Кастрюлька• 12 января 2024
Пасхальний рушник. Який вишити на продаж?
Буду вишивати для себе один, але хочу зробити декілька різних, просто цікавить сам процес)
Вони мені не потрібні стільки, думаю, може продати потім, але чи хтось купить за таку ціну? Бісер та нитки недешево коштують.
Які найбільш гарні з цих?)
Кастрюлька
• 12 января 2024
Ответ дляКапитошечка
А мені перший
Перший собі хочу зробити)
Теж дуже подобається)
Ms. Dolly• 12 января 2024
3. Но не нравится палитра цветов во всех вариантах. Более бы пастельные и цветов в целом не хватает.
Бешене сарі• 12 января 2024
Не знаю як з продажем. Але якщо вам цікавий сам процес вишивки, то вишивайте ще щось інше для себе. Є ще рушники на Спаса. Або будь що інше від дитячої метрики до килимів на стіну
Юпитерная• 12 января 2024
1 і 2
Перший рушник взагалі можуть розкупрвувати( українська символіка, кольори, зараз особливо таке полюбляють),але питання в ціні,звісно. Навряд хто буде купувати по високим цінам
Кастрюлька
• 12 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Автор, це готові заготовкі? Зі схемою?
Так, в інтернеті їх повно різних)
Там надрукований малюнок на тканині, ще продают банти на кошик
Тоска в носках• 12 января 2024
Ответ дляЮпитерная
1 і 2
даже не представляю, сколько сейчас подобная вышивка может стоить. знакомая вышивала лет 5 назад. так тогда себестоимость была около тысячи
Попа как у Кардашьян• 12 января 2024
2 та 3 купила би.
З кольорами прапору точно ні, нащо воно до Паски.
Кастрюлька
• 12 января 2024
Ответ дляТоска в носках
1000грн
Бодіпозітівна• 12 января 2024
Жоден не купила б. Бісером вишите взагалі не люблю. Хрестиком люблю, але щоб ніжно, стримано і зі смаком