Мішечок щастя• 11 января 2024
А припустимо я стала сурмамой. Після розлучення це треба ділити?
Оте що отримано протягом вагітності та після пологів? Це ж власним здоров´ям зароблено. Але в шлюбі.
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
До програми немає дитини. Може бути лише згода на Вашу участь у програмі. Вам просто попались необізнані батьки, а для клініки цей етап неважливий.
Це ви пишете про свою необізнаність і намагаєтеся її виставити нормою. Якби вам було справді цікаво, ви б забелефонували в РАЦС, як це колись робила я, бо батьками були іноземці, і спитали які документи потрібні для отримання св--ва про народження дитини після сурматеринства.
Так от від мого чоловіка було достатно згоди, наданої ДО програми)
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляШопингмонстр
сравнили.
вы часто видели развевшихся рожениц?
Бачила навіть незаміжніх, і?
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляШопингмонстр
то есть муж у вас плохой, раз хотите съехать от него, но вы готовы ему оставить ребенка, если что?
Так, бо батько він адекватний.
Прикиньте, так також буває.
Тоскующая• 11 января 2024
Ответ дляТепличная
Коли її нудить, коли вона на збереженні лежить, в роддомі, післяпологовий період.
Так это женщина страдает, а не мужчина. На сурматеринство ради денег идут. Или как?
Ласую колобками• 11 января 2024
Ответ дляШопингмонстр
Ну так как муж он может быть плохой, а как отец - отличный. Это разные роли.
Цвірінь• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Так. Минулого разу це я утримувада всю родину, і його також, бо майже не заробляв.
То Ви вже не перший раз сурмама? Просто цікаво, майбутні батьки платять зп в надії на те, що ви будете повноцінно харчуватись, вони типу вкладаються в здоров´я своєї дитини, а виходить, що на ті 400 євро живе сім´я з трьх-чотирьох людей.
По темі: чоловік пише, що не претендує на ваші гроші чи оформити оплату через договір дарування.
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляЦвірінь
Ну а що я мала робити, коли молодшому рік, чоловік як почала перші коши за сурматеринство отримувати просто припинив шукати нову роботу?
Сказав що я і так достатньо на його думку заробляю - 450 євро за сурматеринство і ще тисяч 15 тоді як репетитор заробляла.
Батьки в іншому місті були, з дитиною ніхто окрім мене та нього не посидить. Так і жили.
Згоди на те чоловік не напише. Якби він вважав що то мої гроші, то і тієї б теми не було.
lawyer2006• 11 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
Саме тому деякі біобатьки хочуть лише неодружену сурмаму. Якщо Ви в складних стосунках з чоловіком, він не підпише згоду на реєстрацію дитини біобатьками після її народження доки не отримає свою частину коштів.
В чоловіка згоду ніхто не питає, батьками згідно з договором вважаються біобатьки.
Холодная каша• 11 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
В Україні дитина, народжена сурмамою юридично вважається дитиною біологічних батьків. Достатньо надати документи і згоду чоловіка ніхто не буде питати.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Більшу частину коштів готівкою після пологів віддають. Просто заникати і казати що не було?
Нахалеру Вам той мужик? Я витирала собі СМ без мужика. 1. Я просто не догоняю того членоноса, у якого жінка має ризикувати своїм здоров’ям і життям. Що то за істота , яка не може забезпечити жінку.
2. Нащо ризикувати своїм дитям, якщо цей мужик десь погуляє і потім наградить болячкою вагітну жінку?
3. Потенційній СМ з чоловіком буде складно найти біопару, бо з такими не хочеться мати ніяких справ.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляТепличная
Я за дітьми хто дивиться поки мама по лікарням шаболтається?
См по лікарням не шаболтається. Хоча може Ви, коли були вагітні , то і шаболталися, як Ви виразилися.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Мова не про ту ЗП що виплачується протягом вагітності. Ті кілька тисяч звісно ж в родину підуть.
Я питала про ту винагороду, що можу отримати після пологів за народження дитини.
Якщо Вам будуть давати готівкою , а саме на цьому треба наполягати, щоб не платити податків, то цю сумму Ви можете заникати. Але Ваш муженьок не повинен знати про суму гонорару і не факт, що воно таке розумне не скаже , що СМ заробляють по 50000 доларів і де остальні.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
Саме так. Я категорично була проти сурмами з мужиком.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Та його згода пишеться ДО початку програми)
Коли СМ відмовляється від дитини нотаріально , тоді треба відмова і її чоловіка. А ще може бути така річ як визначення батьківства по ДНК, бо чоловік СМ заартачився.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Це довго на жаль(
В програму беруть або з дозволом чоловіка нотаріальним, або з рішенням суду про розлучення.
Ну, то розлучіться. За 1 місяць все встигнете.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
І Вам не гидко жити з таким ’чоловіком’?
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
А він її дав ще ДО програми. Вас розвели як дітей.
То у Вас нотаріус просто гроші заробив.
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляМексиканочка
То най спробує довести що платили, і платили саме 50т.
Мені здається то не проблема заникати фінальну винагороду. Могла ще минулого разу так зробити. Дура була.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я б такого зі свого життя вигнала сраним віником.
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляМексиканочка
СМ не може відмовитися від дитини нотаріально.
Вона може дати згоду, щоб народжена нею дитина була одразу записана на ім´я біологічних бітьків.
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Не встигну
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляМексиканочка
То у Вас нотаріус просто гроші заробив.
На чому?)
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
У нас СМ писала відмову , а далі визнання.
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Яку саме відмову вона писала?
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
На чому?)
На необізнаності біологічних батьків. Неякісно провів роботу.
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Від дитини.
Як вона може писати відмову, якщо вона не є мамою по нашим законам?) В Україні можна написати відмову в ПОЛОГОВОМУ. Віж своєї власної. Після чого дитина потрапляє в дит будинок.
Сурмами не пишуть відмов, вони пишуть згоду на запис батьками біологічних дітей, чиїх дітей виношувала.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я не маю бажання з Вами сперечатися. У нас СМ підписувала 2 юридичних документа. Може у Вас було по іншому, бо біобатьки були іноземцями і їх справу вела фірма по підбору см. Ми самі нашли см, самі вели, самі нашли нотаріуса, який візьметься за цю справу, бо не кожен нотаріус з цим хоче мати справу.
Мішечок щастя
• 11 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Ну то не сперечайтеся. Бо слава Богу репродуктивні технології в Україні то була моя дипломна справа у ВУЗі, хоч і не в останні роки, але за цей час в Україні в СК нічого не змінилося.
Тому я з впевненістю заявляю що відмови сурмами від материнських прав НЕ існує, якщо звісно все було реалізовано згідно законоавства.
І навіть жодних шаблонів таких документів ви нам не покажете, бо їх не існує.
Існує лише згода сурмами на запис батьками тих людей, що дали клітини. І весь цей перелік можна знайти на сайті РАЦС - окремо для укр батьків, окремо для іноземних. Одразу скажу що відрізняються ці списки лише наявністю нотаріальних перекладів паспортів.
Мексиканочка• 11 января 2024
Ответ дляМішечок щастя
То , якщо Ви така розумна , то до чого тут ця тема з питанням як заникати гроші?