Бабульція• 10 января 2024
Киев. Какой ВУЗ экономический факультет
Добрый вечер. Посоветуйте какой выбрать ВУЗ в Киеве, где экономический факультет хорошего уровня знаний.
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ дляБабульція
Объясните, пожалуйста:смайлик появляется-кто его ставит, вуз? Это как предварительное одобрение конкретной заявки?
Як я розумію, ставить система « абіт пошуку», оцінюючи можливості і подані заявки. Тобто система , виходячи з аналітики, робить прогноз по вірогідності отримання бюджетного місця.
Трохи пояснення про смайлик:
1) Смайлик на Абіт-пошуку відображає на якій заяві абітурієнт має найбільшу вірогідність потрапити на бюджет.
2) Відсутність смайлика говорить про те, що абітурієнт не потрапляє в кількість бюджетних місць ні на одній заяві.
3) На кожного абітурієнта - 1 смайлик.
4) При наведенні курсора на смайлик, ви побачите дату та час, коли було розраховано вірогідність втрапляння на бюджет.
5) Точність визначення, за різними даними, коливається в межах від 90 до 99%
Трохи пояснення про смайлик:
3) На кожного абітурієнта - 1 смайлик.
рукиЖимолости• 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
А як умови в гуртожитку? Якщо є можливість перездачі - чудово. Практику потрібно самому шукати?
На 3-4 людини санвузол, також є черговий по коридору
Кухня обладнана всією технікою
Пральні машини
Міні аудиторії для навчання
Зона відпочинку
Барбекю
Практику шукають самі
Кухня обладнана всією технікою
Пральні машини
Міні аудиторії для навчання
Зона відпочинку
Барбекю
Практику шукають самі
Мати тріля• 10 января 2024
Автор, рекомендую підписати на ФБ в групу « Вступ 2024», багато корисної інформації.
Ось фото, як виглядає такий смайлик.
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Кухня обладнана всією технікою
Пральні машини
Міні аудиторії для навчання
Зона відпочинку
Барбекю
Практику шукають самі
Кухня обладнана всією технікою
Пральні машини
Міні аудиторії для навчання
Зона відпочинку
Барбекю
Практику шукають самі
А скільки дітей в кімнаті за 170 євро ?
Дуже пристойні умови за таку ціну.
рукиЖимолости• 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
А скільки дітей в кімнаті за 170 євро ?
Дуже пристойні умови за таку ціну.
Двоє або троє
В кожного ліжко, стіл, стілець, полиці, шафа повноцінна, настільна лампа, смітник навіть)
Постіль бажано свою мати і посуд
Є технічні приміщення для зберігання валіз або коробок з речами
Постіль бажано свою мати і посуд
Малая еще та• 10 января 2024
Ответ дляМати тріля
По досвіду однокласників - всі смайлики підтвердилися. 🙂 Практично всі отримали свій бюджет.
Але ж не всі, конкурс, прохідний бал, та кількість бюджетних місць, все це впливає
Мати тріля• 10 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Не всі що, на бюджеті? Ну так, багато чинників. На цей рік навіть ще не затвердили правила вступу, чи залишать все, як було, чи будуть грантову систему запроваджувати. Ну і здати чотири іспити, а не три, це теж додаткове навантаження. Навіть не уявляю, невже в один день писатимуть всі чотири нмт.
Оце фіфа• 10 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Основне - смайлик з´являється до закінчення строку подання заяв. Тобто якщо смайлик з´явився, а потім в останню мить прийде хтось кращий за балами, то смайлик зникне.
рукиЖимолости• 11 января 2024
Ответ дляМати тріля
В Києво Могилянку і Острозьку академію завжди здавали так тести, задовго до зно і нмт
3 предмети плюс логіка
3 години на все
Нічого надзвичайного нема в тому, щоб всі предмети в один день здати
3 предмети плюс логіка
3 години на все