ТочноБудет• 12 января 2024
Яку дати пораду доньці?
Донька жаліється, що з нею не дружать(((
До 6 класу все було ок, потім їх клас розкидали, вона потрапила до іншої букви з частиною свого класу, всі перемішались і зав´язались нові групи/ компанії, її подруга почала дружити з іншими дівчатами.
Дитина пригнічена, сидить сама, радіє якщо хоч хтось до неї інколи сідає, іноді просить не йти в школу, підключатись онлайн.
Донька виглядає набагато молодше дівчат в класі, маленька худенька, дівчата в класі вже прямо підлітки, здається вона не вписується туди з своєю дитячою зовнішністю, можливо розмовами
Не відмінниця щоб хтось хотів спілкуватись заради допомоги.
В мене в дитинстві такої проблеми не було, хоча і вчилась не дуже, в мене завжди було багато друзів, старша донька (8кл) також має багато друзів
Мені її шкода, але що я можу зробити? Яку пораду дати?
Карапулька• 12 января 2024
Ответ дляСанта Барбара
Написали прямо, как про мою.
Она по гороскопу рак и эта душнила не особо могла себе найти подруг и компанию, а общения хотелось, но на ее условиях🤣
Правда, позже эта проблемка решилась, все таки детки коммуникабельны и компания сложилась)
А пока уделяйте вы ей больше внимания, гуляйте вместе, общайтесь, такие себе подружки-веселушки, пока она не сойдется с кем-то в конце концов)
Наче мачуха пише. Ще й гороскоп, як показник бодай чогось серйозно розглядати
ТочноБудет
• 12 января 2024
Ответ дляБарвіночка
Ой, не, лагерь точно не нужно в таком возрасте
Вона вже з старшою була в Карпатах
Дуже щасливі були
Юпитерная• 12 января 2024
Ответ дляБарвіночка
Англ в школе - ни о чем, нужны хорошие курсы.
А є хороші курси онлайн?Якщо знаєте, порадьте будь ласка
миссДавеча• 12 января 2024
Ми проходили аналогічну історію зі старшою донькою. Теж після розформування класу не вписалася в новий колектив. Дуже страждала. Кожного дня просилася залишитись вдома((
Не ігноруйте проблему. Але, моя думка, що змінювати школу, теж не вихід. Новеньких теж часто не сприймають. Далі буде університет. Все життя бігати від неприйняття - це таке собі рішення…
Раджу вам змістити фокус уваги. Їй потрібно знайти собі якусь справу, захоплення, за межами школи. Нові знайомства, інтереси. Там же є можливість знайти і друзів.
Моїй дитині допоміг спорт. Там вона знайшла своїх)
Юпитерная• 12 января 2024
Автор, у моєї таке на гуртку, який їй подобається, а от колектив не приймає....Теж не знаю, що робити, вона до них говорить, а вони іноді і не звертають увагу, але там дуже висока самооцінка в дітей.
ТочноБудет
• 12 января 2024
Ответ дляШпондєр
Навряд чи можна щось конкретне зробити, щоб із дівчинкою стали дружити. Вона така, як є, можна не бути собою, грати роль, але дуже недовго, в о´бразі довго не протримаєшся. У мене в шкільні роки теж була така проблема, найважче - це перерви, коли ти не знаєш, куди себе дівати. Можна брати із собою якесь заняття: планшет, книгу, малювання - чимось зайнятися. У мене зараз син у 7-му класі. Хоч тут таке й засуджують, але я періодично читаю чат класу в ТГ. Це таке жахіття, що, можливо, дитині треба серйозно маргіналізуватися, щоб вписати в компанію. Навіщо їй це треба? Дистанційну шкоду, ту ж оптіму, не розглядаєте? Я, до речі, маю золоту медаль за школу, це не дає ніяких преференцій в дружбі.
Ну просто навіть в мої часи, відмінників хоча б не чіпали, бо потім не дасть списати, або деякі можуть дружити заради мінімальної вигоди, а з моєї це не візьмеш вчиться середньо і навіть скачками
Барвіночка• 12 января 2024
Ответ дляЮпитерная
Онлайн не занималась никогда, поэтому сложно советовать, из личного опыта скажу, что , напр, в днепре лучшие курсы солового, по моему , сейчас у них и онлайн есть, а в киеве все бритиш кансил советуют, но там я не была, не могу сказать.
Юпитерная• 12 января 2024
Ответ дляБарвіночка
Дякую!
Шпондєр• 12 января 2024
Ответ дляТочноБудет
Тут немає чого обговорювати, відмінницею вона ж не стане?
