Мішечок щастя• 11 января 2024

А припустимо я стала сурмамой. Після розлучення це треба ділити?

Оте що отримано протягом вагітності та після пологів? Це ж власним здоров´ям зароблено. Але в шлюбі.
Шальная коклетка• 11 января 2024
Так, треба.

Шальная коклетка• 11 января 2024
Складно уявити психологію чоловіка, жінка якого виношує сурогатну дитину. Куколд якийсь
Карусель-весель• 11 января 2024
Та є пункт:неодружені
Щас ухожу• 11 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ви точно розумієте, як саме відбувається процес сурогатного материнства?
А то про куколд нагуглили, а тут, очевидно, щось пішло не так.
Шальная коклетка• 11 января 2024
Ответ дляКарусель-весель
Та є пункт:неодружені
Не скрізь. Закон дозволяє і одруженій жінці бути сурмамою
Тепличная• 11 января 2024
Звісно. Чоловік же утримує жінку під час її непрацездатності.
Він страждає, адже жінка могла виносити його потомство
Шальная коклетка• 11 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Так, розумію. Ви просто уявіть цього чоловіка. Хай їй і підсадили того ембріона. Це натурально куколд. Неважливо чия там дитина, головне не його
автор Мішечок щастя • 11 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Так, треба.
Як цьому запобігти?
автор Мішечок щастя • 11 января 2024
Ответ дляТепличная
Під час якої непрацездатності?

Шальная коклетка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Як цьому запобігти?
Розлучіться до участі у програмі

Нехай гроші перерахують не вам, а вашій мамі на картку.

У нотаріуса з чоловіком підпишіть договір, що він на ці гроші не претендує
Щас ухожу• 11 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ви якась дика?)
А як в людей проблеми зі здоров´ям і пара народжує дитину, зачату з донорських клітин? Теж, по-вашому, куколд?
автор Мішечок щастя • 11 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Розлучіться до участі у програмі

Більшу частину коштів готівкою після пологів віддають. Просто заникати і казати що не було?
Тепличная• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Під час якої непрацездатності?
Коли її нудить, коли вона на збереженні лежить, в роддомі, післяпологовий період.
автор Мішечок щастя • 11 января 2024
Ответ дляТепличная
Нічого не зрозуміла, ящо чесно. До чого тут нудота вагітних до чоловіка?
Та і усі інші моменти не дуже зрозуміли. Сурмама отримує ЗП протягом усієї вагітності і приносить її в родину незалежно вдома вона чи на зберіганні. То про яке ще утримання чоловіком йде мова?
Ласую колобками• 11 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ну а коли чоловік безплідний і дружина вагітніє від донорського біоматеріалу, то теж же не чоловікову дитину виношує і все ок.
Тепличная• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ок. Якщо ви це називаєте зарплатою.
Паралель.
Якщо шахтер чи газозварювальник гроблячи своє здоров´я заробляє зарплату це спільне майно подружжя?
Шальная коклетка• 11 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ви якась дика?)
Ви про себе?)

В тих парах замовників - ні. А тут уявіть собі що ваша дружина ходить з пузом і там не ваша дитина. І ви це ковтаєте
RobbingHood• 11 января 2024
Та родите уже кого-то хоть от кого-то и без разницы для кого. Вся лента в слове ’сурмама’.
Шальная коклетка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Так, ховайте і чоловіку ні слова

Тепличная• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я за дітьми хто дивиться поки мама по лікарням шаболтається?
автор Мішечок щастя • 11 января 2024
Ответ дляТепличная
Ок. Якщо ви це називаєте зарплатою.
Паралель.
Мова не про ту ЗП що виплачується протягом вагітності. Ті кілька тисяч звісно ж в родину підуть.
Я питала про ту винагороду, що можу отримати після пологів за народження дитини.
Щас ухожу• 11 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ви про себе?)

У вас проблеми з головою
Последний вагон• 11 января 2024
Саме тому деякі біобатьки хочуть лише неодружену сурмаму. Якщо Ви в складних стосунках з чоловіком, він не підпише згоду на реєстрацію дитини біобатьками після її народження доки не отримає свою частину коштів.
Шальная коклетка• 11 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
Там чоловік хоч рішення приймає і вже приймає ту дитину як свою. А тут інша ситуація
Шальная коклетка• 11 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
У вас проблеми з головою
Сонечко, вони лише у вас 😘
Тепличная• 11 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Так, ховайте і чоловіку ні слова
А чоловік же такий наївний, була жінка з пузом, потім без пуза. Мабуть похудала
автор Мішечок щастя • 11 января 2024
Ответ дляТепличная
А що таке, в нас вже обов´язки глядіти дітей то є виключно мамині?
Тепличная• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Річна премія? Також в бюджет сімї
автор Мішечок щастя • 11 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
Та його згода пишеться ДО початку програми)
Шальная коклетка• 11 января 2024
Ответ дляТепличная
Може безкоштовно допомогла. Такий порив душевний був. Служить богу так.

Я б так в суді казала