Хропочка з гривкою• Изменено 12 января 2024

Ляпнула зайве на співбесіді, не можу заснути. Оцініть збоку мою поведінку

Влаштовувалась завхозом. Платять аж 40 тисяч. Коли покликали на співбесіду була на 7му небі від щастя.
Спочатку все було супер, я їй подобалась і вона навіть запитала коли я зможу вийти. По досвіду теж все їй підходило
Потім запитала про рівень англійської: я сказала, що на базовому рівні знаю, але на тему британської монархії не зможу поспілкуватись (це був жарт і я трохи сміялась). Вона після цього якось змінилась, каже суворим голосом ’ну це на роботі буде не дуже доречно’ і ми закінчили співбесіду.
Можливо це було зайвим? І я справді виглядаю не дуже збоку? Просто намагаюсь на співбесідах підтримувати доброзичливу атмосферу, без напряга. Тимпаче, я знаю, що завхоз має бути доброзичливим. Що думаєте? Є шанс отримати оффер ? Чи я все зіпсувала? Дуже мріяла про цю роботу? чи може я накрутила? співбесіда закінчилась на нормальній ноті, вона сказала що передасть моє резюме зі своїми враженнями керівнику і в разі позитивної відповіді буде другий етап
Лепешечка• 12 января 2024
А у меня сертификат САЕ, и ни один работодатель не берет на работу. Даже на 15 тыщ..
Евга-9246• 12 января 2024
Ответ дляЛепешечка
Може, не знають шо то
Лепешечка• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Може, не знають шо то
Развеселили
Сяду на шию, дорого!• 12 января 2024
Автор, вы мнительная и накрутили себя.
Сижуревувшоке• 12 января 2024
Все нормально, шутка засчитана. Может у вашей собеседницы нет чувства юмора
Без образів• 12 января 2024
Ответ дляЛепешечка
С2?
Полуничка• 12 января 2024
Тролик на роботі))) А всі поради дають і заспокоюють.
автор Хропочка з гривкою • 12 января 2024
Ответ дляПолуничка
Ви в собі?
Мексиканочка• 12 января 2024
Надо было сразу спросить: хэв ай ченс отрыматы оффер? Красиво же звучит
Місячне Сяйво• 12 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
не було
тут не в тому справа, а чи не виглядала я як дурочка зі своїми жартами
Мені жарт сподобався, він був доречний на мою думку і класний, мене б повеселів, люблю людей з гарним почуттям гумору)
Из Виа-гры• 12 января 2024
Ви класна, а рекрутера ваша якась зануда. Видно занадто консервативна і серйозна.
Все буде ок, я у вас вірю❤️
AmazingLady• 12 января 2024
О вы замороченная
Не виправдовуюсь• 12 января 2024
Скорее всего, тётка, которая вас собеседований, тупая как пробка, и даже не поняла шутку)))
Каляка маляка• 12 января 2024
Автор, не переживайте.
Мене взяли на посаду директора з продажів після мого жарту «я не червонець, щоб подобатись усім».
А це було більш визиваючим за ваш
Перемелица• 12 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Может, у нее что-то личное .. к Брит монархии ))
Мабуть вона королівської крові, просто не пощастило в житті 😂
Перемелица• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
А може вони завхоза шукали саме для зустрічі королеви, а тут невдача
Королеви-консорта, ви хотіли сказати?))) Каміллу чекають, певно…
LoveYouOrNot• 12 января 2024
То у тьоті нема почуття гумору)
Але не парьтесь.
TAM-rico• 12 января 2024
Просто в жінки пагане почуття гумору.
А чи візьмуть , залежить від того, з кого вас обирають
nahaka• 12 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Породичалась?
Рву и мечу• 12 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
не було
Нормальная шутка. Я бы с вами посмеялась. То у вас зануда какая-то была. А для чего завхозу английский? Или то завхоз в британском посольстве?
Рву и мечу• 12 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Вы намекаете, что она сама из тех что ли?))
Рву и мечу• 12 января 2024
Ответ дляМексиканочка
😂😂😂та тетя упала бы в обморок. Зачем вы так))
Retu• 12 января 2024
Все нормально