ТочноБудет
• 12 января 2024
Ответ дляБарвіночка
Вона довго займалась з репетитором, зараз перерва
Барвіночка• 12 января 2024
Ответ дляТочноБудет
Ну, так теперь курсы найдите, какой перерыв, вы чего
Санта Барбара• 12 января 2024
Ответ дляКарапулька
Мачеха, не то слово🤣
Потому и вырастила интересного и целеустремленного человека, а не размазню, которая за маминой юбкой прячется.
Не спорьте, вам все равно этого не понять.
ТочноБудет
• 12 января 2024
Ответ дляШпондєр
Ні мабуть) але хто його знає)
Це був просто приклад, до коментарів стосовно відмінників, а моя виходить зацікавити дорослих дівчат лідерів нічим не може
Може вона в школі нав´язувалась, хз, вона не тиха прямо
ТочноБудет
• 12 января 2024
Ответ длямиссДавеча
Дякую, поговорю з нею, може ще кудись ходити буде
Плакулька• 12 января 2024
Ответ дляТочноБудет
Клас лідерів, майже всі гарно вчаться і виглядають доросло, вона вчиться середньо+ малою виглядає
Ось і не помітна
Ні не ображають, але вона якто не існує в цьому класі((((
Ось і не помітна
Схоже на мою доньку, тільки 7 клас. До речі, коли моя була молодшою, то мала багато друзів, а зараз стала чомусь невпевненою в собі((. Теж в класі багато активних дівчат-лідерів. Моя вчиться непогано, не в тому справа.
В класі є одна подруга, але чомусь поза школою вони мало зараз спілкуються(в класі норм), а раніше гарно дружили...А так теж думаю про гурток, багато з нею розмовляю, намагаюсь підвищити їх самооцінку. Вона старається в класі трохи спілкуватись і з іншими дівчатами. А так, кажу, щоб любила і цінувала себе, що вона класна в щоб нічого не боялась...якось так.
Плакулька• 12 января 2024
Ответ дляТочноБудет
Її не ображають, школа з гарними вчителями
Страшно гірше зробити, буває новеньких також не приймають
В нас так само. Ніхто не ображає, вчителі норм. Просто у доньки невпевненість в собі.
ТочноБудет
• 12 января 2024
Ответ дляПлакулька
Думаю, що її ображає сам факт, що в них була компанія з 4 дітей і так, вони гуляли після школи, ходили один до одного на дн
Тобто все було супер і реально скоріше вони були лідерами в своєму класі, і такі різкі зміни її сильно образили
Ms. При теле• 12 января 2024
Дітям нецікаво з вашою донькою, що тут поробиш...
Краще нехай вона навчання підтягне чи якісь хоббі нові знайде...
Бла бла бла• 12 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Объяснять, что она не 100 долларовая купюра, чтобы всем нравится. Так бывает, что люди у людей разные интересы и она может быть чем-то не интересна тому кругу людей, который вокруг нее. Что точно найдутся девочки и мальчики,которым она будет подходить по характеру, складу ума и интересам. Возможно,она хочет куда-то пойти, чтобы расширить круг знакомых и найти друзей там. Что так точно не будет всю жизнь. Что она абсолютно нормальная девочка, но вот просто сейчас вот так. Что понимаете, как ей одиноко и больно.
Что за бред? Одиноко и больно, поэтому надо еще втять «кому ты надо? Ты не сто долларов»
Незламна Україна• 12 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Я написала свое мнение. Вы можете своей втирать, что все хотят с тобой дружить, но они все не достойны. Я за правду. Каждый человек со своими достоинствами и не достатка. И, ты не можешь всем нравится, не могут все с тобой дружить. Так бывает, что ты кому-то, чем-то не нравишься. Но это не значит, что ты плохой человек или друг, или у тебя ужасный характер. И это нормально, потому что ты не 100 долларовая купюра, которая нравится всем. И да, ей больно и одиноко. А про ’кому ты надо’ Я не писала, не нужно чушь додумывать. Если для вас - это бред, то это ваши проблемы, не мои. Я вашего совета не спрашивала, автору советуйте.
Бла бла бла• 12 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Ты ей слово, она тебе 10
Незламна Україна• 12 января 2024
Ответ дляБла бла бла
Ты ей слово, она тебе 10
Могли бы вообще ничего не писать и избавить меня от своей глупости.
Бла бла бла• 13 января 2024
Ответ дляНезламна Україна
Я вам почти ничего и не писала, кроме того, что вы обиделись на правду, что вы сами противоречите сами себе