MacOS-ница• 11 января 2024

Муж показушник. Сегодня день слова "спасибо"

Позвонил с работы, говорит, спасибо тебе за детей и т д
Задолбало!
При людях люблю, травмай куплю.
А в глаза одни оскорбления и 0 помощи. Про отсутствие интимной жизни я уже молчу даже.
Зато все вокруг думают, что он идеальный муж. Не пьет, не курит, на родах был со мной даже, вся лента в фотках с детьми в обнимку.
Пример: давай поставим ёлку. Она мне нахер не нужна. Мы с детьми тянем, наряжаем. А он около нее фоткается потом, "семьянин" типа.
Царевна в уггах• 11 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Мои в этом и в том году на фронте
А у них просто нет настроения
Сочувствую. Но дядя и свекр пенсионеры, я инвалид, у брата мужа бронь. И да, нет настроения, потому что судя по всему, ничего хорошего нас не ждёт. Возможно скоро с легкого движения руки наших наших законодателей, я с больными суставами, стану здоровой и пригодной к службе, хоть в штурмовики иди.

Краля-Галя• 11 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Эти был один пример из миллиона.
Так зачем вы с ним живёте, если он плохой и муж и отец ?
Я супер-пупер• 11 января 2024
Ответ дляverschwommenheit
я делал куни под елкой
Елке или пи….чке?
Розвідка Маші• 11 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Если б это так работало
А ви почніть...’Путь преодолеет идущий’. Ну треба кудись рухатися, якщо не змінюєте чоловіка, то змінити ставлення до цього всього! Потрішки...коли діти були маленькі я теж все мріяла,що підростуть і матиму час на хобі! Підросли...бачу немає знову часу, бо змінила роботу,а там більше обов´язків. Тому- діти почали чергування по кухні! Я була у вашій ситуації і розумію про що говорю!
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Давайте дивитись правді у вічі, де хор і де Таня?) Навіть як би у неї була купа часу, все одно б не пішла, знайшлися б інші відмазки. Людина живе мріями , а от виростуть, а от буде більше грошей, а от то, або інше, і ні на грам нічого не робить, щоб ця мрія стала ближче.
Не знаю де хор і де Таня - я зараз говорю що Ви робите висновки з коментарів данного конкретного анонімного Автора немаючи ніяких реальних фактичних відомостей про неї як про особистість - Таню/Маню чи Драздрапену
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
не у кожної... навіть третьої... людини є подібне хобі.

Так и у Тани его нет. А п@зд@ть - не мешки ворочать.
без поняття про кого Ви
я роблю висновки з дописів автора конкретної теми
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну всё, теперь и в этом советчицы будут виноваты. Зарубили мечту
так, треба взагалі бути максимлаьно обережними. Наразі і часи такі - у багатьох і так психіка ні к чорту...

Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляРозвідка Маші
ой, та найдієвіше для Автора в описаній ситуації - забити на чоловіка і через кілька років зажити вже_без_нього НА ПОВНУ!
Автор, от все буде класно!
Червона калина• 11 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Мы и так максимально близко к школе.
Но по той же тревоге детей отдают только родителям. Самих не отпускают
У нас вобще в школу к сожалению не ходят , в лучшем случае 1 раз в неделю,но далеко не во всех школах . Так что у вас не самый худший вариант ,тревоги не каждый день ,да и война когда то закончится .
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляЧервона калина
згодна - у автора не все ще погано. Дітки в школу ходять, і очевидно що там навіть безпечнігше аніж вдома якщо не спускатися в укриття при тривозі
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляШалена красуня
без поняття про кого Ви
И я тоже. Автор данной темы написала что она мечтает о хобби. Значит хобби у неё нет. А мечтать оно ж не мешки ворочать
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
тут з Вами згодна
Але погодьтесь - така незвична мрія. Співати в хорі
То у автора явний хист до цього! Це прекрасно!
У мене особисто більш ’приземлисті’ мрії((
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляШалена красуня
тут з Вами згодна
Та мечтать можно о чём угодно. А толку... И эту ´мечту´ она час назад придумала, раньше у неё много раз спрашивали, ничего ей было не интересно. И что тут такого несбыточного нереального? Прям два часа в неделю не найти, такое, лишь бы поныть.
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляНе за Будка
В мене перша вища технічна освіта. пішла в садочок. Помічник вихователя пед досвід не потрібний. Вступила в пед на 2 вищу і перевели на вихователя. Закінчила пед і пішла в школу. Все реально. Але ви і зараз виправдовування власним лінощам знаходити. Лінуватися звісно не заборонено. Але чого тоді скиглити?
Та ще скажіть, що ви з цих грошей житло винаймали)))
Большой секретик• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
включил на ноуте минусовку и пой пока соседи не начнут стучать в стену))
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ну у Тани как раз таки зарплата позволяет ту же гостинку оплатить и прожить нормально без мужа. Но она держится за те вонючие штаны и всю жизнь будет держаться. А к слову про алименты - говорит вот перейдёт муж на минималку и будет 500 грн платить, но при этом если речь заходит о том что может мужу работу сменить для улучшения мат положения Таня отвечает что вот такой он человек, никуда не пойдёт с насиженного места, людей он стесняется. Потом идёт следующая отмазка - а вдруг я умру и что тогда с детьми, но даже в этой теме пишет что муж сдаст детей в детдом. Короче, логики нет, есть только страх потерять штаны.
Но Вы на правильном пути, если бы у Тани не было поддержки, тема заглохла бы на первой же странице.
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
ну то ж не то))
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
А може то любов?
мені от будь-які доводи розуму будуть до п*ятої точки якщо серце стукає...
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Что, на 8 странице ещё никто не опознал семейство Тани? Странно
А, так це Таня) тоді норм усе)

Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляТріль підпільний
Все давно в курсе
Тссссс!!!!
А я не впізнала)
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Та не, конечно с мудаком лучше жить. Таня уже почти 9 лет ждёт что дети подрастут, посмотрим что будет через два года писать. Вангую- две пенсии лучше чем одна.
Таня і через 20 знайде, чому все не так і змінити ніяк) то я її щось не впізнала - давно не було, підзвбула
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляГуби до вух
Ну це не 500 грн. як пише автор, саме тому я прокоментувала. І це сума на одну дитину
Я не пам´ятаю цифр, але на одну дитину 25%, на двох здається 30 а на трьох і більше 50. А не на 1 -2500, 2- 5000 3 - 7500 і тд.
Міс Всесвіт• 11 января 2024
Ответ дляОксана_12
Конечно, две пенсии, классика)
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляБольшой секретик
так у авторки сину 11 років, вже теж може чай і яєчню зробити собі і ще комусь, а дочці 8. Вже не малюки Мойому 10 було в листопаді так він мені каву в турці варить, може собі зварити пельмені/вареники, пожарити яєчню.
Та тут уже Таню розсекретили) то взагалі незрозуміло, як той святий мудак з нею живе. Теж мабуть заради грошей і дітей
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляШалена красуня
Взагалі от тут багато хейтять Вас, а я от прочитала оцей Ваш допис і розумію, що Ви - надзвичайно цікава людина. Погодьтесь, не у кожної... навіть третьої... людини є подібне хобі.
Певно у Вас є внутрішня гармонія - розвивайтесь, прагніть, прямуйте вперед!
Намагайтесь долучати чоловіка якщо не до хатніх справ, то хоча б до спілкування з дітьми раз-два на тиждень коли Ви будете душу відводите на хорі
То ви погано Таню знаєте. І її гармонію)))
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Знаєте, почитавши їх теми. Чоловік би але і радий, та фіг від неї збудеться. Вона з ним навічно - не аідчепиться ніяег
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляОксана_12
я пишу виключно з контексту сказанного в конкретній темі
Чому Ви долучаєте сюди ще інформацію, яку вважаєте дотичною до цієї людини, не знаю...
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляШалена красуня
Бо Таню знають всі. Людина, яка з села на таксі їздить за овочами і на озеро і їй не вистачає на це 10 тисяч може собі дозволити і в хорі НЕ співати)))
Я теж переймалась проблемою, а потім впізнали Таню)
Шалена красуня• 11 января 2024
Ответ дляОксана_12
Бо ПРО НАПИСАНЕ людиною з іменем Таня знають багато хто
А чи правда те написане, чи ні - то вже знає лише дописувач)
Оксана_12• 11 января 2024
Ответ дляШалена красуня
Ну то і яка різниця на анонімному форумі. Чи тут ми лише заради правди? Є ситуація - обговорюємо. Якщо ситуація написана людиною з іменем Таня - її сприйняття значно змінюється для тих, хто персонажа з цим іменем знає за іншими темами. Цілком закономірно