Хропочка з гривкою• Изменено 12 января 2024

Ляпнула зайве на співбесіді, не можу заснути. Оцініть збоку мою поведінку

Влаштовувалась завхозом. Платять аж 40 тисяч. Коли покликали на співбесіду була на 7му небі від щастя.
Спочатку все було супер, я їй подобалась і вона навіть запитала коли я зможу вийти. По досвіду теж все їй підходило
Потім запитала про рівень англійської: я сказала, що на базовому рівні знаю, але на тему британської монархії не зможу поспілкуватись (це був жарт і я трохи сміялась). Вона після цього якось змінилась, каже суворим голосом ’ну це на роботі буде не дуже доречно’ і ми закінчили співбесіду.
Можливо це було зайвим? І я справді виглядаю не дуже збоку? Просто намагаюсь на співбесідах підтримувати доброзичливу атмосферу, без напряга. Тимпаче, я знаю, що завхоз має бути доброзичливим. Що думаєте? Є шанс отримати оффер ? Чи я все зіпсувала? Дуже мріяла про цю роботу? чи може я накрутила? співбесіда закінчилась на нормальній ноті, вона сказала що передасть моє резюме зі своїми враженнями керівнику і в разі позитивної відповіді буде другий етап
Ошеламиссимо• 12 января 2024
Все буде добре, вас візьмуть, але працювати будете під суворим наглядом, без жартів з вашого боку.
Salsa-24da• 12 января 2024
А що в офері якісь вимоги до англійської були?

Хай не за…бують з англійською.
Беруть вас на посаду завгоспу.
автор Хропочка з гривкою • 12 января 2024
Ответ дляSalsa-24da

Хай не за…бують з англійською.
Беруть вас на посаду завгоспу.
не було
тут не в тому справа, а чи не виглядала я як дурочка зі своїми жартами
Як міряти?• 12 января 2024
Та норм. Цим точно нічого не зіпсувала.
Але на таку зарплату можуть бути притенденти з більш високими навиками
Ответ дляОшеламиссимо
ви по картах глянули?
Роза в вазі• 12 января 2024
Ответ дляЯк міряти?
Та норм. Цим точно нічого не зіпсувала.
Англійської?
ГугелП@лАмался• 12 января 2024
На мою думку зайвим, але це не критично.
Salsa-24da• 12 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
не було
Нормальний жарт.
Якась дивна та жінка.

І питання про англійську ні до чого.
Із розряду чи вишиваєте ви хрестиком або чи смачний в вас борщ.
Salsa-24da• 12 января 2024
І так!
На роботі люди інколи сміються

І про британську монархію/ події в світі говорять.

Ви ж не раби
Евга-9246• 12 января 2024
Рекрутер якийсь некомпетентний, вони не мають так себе поводити і показувати, що шось не сподобалось. Ви норм, звичайний жарт.
Патріотка з дивану• 12 января 2024
Может, у нее что-то личное .. к Брит монархии ))
Готова до другої• 12 января 2024
Не переживайте, автор, нормальная шутка. Может, вы себе накрутили про смену тональности разговора. В любом случае, ваше от вас не уйдет.
Бася Фельдман• 12 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
не було
Не, ничего неуместного Вы не сказали, шутка прям даже ботаническая штоль, от отличницы шутка)))
Не переживайте, все ОК будет...
побольшомусекретику• 12 января 2024
Все чудово, не переймайтесь. Єдине, що працювати з людьми без почуття гумору не приємно, на жаль, не у всіх воно є. І гумор - ознака інтелекту
Евга-9246• 12 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Може вона з роду британських монархів
Роза в вазі• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Може вона з роду британських монархів
У вигнанні
Евга-9246• 12 января 2024
Ответ дляРоза в вазі
У вигнанні
Вигнали, бо гумору не розуміє
Инфотуфелька• 12 января 2024
Автор , може у Вас сміх не дуже приємний ?
Ответ дляИнфотуфелька
ну я не прямо ржала в голос, просто хіхікнула і посміхнулась
Ошеламиссимо• 12 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
ви по картах глянули?
Відповідь вам дадуть не одразу, прийдеться почекати. Ні, не по картам. Так думаю. Цікаво як насправді станеться, але ж ви не відпишетесь.
Инфотуфелька• 12 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Блін де це платять таку зп завгоспу , я думала вони небагато отримують ((
оксюморон• 12 января 2024
Прикольний жарт)
Riesling• 12 января 2024
Жарт норм
Про коли зможете вийти - звичайне питання для всіх кандидатів
Ответ дляRiesling
Жарт норм
У мене коли таке питали то брали на роботу
Мира всем• 12 января 2024
Вона мабуть зрозуміла, що теж на тему британської монархії не зможе поспілкуватись)))
Riesling• 12 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Це добре, але так не завжди
Наприклад, якщо людина ще працює і їй потрібно відробляти 2 тижня, а їм потрібно терміново
Кров з молоком• 12 января 2024
А зачем завхозу английский???
Леплю из пластилина• 12 января 2024
это значит что на работе царит атмосфера тоталитаризма, не переживайте, пошутили классно, но скорее вам откажут
Евга-9246• 12 января 2024
Ответ дляМира всем
А може вони завхоза шукали саме для зустрічі королеви, а тут невдача
Единорог_помог• 12 января 2024
Може вона подумала, що ви її підкололи, типу вони там на фірмі не аристократи і який ще їм рівень мови треба. Але то таке. Як на мене, то все ок, не переймайтеся.