Неместная Я• 12 января 2024
Антикварный заварочный чайник, серебрение. Им можно пользоваться?
Есть ли какие-то нюансы?
Просто заваривать чай
Неместная Я
• 12 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Може це поставить і дивиться?
может, но в свое время в них ведь заваривали чай?
Грушки-яблочки• 12 января 2024
Ответ дляНеместная Я
Мабуть!
Ви боїтесь, щоб не почорніло чи щоб ніяких виділень з металу в чай не було?
Взагалі цікаво який. Фото є
Неместная Я
• 12 января 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Мабуть!
Взагалі цікаво який. Фото є
да, я боюсь, чтобы в чай ничего не попало.
У меня нет чайника, просто рассматривала купить
они разные
Грушки-яблочки• 12 января 2024
Яка краса. В таких джин може жити)))
А вдруг вам повезе))
Я б на такий тіко дивилась
А вдруг вам повезе))
Я б на такий тіко дивилась
Дело было давно• 12 января 2024
Антикварні чайники робили з різних сплавів, в котрих могли бути важкі метали.
В мене була схожа штуковина для масла(масльонка), з кришталевою вкладкою. Покрита сріблом. Я не змогла нею користуватися, продала, хоч і люблю антикварні речі.
Чайник можна використовувати як вазу, якщо він Вам подобається. Або пошукайте старовинні чайники з порцеляни. Також колись мені траплялися скляні чайники з металевими деталями, тобто рідина не торкалася металу.
Неместная Я
• 12 января 2024
Ответ дляДело было давно
дякую!