Щепотка_совести• 12 января 2024
Что сегодня готовим на обед, ужин?
У меня суп рисовый, голени в духовке и салатик курочка под кайфом
Что-то испечь нужно по быстрому т к ухожу на 2 дня на работу((((
А у вас что?
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Гречка, крупа спельти, підливка з м´яса та овочів. Сирники і борщ зелений. Ще тунець на грилі.
Ого, кулінар!
Небоброїдка• 12 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Він де наче 25? Далеко ще.
По новоюлiанському 12
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Ото б я ще варила/жарила/пекла, якби на роботу йшла. Вареники з морозилки в мене, я лінива.
В мене вчора вареники були і пельмені, але не з морозилки, прямо з атб. Всі щасливі.
ТигрЛьвович• 12 января 2024
На обед гречка с крылышками гриль. На ужин игристое - урррра впереди выходные)
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляAmazingLady
А у нас рабочий день
Не тільки у Вас, в багатьох теж.
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляШальная коклетка
Мои соболезнования.
Якраз на роботі найкраще, не треба готувати кучу всього..
ПриснитсяЖЕ• 12 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
Торт роблю на Тетянин день.
А ещё ж две недели до него?
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляMarynavladi
Я перебьюсь выпечкой
У мужа на обед яичница на сале с луком, сам пожарит
На ужин пельмени наварю, в потом чай с блинами и смородиной
В последнее время лень выготавливать
А блини де візьмете?
ПриснитсяЖЕ• 12 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
Сьогоднi
Ну ладно, но всю жизнь 25 января был
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
По новоюлiанському 12
А, тоді норм, ну, і можна ж з´їсти і знову приготувати. Мої б зраділи.
Горлаю зрання• 12 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Ого, кулінар!
Та куди там. Сирники купувала полуфабрикат із мегамаркету, мені їх дуже подобаються. Готові посмажила і готово. А все інше- скороварка, мультіварка і гриль. Закинула і пішла.
Розбещена цяточка• 12 января 2024
Ничего не готовлю. Вчерашний винегрет, сосиски сварю и булгур. Ребенок в школе поест, я на работе пообедаю. На завтра купила в Гале блинчики с творогом и с мясом, фрикадельки индюшиные и суп гречневый наверно сварю. Мама молодец))))
Варена цибуля• 12 января 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Так. Це прям сама класна річ після скороварки тефаль кук фо мі для мене. Кожен день щось на ньому готую після роботи
А чем вам понравилась кук фо ми? У меня была, правда еще мулинекс, в ней все пригорало, выпечка плохо, каша плохо, тушение бурное, встроенные рецепты плохо, а мультишефа нет. Одно хорошо - по быстрому сварить овощи на пару, но это любая умеет. Продала ее и купила с мультишефом.
Про гриль согласна, каждый день пользуюсь
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Але ж зробили. Я сирники роблю сама непогані, але якось на роботі харчувалася в одній їдальні, то вони там божественні, ніколи не думала, що таке просте блюдо може бути таке смачне.
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Вінегрет, ех, люблю його, але так лінь робити.. А мама таки молодець!
Варена цибуля• 12 января 2024
У меня вчерашний суп с фрикадельками. Наверно сделаю греческий салат, все есть для него. И что-то загрилю, много заготовок в морозилке. И запеканку наверно, много творога и яблок.
Розбещена цяточка• 12 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Вчера сварила овощи, 2 картошки, 2 морковки и 1 буряк, огурцов не было, добавила кислую капусту, и баночка горошка завалялась. Фасоль и лук не кладу. Не так и долго))
Замулена ріка• 12 января 2024
Ответ дляAmazingLady
А у нас рабочий день
и у меня, только я на удаленке))
Горлаю зрання• 12 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
Мені дуже в ній подобаються перші страви. Борщі, супи. І м´ясо. Запечений балик або корейка ну просто ням. Ще роблю свинину (вирізку) з чорносливом... ну просто по волокнам можна розбирати. Швидко і зручно. Хоча у моєї куми вона стоїть вже багато років. В мене мулінекс 10 років проробила. Віддала родичам у село (бо не було в них на чому готувати). Купита тефаль нову.
Розбещена цяточка• 12 января 2024
Ответ дляAmazingLady
А у нас рабочий день
И у нас, как и всегда в будние дни, и даже 1 января))
Замулена ріка• 12 января 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну ладно, но всю жизнь 25 января был
так и Николай 19го был, а теперь 6го
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Я не сьогодні, можливо завтра приготую таку овочеву ’піцу’: на дно сковорідки трохи приварену картоплю шматочками, зверху заморожену суміш мексиканську, трохи протушу, потім залити все збитими яйцями з молоком і тертим сиром. Моїм дуже подобається. Рецепт знайома з Польщі підкинула. А сьогодні не знаю, що б таке зварити, щоб швидко і без напругу.
Горлаю зрання• 12 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
А які у вас заготовки для гриля?
Ручки-Крючки• 12 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Як вже є зварені овочі, то легше. Бо в мене велика сім´я, поки наготую основного, то до салатів вже сил немає.
Идууу--уууу блин• 12 января 2024
Днями з чоловіком згадували юнацькі роки, і захотілося нам бутерів з 90-х, тих, що на грінках з консервою з риби, яйцями, майонезом і зеленою цибулею. От сьогодні зроблю і поностальгуємо)
А так ще вчорашня лінива баниця є, морква по-корейськи, курка з теріяки та часником, рис зварю до неї.
Эскиз бесконечности• 12 января 2024
Вчерашний суп. И пусть как хотят. Не хотят - готовят сами, сидят голодные, заказывают доставку... Пофиг. Надоело.
Я выпила 2 кофе и сейчас ухожу по делам.
Варена цибуля• 12 января 2024
Ответ дляГорлаю зрання
И что мясо не пригорает на запекании? По встроенному рецепту делаете?
Не знаю, бульоны мутные получались тогда, бо она мощная и сильно бурлит, даже слышно. И это не мои забаганки, общались в теме мультиварок, многие жаловались на нее.
Розбещена цяточка• 12 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Вам важче)). Ми вдвох з сином. І я така лінива до готування. Не люблю і не дуже вмію, тому викручуюсь. А син ні піцу не любить, ні МакДональдс, ні в кафе не хоче щось зʼїсти, коли мамі геть лінь щось робити, йому суп треба, борщ, биточки, котлети, от халепа)))
Розбещена цяточка• 12 января 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности