати, поспілкуватися зі студентами.
автор Бабульція • 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
Я так поняла там обучение не 4 года, а меньше?
Закусенец• 10 января 2024
Ответ дляБабульція
Эта тема - реклама неведомого KSE??? КНТЕУ сейчас лучше чем КНЕУ.
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ дляБабульція
Знаю, високі 194.5 в Шевченка. Ви зайдіть на абіт пошук і побачите мінімальний прохідний на бюджет по внз. Ну і кожен рік ситуація, особливо в війну, змінюється, знижується прохідний.
Доречі на майбутнє, якщо зявився смайлик на абіт пошуку біля поданої заяви - це точно бюджет.

https://abit-poisk.org.ua/rate2023/direction/11392...
https://abit-poisk.org.ua/rate2023/univer/41

В KSE на бюджет з балом 196,25
https://abit-poisk.org.ua/rate2023/direction/12091...
Мати тріля• 10 января 2024
В Могилянці ще є економіка і вони вчаться офлайн.
энциклопУдия• 10 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
KSE
Що це за універ ?
Вперше чую
Ростки жимолости• 10 января 2024
Торговый, КНЕУ, Шевченко
Я бы выбирала только из этих
15 лет назад Торговый был лучше чем КНЕУ.
(Его и закончила).
Сейчас не знаю
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Що це за універ ?
Вперше чую
Київська школа економіки, це приватний внз аое у них є бюджетні місця теж.
рукиЖимолости• 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
Наш студент в SSE Riga, то вже неактуально на студентів підписуватися
Але в kse брали програми дорослі з родини, то найкращі відгуки.

рукиЖимолости• 10 января 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Що це за універ ?
Вперше чую
Гугліть
Багато цікавого
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
У них давно економічні програми і викладачі дуже цікаві .
Але у мене хлопець і він з дівчатами не особливо спілкується, мені й самій цікаво було б почути відгуки від обох студенток .
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Розкажіть трошки про вашого студента. Подобається, складно? Які враження?
Яка вартість навчання - проживання.
Малая еще та• 10 января 2024
Ответ дляМати тріля

В KSE на бюджет з балом 196,25
Смайл може і зникнути, а от якщо подання заяв вже закінчилось і він залишився, тоді так, бюджет «в кішені»
рукиЖимолости• 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
Так, знаю
Вони дуже підняли рівень за останні 10 років
А можливість вступу на бюджет - то просто 🥰🥰🥰
Інші програми теж цікаві в них для розумників - ugs, ugu
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ дляМалая еще та
По досвіду однокласників - всі смайлики підтвердилися. 🙂 Практично всі отримали свій бюджет.
автор Бабульція • 10 января 2024
Ответ дляЗакусенец
Это тема, которая актуальна для меня, а реклама или нет не знаю, сама только о нем узнала здесь, частные вузы не рассматривала
рукиЖимолости• 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
Яка вартість навчання - проживання.
Подобається, хоча економіку не розглядав для вступу. Почалася війна, він туди подався і взяли за результатами відбору безкоштовно на рік. Після першого курсу за результатами навчання - знову безкоштовно
Вартість 4.700 для українців, але є можливість отримати грант. Гуртожиток 170 євро, харчування 200, проїзд безкоштовний
Навчання цікаве, не складно, але кожен предмет 50% студентів не складає з першого разу і йдуть на перездачу)
І що приємно, там всього 3 роки навчання
автор Бабульція • 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
Объясните, пожалуйста:смайлик появляется-кто его ставит, вуз? Это как предварительное одобрение конкретной заявки?
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
А як умови в гуртожитку? Якщо є можливість перездачі - чудово. Практику потрібно самому шукати?
Оце фіфа• 10 января 2024
Ответ дляБабульція
Это предварительный анализ системой